Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Azalia


Recommended Posts

Wiesz, naszej budowie w lipcu stukną 3 (słownie: trzy) lata. Najbardziej rozśmieszył mnie wykonawca, który robi ten dom prawie pod klucz (nie będzie robił schodów, wstawiał drzwi i kładł paneli). Kiedy powiedziałam, żeby łaskawie zaczął kończyć to, co rozgrzebał, bo mamy zamiar przeprowadzić się w sierpniu, odpowiedział: Chyba żartujesz? Niezłe jaja, co? Na szczęście jednak wziął się do roboty. W końcu dałam mu ultimatum: albo przychodzi do mnie i kończy, co zaczął, albo się rozstajemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz Kochana wiem o czym mowisz, ja swojego jednego wykonawce pod klucz juz pogonilam :), od miesiaca mam kolejnego, ktory robi bardzo porzadnie,ale tez sie wlecze,a mi zalezy na czasie tak samo jak i Tobie, chyba jak kazdemu ;), i juz dzis mialam ochote i tego pogonic. No nic trzeba jakos go zmotywowac. Podejrzewam,ze stwierdzenie : "Panie, ja chce w czerwcu zamieszkac" nie pomoze ;), wiec po prostu poczekam az do dnia kiedy wybuchne ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybuchłabym wcześniej, gdyby nie moja naiwność, a forumowicze uprzedzali - nie daj kasy, gdy praca nie została skończona...Ja oczywiście chcąc być ludzka i widząc, że tak niewiele zostało do zrobienia, nie robiłam problemów zaliczkowych. Tak doszłam do punktu, w którym to ekipa ma mnie w garści, a nie ja ekipę. Na dzień dzisiejszy jestem im dłużnajakieś 6000 za skończenie elewacji, a mają jeszcze osadzić wannę i poprawić podłogę w dolnej łazience. Pretensje mogę mieć sama do siebie, zyskałam jednak doświadczenie - bezcenne;).

 

Mogłabyś napisać coś więcej o oczyszczalni? Gdzie ją zamawiałaś,jaką ma pojemność, jaki jest całkowity koszt, kto to instaluje? Może być na priv:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Kochana wiem o czym mowisz, ja swojego jednego wykonawce pod klucz juz pogonilam :), od miesiaca mam kolejnego, ktory robi bardzo porzadnie,ale tez sie wlecze,a mi zalezy na czasie tak samo jak i Tobie, chyba jak kazdemu ;), i juz dzis mialam ochote i tego pogonic. No nic trzeba jakos go zmotywowac. Podejrzewam,ze stwierdzenie : "Panie, ja chce w czerwcu zamieszkac" nie pomoze ;), wiec po prostu poczekam az do dnia kiedy wybuchne ;)

 

I ważne ,że porządnie i tego się trzymaj, wprowadzić to możesz się nawet na budowe byle byś była zadowolnona ,że zapłaciłaś robotnikowi i masz tak jak chciałaś do czerwca jeszcze troszkę czasu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za linka, zaglądam:), widziałam wstępne zdjęcie zaczętej łazienki-póki co rewelacja, kolorystycznie super, ale zobaczymy dalsze zabiegi;), ja wczoraj planowałam swoją łazienkę i w końcu po długich namysłach centralnym punktem naszego salonu kąpielowego będzie kibelek. Uroczo może być i z humorem:).Pozdrawiam i gratuluję kolejnych prac za Wami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witam, dawno u ciebie nie byłam a tu co widzę, jedna nogą można miszkać...:)woda-można z butelkowej, a na kąpanie do znajomych czy rodziny-my też nie mamy jeszcze wody i taki mamy plan jak sie do lata nie doczekamy:) lazienka super, tez myślę o tych kaflach, jeżeli to takie szare matowe, które w castoramie były na wizualizacji z pomarańczowym dekorem:)

życzę powodzenia z ta wodą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dawno u ciebie nie byłam a tu co widzę, jedna nogą można miszkać...:)woda-można z butelkowej, a na kąpanie do znajomych czy rodziny-my też nie mamy jeszcze wody i taki mamy plan jak sie do lata nie doczekamy:) lazienka super, tez myślę o tych kaflach, jeżeli to takie szare matowe, które w castoramie były na wizualizacji z pomarańczowym dekorem:)

życzę powodzenia z ta wodą:)

 

Tak, tak to wlasnie sa te kafle, na zywo wygladaja jezcze lepiej wiec jak najbardziej polecam poki co :), dzieki za odwiedzinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...