Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć!!! Wróciłam z krótkiego urlopu - każdego roku z przyjaciółką na tydzień zamykamy się w leśnej głuszy coby się wygadać;)

Małżon w tym czasie walczył ze śmieciami po budowie i takimi tam... Kilka małych rzeczy się zmieniło, ale nie mam na razie zdjęć - za to u Ciebie łazienka Werbenowa wygląda super, aż mię ukłuło w serce;)

Cześć Duluni... to fajną masz taką tradycję. Też by mi się taki wyjazd przydał.

Jak będziesz mieć jakieś nowości to powrzucaj. A u mnie nie ma Cię co kłuć, bo ja bym w takim razie u Ciebie musiała zejść na zawał ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 473
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam

 

domek piękny , naprawde gratuluje !!!!

ja w obecnej chwili jestrem na etapie wykańczania domku i tak nprawde wiele dzienników podglądam troche podpatruje , w tej chwili jest mi trudno biegać po sklepach i oglądać wybierać , przebierać bo mam w domu miesięcznego szkraba dlatego jeśli mogłabym liczyć na podpowiedż w dwóch sprawach będe wdzięczna, chodzi mianowicie o kolor ścian w salonie jeśli możesz podać firmę oraz numer lub nazwę , oraz ciekawa jestem z czego masz wykonany portal kominkowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo , ja będe malować tikurilla więc musze i tak coś podobnego szukać choć będzie ciężko już miałam tyle wpadek z tymi kolorami , a czy jakieś namiary na tego sprzedawce od portali możesz podesłać

 

kinkiet siena mnie również, bardzo się podoba , ale jest problem z jego dostępnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Duluni dziękuję pięknie za odpowiedź:) Czy mogłabyś jeszcze napisać czy abażur sieny jest biały (taki jak mleko:)? Szukam obowiązkowo czegoś białego:) I gdzie go kupiłaś?

 

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności. Niestety internet w domu nie działa, a do pracy dopiero wróciłam. Zizi1978 kinkiet Sieny nie jest arktycznie biały raczej taki śmietankowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Duluni!

Budujemy ten sam dom i jesteśmy dopiero na etapie tynków wewnętrznych, czy możesz napisać ile m2 wyliczyła firma która Wam wykonywała tynki?

 

bbox nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie, nasza budowa była traktowana kompleksowo - płaciliśmy za całość i nie znam cen cząstkowych, ani też powierzchni tynków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Duluni! Jak już prezentujesz swoją niewątpliwie piękną elewację to skorzystam z okazji i zapytam, czy ten kamień wokół drzwi wejściowych i na ścianie w wykuszu to naturalny kamień czy płytka elewacyjna? Mamy podobny pomysł, początkowo miały być płytki, potem piaskowiec a teraz nie ma pieniędzy więc nie będzie nic :) W każdym razie zastanawiam się co dać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze. Mam właśnie takiego dylemata, ale w obecnej sytuacji jest to odległa przyszłość. Napatrzyłam się w Chorwacji na piaskowce (u nich jakoś jest bardzo powszechny) i bardzo bardzo mi się marzy. Alternatywnie mam płytki elewacyjne imitujące piaskowiec. U Ciebie nie widać różnicy (przynajmniej na zdjęciach). Jak wszystko, wygląda świetnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...