Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witaj Duluni! U Ciebie jak zwykle pięknie. Też myślę o roletach rzymskich w oknach w salonie, ale póki co trzeba na nie nazbierać. Teraz chyba tylko zasłony na półokrągłe okno.

 

psosin! Ubiegnę nieco odpowiedź Duluni. Jak dobrze sobie przypominam, to ma listwy te same co u mnie, czyli z tej firmy co myślisz. Osobiście mogę polecić - świetnie wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 473
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzieki Anetka, my cały czas chcielismy drewniane i pomalowac sobie nawet.. ale nagle ktos nam odradził ze zawsze, predzej czy pozniej sie poskrecają albo porozsychają.. i ze MDF lepszy. Ale mdf jak sie stuknie, uderzy to widac a drewniane sie przetrze papierkiem podmaluje i juz.. A jakimi farbami malowaliscie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje są malowane Dekoralem Akrylux do drewna i metalu. Ja jestem zdania, że od drewna nie można wymagać, żeby wyglądało jak plastik. Jeśli się decyduje na drewno trzeba się liczyć z tym, że gdzieś pęknie, gdzieś nie będzie równo. Ale jest za to naturalnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ane3ka1 dziekuję za odpowiedź - prawda, że listwy są udane? A rolety to niestety duuuuży wydatek.

Duluni, ja jestem bardzo zadowolona z listw, mimo, iż jak to drewno gdzieś tam się rozejdą, gdzieś widać słoje.

Rolety... cóż, na razie pozostają w zasięgu marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Cześć Dziewczyny!!! Miło, że jeszcze ktoś o mnie pamięta. Niestety, nie specjalnie mam co pokazywać, a i czasu było mało. Wczoraj jednak moje młode stało się młodym szczodrze nakrapianym (ospa wietrzna), toteż przede mną przynajmniej dwa tygodnie w chałupie - bez możliwości podjęcia szerszych peregrynacji po sklepach....

 

Ale w ostatnich tygodniach zmontowałam sobie lampeczkę:

 

http://lh6.ggpht.com/_zP_qxzgzrC8/TNFDxY3362I/AAAAAAAACsQ/dSiLNo9VcjY/s512/03.11.2010.%20011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie straszne tam pustki, doskwiera mi absolutny brak czegoś na ścianach. Może mi podpowiecie w co uderzyć: zdjęcia,landszafty, architektura? Nie mam pomysłu, a czas już coś powiesić.

 

A tak w chwili obecnej wygląda nasza - także pusta - sypialnia:

 

 

 

Oczywiście nieszczęsne sosnowe łóżko jest do wymiany w bliżej nieokreślonej przyszłości...

Edytowane przez Duluni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duluni,

 

współczuję gorąco ospy.....

 

U Ciebie jest po prostu pięknie, Twój kominek nieustannie mnie zachwyca...

 

Co do ścian, nie wiem, może Wasze zdjęcia?

Zależy co lubisz....

A czy świeczniki to ze sklepu na I? Cudne są.

 

Świeczniki trochę ze szwedzkiego sklepu, a trochę z... tesco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...