Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do APS 98


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Faktycznie pracy jeszcze ogrom , i u nas też większość będziemy robić sami , ale zaczynając rok temu gdy były same fundamenty bardzo się martwiłam jak my damy radę i kiedy to wszystko zrobimy a jednak się udało , wykonaliśmy ogrom pracy i teraz już jesteśmy tak blisko celu że sama myśl że w perspektywie najbliższych miesięcy mamy przeprowadzkę tylko nas napędza :)

Natomiast jeśli chodzi o pracę na zewnątrz to już się stresuję , bo jest tego cała masa i właściwie nie wiadomo od czego zacząć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to tak jak u nas chodzę koło domku i się denerwuję ,mąż obiecał ,że jak wylejemy wylewki to troszkę będzie czasu z tydzień,dwa żeby zacząć montować płyty g-k to zniknie ten piach na wylewki 30 ton, te góry ziemi wyrównamy i może uda nam się murek oporowy pod taras wylać ,wszystki te resztki cegieł ,dachówek powsypujemy pod taras i będzie już jako tako koło domu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Fajnie u Ciebie kafleki ,drzewka też się odgrodziłam tujkami od jednego sąsiada ma tam stary zarośnięty sad wsadziłam 50 drzewk 10 skradli 4 padły ale dosadzę i bedzie piękny szpaler zasłaniający ten brzydki stary sad zarośnięty jeżynami które wchodzą mi na działkę .Fajnie tak popatrzeć na zdjęcia przed i po z mc temu tak patrzyłam na zjęcia ze szczermym polem pierwsza łopata wbita 28 kwietnia a jutro wylewam wylewki na rocznicę to już płyty będą g-k czyli dewelopelka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam tez najbardziej zależy na odgrodzeniu sie drzewkami od sąsiada bo widok tych jego stodół które stoją w granicy działki doprowadza mnie do szału :stirthepot:

Swoją drogą żeby wybudować dom to trzeba się odsunąć 4 metry od granicy , a takie pierdolniki w których trzyma trzodę chlewną i unosi się smród w samej granicy można pierdol...ć :evil: no ręce opadają normalnie

A swoją drogą to już prze draństwo żeby wykopać i ukraść komuś drzewka z działki :mad:

Edytowane przez Pawciuniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam! Fajna ta Twoja kuchnia :D szczególnie motyw z orchideą, boski!

A jakie mniej więcej ceny firmy proponują?

 

No i gratuluję postępów! przed nami jeszcze ta cała ciężka praca o której pisałaś, ale pocieszam się, że potem nadejdzie moment najprzyjemniejszych zakupów :D A projetk robiłaś sama czy firma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj msdracula :)

No kuchnia fajna ale chyba nie na moje możliwości , bije się z myślami bo z jednej strony jest super a z drugiej wiem ze mamy jeszcze tysiące innych rzeczy do zrobienia i jeśli ja zamówię to nie zrobię czegoś innego , :( ech życie ...

Jestem coraz bliższa decyzji żeby zrobić kuchnię w identycznym układzie ale nie lakierowaną , to co zaoszczędzę będzie na schody np .

Projekt zamawiałam w firmie Forma Kuchni mają swoją stronę i wystawiają aukcje na allegro , oni też robili mi projekt łazienki , są niedrodzy i naprawdę ich polecam .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Cześć Renia , Faktycznie już coraz fajniej się u nas robi ale jeszcze masa roboty .

Powiem tak myśmy nie uzgadniali ceny za metr tylko za całość tzn łazienka na gotowo czyli z zabudową wc, blatem ,podwieszeniem sufitu oświetleniem , i białym montażem , kuchnia podłoga, no i podłoga w wiatrołapie, holu i na schodach , kolega szwagra więc nie zdzierał .

40 zł za m2 to dobra cena ( tylko jeszcze kwestia jakie płytki i czy dolicza za dekory lub mozaikę , bo wiem że od tego zależy cena .

Edytowane przez Pawciuniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedział 40 zł metr2 dekor jest takich samych wielkościowo płytek ,wsumie ta sama płytka tylko dekor kwiatowy i tylko na szer 2 płytek przy umywalce .Jedynie więcej czasu trzeba poświęcić przy szlifowaniu kantów .A powiedz mi polecasz gościa ? jeśli tak to proszę o namiar ,może by mi wycenił robociznę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ,

Jeśli chodzi o wykonanie pracy to jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, zrobił ładnie i dokładnie.

Co do tempa to można dyskutować , nam to aż tak nie przeszkadzało bo nam się nie spieszyło a poza tym to płaciliśmy za całość a nie na dniówkę ,

No i bałaganiarz nie z tej ziemi , i nie szanuje narządzi inwestora .

Jeśli jesteś zainteresowana to wyślę Ci numer na priva .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...