Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Duluni, jest ślicznie. U nas jest problem, bo ta ostatnia tralka na górze, która u Ciebie jest przymocowana do ściany, jest w świetle drzwi. Ktoś tak wspaniale zrobił projekt a my nie dopatrzyliśmy tego w trakcie realizacji. Przeszukałam cały wątek o schodach i nikt nie ma tak jak u nas. No ale coś się wymyśli... (mam nadzieję). U nas schody są jesionowe i liczę na to, że białe tralki nie będą się jadły ze schodami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 473
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiesz co, straaaaaaaasznie mi się u Ciebie podoba. Te białe listwy i ten kominek, i tapetka i te tralki na schodach i ta kuchnia. Normalnie czułabym się jak u siebie w domu. Wpraszam się na kawkę ;)

http://i123.photobucket.com/albums/o309/limabeanlover/Food/coffee_and_cake.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Duluni z samego rańca... Przyznam się bez bicia, że przychodzę w interesie. Mam gorącą prośbę. Jak będziesz w domku czy mogłabyś przemierzyć dla mnie ościeżnice z drzwi. Chodzi dokładnie o te opaski kątowe przychodzące na ścianę. Jeśli możesz to zmierz ile zachodzą na ścianę - byłabym BAAAARDZO wdzięczna. A druga sprawa to listwy przyścienne. Zdaje mi się, że mamy chyba takie same i gdzieś doczytałam, że kleiliście je do ściany. A można wiedzieć jakim klejem. My myśleliśmy o przykręcaniu, ale będzie z tym trochę zachodu, bo potem dziurki trzeba zaszpachlować i pomalować...

Pozdrawiam i z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sick::sick:Dziewczyny!!!

 

Bardzo przepraszam, mieli je kleić do ściany (nawet kilka przykleili) ale się okazało, że jest kiepsko i jednak przykręcają, szpachlują i malują. Mąż zeznaje, że listwy mają 11 cm wysokości. ane3ka1 opaski zmierzę, ale niestety dopiero po łykendzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich i z radością donoszę, że od tygodnia mieszkamy!!! Jest jeszcze baaaardzo dużo do zrobienia i jeszcze więcej zakupów przed nami, ale jest cudownie, a najbardziej cieszy się moja córka, która zaprasza do nas każdą napotkaną osobę:rolleyes:

 

Łazienka:

20.5.10%252520001.jpg

 

20.5.10%252520002.jpg

 

20.5.10%252520003.jpg

 

20.5.10%252520004.jpg

 

20.5.10%252520005.jpg

 

20.5.10%252520006.jpg

Edytowane przez Duluni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...