Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mały Biały Krab KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ragazza siostro ;)

Wyślij zdjęcie łazienki, wanny i czego tam chcesz (co Ci się podoba) na priv to coś tam sklecimy :)

 

ojej, dziękuję Ci dobra kobieto jak nie wiem co, pozbieram niezbędne informacje i uśmiechnę się o Twoje inspiracje niebawem. buźka

 

ps. Constance - sorry za prywatę w Twoim wątku - chyba w końcu założę coś swojego, żeby nie śmiecić po kątach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ...a jak wam się widzi mój pień (wkopany w tarasowe płytki .."żeby sieo niego przewracać " wiecie czyj to cytat ...)

...i mur wytapowany ...to moje pierwsze tapowanie w zyciu ...a tu nic ...nikt nawet nie skrytykuje ....to początek wielkiego przedsięwzięcia :)

 

a z innej beczki ...małż zgodził sie na blache ...jak twierdzi to przynajmniej tanie wariactwo i latwe do odkrecenia ...czyli zgodził sie ale klimatu nie kupił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupi, kupi daj mu trochę czasu do namysłu. Z blachą poszło Ci łatwo ja pewnie musiałabym pisać petycję na 2011 ;)

Uprzejmie przepraszam za zignorowanie pieńka i ściany (siem zagłębiłam za bardzo w łazienkę, no wsiąkłam po prostu). Otóż pieniek jakby tam był od zawsze wkomponowany przez naturę, a ściana (i wcale tu nie cukrze) poezja - może to pomysł i do łazienki ;) a ja dalej o jednym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ...a jak wam się widzi mój pień (wkopany w tarasowe płytki .."żeby sieo niego przewracać " wiecie czyj to cytat ...)

...i mur wytapowany ...to moje pierwsze tapowanie w zyciu ...a tu nic ...nikt nawet nie skrytykuje ....to początek wielkiego przedsięwzięcia :)

 

a z innej beczki ...małż zgodził sie na blache ...jak twierdzi to przynajmniej tanie wariactwo i latwe do odkrecenia ...czyli zgodził sie ale klimatu nie kupił ;)

 

No JAKTONIKT???!!! A ja? Nawet wpisałam się w dzienniku z tego szoku i szczękoopadnięcia...:oops::rolleyes::jawdrop::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia bardzo dziękuje .........:) przyjełam w dzienniku ...nawet :)

 

Lasche ja też nie moge przestać myśleć o łazience ... a tam jak narazie domowy magazynek ...musze zacząć odchwaszczać łazienke z dóbr chomikowanych i moge działac na ścianach ...

 

nie wcześniej niż w sierpniu jednak ...dół do skończenia ..no i serwetkowe szaaleństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mogę cos podpowiedzieć o decoupage, to oczywiscie na pierwsze próby serwetki sa dobre ( ale trudne w przyklejaniu jak sie nie ma wprawy) ale o wiele lepszy efekt uzyskasz z papierowych motywów. I to wcale nie musza byc gotowe papiery, ja pracuję wylącznie na wydrukach ( laserowych ) i dzieki temu mam niepowtarzalne motywy i ogromna skalę działania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz Kasiu ...będę wdzięczna za każda wskazówkę od mistrzyni :) ...mam już całe pudło wydruków i pare konkretnych projektów marzeń ...ale to niebawem :)

samo naklejanie to nie problem ...stworzenie projektu ..tła ...oprawa i dopracowanie ....och to ci dopiero zadanie :jawdrop:

 

dziś pierwszy krok ...kamea na deseczce ....hmmm ...nawet wyszła ...teraz jeszcze lakier i może znajde jakiś aparat zastępczy bo Wiktoria zabrała nasz najlepszy na reportaż ze świata :)....tak chcem końcowy efekt zobaczyć że położe dopracowanie pewnie ...ale musze mieć juz coś swojego ....

 

pierwszy projekt to obraz do wiatrołapu ....ma tam być klimat "westchnienie nad Paryżem "...:) zamierzam w panoramę z Montmartrem wkleić pare drobnych wydruków tak aby jakimś cudem całość przekazała to co kocham ....nie wiem za którym razem sie uda ...:)

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mogę cos podpowiedzieć o decoupage, to oczywiscie na pierwsze próby serwetki sa dobre ( ale trudne w przyklejaniu jak sie nie ma wprawy) ale o wiele lepszy efekt uzyskasz z papierowych motywów. I to wcale nie musza byc gotowe papiery, ja pracuję wylącznie na wydrukach ( laserowych ) i dzieki temu mam niepowtarzalne motywy i ogromna skalę działania

 

Mam przy tej okazji prośbę do Ciebie Kasiu, jakbyś mogła zajrzeć tutaj:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?54859-Decoupage-wymiana-do%C5%9Bwiadcze%C5%84/page9

mam tam małe pytanko do Ciebie.

 

Iza - super te zdjecia paryzowe, ale ja tez bym ujednolicila kolorystyke ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...