Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do APS 98


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Pozwoliłem sobie poczytać wasz dzienniczek. fajnie ze znowu coś się u was dzieje oraz podziwiam ze tyle także robicie sami ja jak na razie ograniczyłem się do wizyt na budowie ale mam zamiar zrobić sobie ogrodzenie TYMI RĘCAMI :D

Pozdrawiam życzę dobrej pogody i nie omieszkam zaglądać do dziennika jak u was prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Prace przy dachu co prawda jeszcze nie rozpoczęte ale......... wczoraj rozmawialiśmy z ekipą i jeśli wszystko sprawnie pójdzie to zaczną jeszcze w tym tygodniu :lol: jeśli nie to dopiero w przyszłym , ale nie jest źle. Jutro przyjeżdża dachówka, za 2-3 tygodni mają być okna więc zamknięcie domu coraz bliżej :wiggle:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Hej ,Hej :)

Dzięki za uznanie , nieskromnie przyznam że nawet mi się udało :-P jak się ma ograniczony budżet to człowiek odkrywa w sobie niesamowite pokłady przeróżnych talentów :roll:

Co do urlopu to rzeczywiście się udał i był nam potrzebny żeby się zregenerować .

Ale dość o mnie, teraz pędzę do Ciebie bo po powrocie z urlopu wyczytałam że u Ciebie od poniedziałku tynki się będą robiły :jawdrop:

 

Pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie tam u Was! Domek położony w super miejscu. Nam brakuje narazie zieleni wkoło.

Podoba mi się bryła domu, ale ciekawa jestem samego rozkładu pomieszczeń. Możesz wkleić jeszcze raz plan domu, bo nie widzę go w Waszym Dzienniku?

Dzięki!

 

Aaaa... i dziękuję za odwiedziny u nas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu na twoją prośbę

 

rzut parteru

parter_big..jpg

 

rzut poddasza

poddasze_big..jpg

 

zmiany jakie wprowadziliśmy to :

PARTER

- likwidacja ścianki dzielącej salon i kuchnię

- likwidacja bocznego wejścia do kuchni

- zrobienie schowka (spiżarki pod schodami

PODDASZE

- likwidacja garderoby w pokoju nr 3 ( jest teraz znacznie większy)

- powiększenie łazienki kosztem pralni

 

Układ pomieszczeń jest rzeczywiście bardzo funkcjonalny mam nadzieje że będzie się dobrze sprawdzał w użytkowaniu .

 

P.S. Tak patrzę i zauważyłam że u mnie goszczą prawie same Anie :lol:

 

Pozdrawiam kobitki ;)

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rzuty.

Jeśli mogę coś doradzić a propos połączenia salonu z kuchnią, to dokładnie przemyślcie wybór lodówki (my kupiliśmy lodówkę z no-frost, ma wbudowany wentylator, który niestety jest dość głośny) oraz własną wrażliwość na kuchenne "hałasy" podczas oglądania tv.

Co prawda nie zamieniłabym naszego układu salonu z kuchnią, ale do niektórych hałasów musimy się z Bartkiem przyzwyczaić:)

 

Układ bardzo funkcjonalny, na pewno sprawdzi się łazienka na dole, no i spiżarka.

A jakie macie duże sypialnie? po ile m2?

 

Trzymam mocno kciuki za Waszą budowę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu , dziękuję za rady co do kuchni , na pewno wybór sprzętów dokładnie przemyślimy zwłaszcza jeśli dotyczy do ich "hałaśliwości" .

Obecnie mieszkamy w domu w którym jest zamknięta kuchnia, więc też mamy trochę obaw jeśli chodzi o całkowite otrawcie kuchni na salon ,

ale zawsze marzyliśmy o takim otwartym układzie :rolleyes: i mamy nadzieję że będziemy zadowoleni z tej decyzji .

 

Jeśli zaś chodzi o metraż sypialni to wg rzutu poddasza i numerów pomieszczeń wychodzi odpowiednio

- pok 3 (11 m2)

- pok 4 (15,8 m2)

- pok 5 (14,7 m2)

Generalnie pokoje są dość spore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny domek. ;)

Widzę że prace idą pełną parą ale najtrudniejsze jeszcze przed wami. Stawianie ścian to nic w porównaniu z wykończeniówką, ja sie już powoli poddaję i oddaje inicjatywę mojej żonce ... przynajmniej zawsze to będzie na kogo zwalić winę.

Na kiedy planujecie sprowadzanki?

Pozdrawiam

GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny domek. ;)

Widzę że prace idą pełną parą ale najtrudniejsze jeszcze przed wami. Stawianie ścian to nic w porównaniu z wykończeniówką, ja sie już powoli poddaję i oddaje inicjatywę mojej żonce ... przynajmniej zawsze to będzie na kogo zwalić winę.

Na kiedy planujecie sprowadzanki?

Pozdrawiam

GG

 

Witaj ,

Cieszę się ze domek Ci się podoba . Masz rację z tym że budowa stanu surowego jest dopiero mniejszą połową drogi do domu. Co prawda na razie jesteśmy na etapie instalacji , ale mamy świadomość pracy i kosztów jakie nas czekają .

Póki co w sobotę hydraulicy skończyli swoja pracę , więc możemy się pochwalić rozprowadzoną instalacją wodno- kanalizacyjną oraz rozprowadzeniem grzejników . Dalej walczymy z elektryką :rolleyes: .

A w planach na ten rok ......no cóż , bardzo chcemy zrobić tynki , wylewki ,podłączyć wodę i ocieplić dach :oops: ale zobaczymy co z tego wyjdzie .

Na razie cieszymy się z każdych postępów :lol:

Jeśli chodzi o przeprowadzkę to bardzo byśmy chcieli się wprowadzić w przyszłym roku , życie zweryfikuje nasze marzenia .....

 

Pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...