Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Minkipinki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 301
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

słuchajcie z tymi drzwiami to jest tak, że trzeba znaleźć wykonawcę sprawdzonego - takiego, który da gwarancję na okucia (w przypadku takich wypasionych muszą być naprawde profesjonalne), najlepiej takiego, ktory jest w miarę blisko (gwarancja, że w razie reklamacji dojedzie).

Nie wiem czy pamiętacie historie z boskimi oknami z Gorana u Zuzzy i Julienx ?

Niestety prawda jest taka, że za produkt luksusowy trzeba słono zapłacić - żeby mieć gwarancję jakości.

Drzwi to jedne z ważniejszcyh elementów - muszą być solidne, bezpieczne no i piękne - tudno znaleźć dobry i taki produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historię z oknami pamiętam, ale wydawało mi sie, ze dotyczyło to tylko okien Zuzzy.

Sugerujesz, ze jesli te drzwi mają być dobre i ładne to tańsze nie będą :(. Dobrze, ze mam jeszcze dużo czasu, będę się rozglądała za lokalnym wykonawcą.

Chyba, ze moj "dyrektor finansowy" wybije mi pomysł w głowy.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Magdo :)

 

Kuchnia bardzo mi się podoba - jest funkcjonalna i bardzo prosta, a to lubię. Walcz o tę ścianę, bo warto. Jaka jest odległość między szafkami? Masz kaloryfer pod oknem?

 

Tak, pod oknem jest kaloryfer. Nie mogę tam pociągnąć szafek, bo od podłogi do okna jest tylko 76 cm wysokości. Odległość między szafkami to jedynie 66 cm maksymalnie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Minko:)

 

Też się na to wybieramy z mężem.

 

W poniedziałek byłam na Zaćmieniu. Przeczytałam wszystkie cztery części więc z ciekawości poszłam na film. Ale szkoda kasy .

 

We wtorek z kolei byłam na komedii "Jutro będzie futro". Porażka. Normalnie chciałam wyjść.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie schody są piękne w swojej prostocie, ale jak przypatrzysz się tym zdjęciom to te schody zupełnie inaczej wyglądają na tle otaczających je dodatków. Wydaje mi się, że te z pierwszego obrazka nie pasują do wnętrza na drugim zdjęciu, bo tam jest cieplejsza kolorystyka, inne światło. A do trzeciego zdjęcia pasują i takie i takie. (czarne i drewniane)

 

Chciałam Ci napisać, które schody mi się podobają, ale nie napiszę, bo podobają mi się wszystkie;):p Alem mondra bestia, nie???:rolleyes:;);););):)

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...