Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Azalia


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 132
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
No jak nie zagląda jak zagląda? . :wiggle: Na ten przykład JA ;):wiggle:

 

Płytki majolika widoczne, reszta nie. Te od niwy kumam, a na resztę poczekam jak już będą na ścianach.:)

 

I ja i ja tu zaglądam .My mamy dość ok teraz jak dosychają podobają mi się coraz bardziej ,gipsu na to nie wyobrażam sobie kłaść .Będziemy tylko te grubsze grutki piasku ścierać papierm ściernym na to biała farba potem kolor pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooooooo, witojcie,wiec widze,ze ktos tu zaglada ;). Tynki sa bryzdkie, wstretne i spiep..... To ostatnia robota naszego zaufanego Boba, ktory nas olal,ze mu zaufalismy. Niestety reklamacji nie uwzglednia, twardo twierdzi,ze tynki sa git i ze jego ludzie sa the best :(, najgorsze,ze cena byla niemala,ale juz nie mam sily sie z nim klocic. Po prostu koniec wspolpracy,a tynki jakos przezyje kiedys tam ;(

Dzieki za odwiedzinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, żeby sprawdzać plytka po płytce. Ja niestety wielokrotnie się naciąłem, a tu rysa, a tu pęknięcie z boku... W Castoramie sprzedają trzeci gatunek jako pierwszy. Tłuką na miejscu. Poza tym po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględniają ;( Ponoć zakupy w necie są lepsze, dostajesz pierwszy gatunek a czasami dużo taniej niż w Castoramie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... widać nie w każdej Castoramie podchodzą tak samo do klienta.

Płytki, które tam kupiliśmy są ok. kafelkarz nie narzeka. Pękniętych nie było, tylko jedna miała wyszczerbiony rożek.Można oddać bez problemu, nawet jedną płytkę jak zostanie.

Reklamowaliśmy kiedyś bez problemu, co prawda nie płytki tylko podkaszarkę, była , że tak powiem dość zużyta i wtedy ujawniła się wada , bez problemu zaproponowali zwrot pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, żeby sprawdzać plytka po płytce. Ja niestety wielokrotnie się naciąłem, a tu rysa, a tu pęknięcie z boku... W Castoramie sprzedają trzeci gatunek jako pierwszy. Tłuką na miejscu. Poza tym po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględniają ;( Ponoć zakupy w necie są lepsze, dostajesz pierwszy gatunek a czasami dużo taniej niż w Castoramie.

no jakos nie sprawdzilam,ale poki co bez skaz kafelki. Nie kupilam ich przez internet, bo po prostu takie tylko byly w castoramie,wiec z tej racji tylko castorama wchodzila w gre. Pytalam dzis plytkarzy jak sie ukladaja kafle czy sa krzywe,czy dobrze sie klada i ich dopowiedz byla: Pani kochana gdybysmy mieli na to patrzec to bysmy polowy robot nie mieli :), kafle to kafle jak czlowiek umie to kazde polozy. Dodali,ze juz nawet najdrozsze sa krzywe,wiec dla nich nie ma roznicy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bożena, no dzieje się u Ciebie dużo. Gratuluję zakupów już powoli wnętrzarskich, więc przeprowadzka się zbliża chyba? Na jakiej stronce kupowałaś płytki? Cenowo dużo atrakcyjniej?Pozdrawiam i czekam na nowe zdjęcia, tym razem łazienki:).

 

No przeprowadzka chyba sie zbliza nie da sie ukryc, byle jak najszybciej, poki co nie mamy jeszcze wody ;)

Kafle kupilam z internetowego sklepu, ktory bardzo polecam. Towar pierwsza klasa i bardzo szybko dotarl , oto namiary

http://www.e-budujemy.pl

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj BożenaEwa:) Pędzicie jak burza. Miałam zapytać o sklep internetowy, ale OlaiJacek zrobili to za mnie. Sprawdzę co tam mają, bo przede mną też zakupy sanitariatów i armatury do dolnej łazienki. Pozdrawiam wiosennie:)

 

Dzieki za odwiedzinki,ale u Ciebie widze,ze tez niezbyt wolno idzie :) Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...