Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Minkipinki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 301
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj mazo :)

Lampy i schody to chyba najtrudniejsze rzeczy w domu. Raz mi się te Moooi podobają, a za chwile juz nie, bo wydają się oklepane....

I jak tu jeszcze wszystko zgrać, żeby nie przedobrzyć?

 

Kiedyś bardzo podobała mi się lampa Caboche, a teraz mi się opatrzyła i za nic nie chciałabym jej mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mazo :)

Lampy i schody to chyba najtrudniejsze rzeczy w domu. Raz mi się te Moooi podobają, a za chwile juz nie, bo wydają się oklepane....

I jak tu jeszcze wszystko zgrać, żeby nie przedobrzyć?

 

Kiedyś bardzo podobała mi się lampa Caboche, a teraz mi się opatrzyła i za nic nie chciałabym jej mieć :)

 

Widzę, że jesteś ode mnie bardziej zaawansowana w kwestii lamp, ja jeszcze nie patrzę na Moooi w ten sposób :) Dla mnie lampy to baaardzo trudny temat, wcale nie udaję, że wiem, jak je dobrać... A gdbym jeszcze miała się zastanawiac nad ich oklepanością....:) Dlatego liczę na rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej podoba się wersja z kominkiem na środku - szczególnie gdy dasz kominek z szybą obustronną - bedzie widać ogień z salonu oraz z jadalni :)

Ale to pod warunkiem, że będziesz w nim często paliła.

 

Ja lubię ogień, już nie mogę się doczekać własnego kominka - jeśli nie zamierzasz go często używać to nie ma sensu go eksponować i lepiej będzie wyglądał na ścianie.

 

Jeśli będzie na ścianie przy oknie to trzeba przemysleć w jaki sposób będziesz miała zasłaniane okna - żeby było miejsce na karnisz lub inny system "zasłaniania"

Do tego należy sie zastanowić jakiej mocy bedzie kominek ? - nasz Jotul emituje tyle ciepła, że w promieniu 2-3 m nic nie mozę stać obok kominka.

 

O takich "kwiatkach" też trzeba pomysleć na etapie projektowania.

 

Fajny etap - mi robi się słabo na myśl o malowaniu pokoju małej - 2 warstwy podkładu i z 5 warstw farby - koszmar!!!

Edytowane przez glowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Minko:)

 

Mnie również podoba się wersja z kominkiem na środku tyle, że z szybą tylko od strony salonu. Zastanów się czy ta dodatkowa kanapa jest Ci niezbędna. Narożnik jest ogromny, usiądzie na nim dużo osób.A kanapa stoi jakoś tak samotnie i trochę za daleko od stołu. Nie wiem jak Was, ale mnie taka odległość w trakcie rozmowy rozprasza, zwłaszcza w dużych pomieszczeniach. :rolleyes:

 

Minko, a gdzie będzie telewizor i co jest w pomieszczeniu 11???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczynki za opinie :) Nie mialam wczoraj internetu i straszne męczarnie z tego powodu przezywałam :)

 

Glowac uzmysłowiłaś mi wiele problemów - karnisze, moc kominka. Przyznam się, ze się nad tym nie zastanawiałam.Dzięki. Jak to dobrze mieć doświadczonych sąsiadów :)

Znając lenistwo mojego malza z kominka nie będziemy często korzystać, bo kto będzie nosił drewno ;).

 

Magda własnie nie wiem, czy jedna kanapa nie wystarczy, zwłaszcza, ze ta, którą narysowałam ma 3,7mx1,6. Chcę jeszcze postawić jakiś odlotowy fotel, najchętniej z odzysku :)

 

Telewizor będzie pod schodami, nie chcę go jakoś specjalnie eksponować. W pomieszczeniu 11 będzie biblioteka-gabinet, drzwi chcę dwuskrzydłowe, przesuwane.

W pierwszej wersji chciałam zrobić telewizor w gabinecie, ale ten pomysł nie przeszedł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miała chwilkę wolnego czasu zajrzyj do MarcinDekor w Koniku Nowym - mają niesamowite rozwiązania do nowoczesnych wnętrz.

Warto pojechać do salonu firmowego - my właśnie zostawiliśmy tam majątek ;)

No ale u nas karnisze są klasyczne- u młodej kryształki itp.

Za to to co proponują do wielkich przeszkleń - fajna sprawa - nawet w Eurofiranach tego nie widziałam.

 

Mnie męczą firanki (których nie cierpię) i zasłonki - temat tabu a tu trzeba szybko kupować i szyć ;)

paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...