Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mały Biały Krab KOMENTARZE


Recommended Posts

czułam i to dobrze, czułam, ze trafię z Tolusinowego wątku w magiczne miejsce! i nie pomyliłam się...

 

będe tu wpadać częściej ,aby nauczyć się odkrywać piekno, ktorego czasami nie dostrzegam w zwykłych/niezwykłych przedmiotach oraz czerpać inspiracje do swoich pomysłów:)

 

pozdrawiam

 

Aka spod palców klawiatury mi te słowa wyjęła : pozdrawiam. piękne klimaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jej ...........zapomniałam ......mam manekin .........:wave:

 

zagości w sypialni ......ma jej dodać koloru i stanowić kropke nad i .............strasznie sie ciesze..........choć nie mam pojęcia jak się do niego zabrać ............

.........za to pomysł na to co na nim już jest .............ale nie będę zapeszać ............no i była okazja to siem pochwaliłam stanem surowym mej sypialni .......

manekin odwróci jej nijaką passę i zapoczątkuje durnostrojkowe uprzydasianie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej ...........zapomniałam ......mam manekin .........:wave:

 

no to gratulacje moje i cieszę się niezmiernie, bo przetrzesz szlaki, a ja na manekina też mam chrapkę :cool:

ale, ale nie mam na razie na nic czasu.... ale, ale pierwszy krok został poczyniony, bo wiem gdzie można fajnego manekina zakupić i wiem gdzie fajne serwetki można zakupić również. Kciuki zatem będę trzymać za dzieło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

durnostrojki i przydasie to zgapione u Lutajki :) ........to jedna z NAS :) ale pokoleji .

 

......kiedyś relacjonowałam nowinki z forum osobie małża ...słuchal .....słuchał ..obejrzał co wskazałam i nagle wypowiedział (tak wypowiedział bo zwykłe powiedział do tonu i powagi tego nie pasuje ) ......................"TO WAS JEST WIĘCEJ ..................." :)

no odkrył chłopak że ma w domu tylko przedstawicielke całej cywilizacji :) amatorek w/w :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...................... ale, ale pierwszy krok został poczyniony, bo wiem gdzie można fajnego manekina zakupić i wiem gdzie fajne serwetki można zakupić również. Kciuki zatem będę trzymać za dzieło :)

 

mojego uratowałam przed śmietnikiem ..........koleżanka ma salon sukni ślubnych .............obruszał mu sie spód i jak wychodziłyśmy bo poszłam sobie w salonie rzeczy pięknych poplotkować i kawke wypić ...........powiada ...."poczekaj jeszcze manekin wyrzuce ........." ............wyobrażaz sobie .........byłam gotowa siedzieć na dachu i go tak dowieść .......ale w końcu ustaliłyśmy że dozyje bez niego do dziś i małż mi go przywiózł po pracy ............

 

metamofozy avatara ........powalają ....

 

i adres serwetek zdradź .........:)

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakież ty masz piękne okno w sypialni! bjutiful!

 

witam duś ......to okno to mój wymysł ........no amatorka szklanych domów .......chciałam dużo dużo światła .............i chciałam patrzeć w gwiazdy z pozycji horyzontalnej :) .............

..............i patrze ........ja w gwiazdy ...............a co gorsze ............i juz nie cieszy księzyc na mnie .........nie wiem czy patrzy ale świeci ........a tego nie planowałam

 

yhm i okno jest na wysokości 3,5 metra i wyżej .....................zgadnijcie jak fajnie sie je myje ??????????//:bash:

 

no cóż czasami moja kreatyność daje mi po tyłku ...........;)

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konstancjo jakże przyjemnie jest wpasc do Ciebie i oczy nacieszyć dziełami sztuki ,które z takim zapałem tworzysz...Choć na chwilę oderwie się czlowiek od przyziemnych spraw i problemów.Powinnaś chyba otworzyć jakąś galerię,nikt Ci tego nie mówił???Z niecierpliwością będę oczekiwać kolejnych realizacji Twoich niesamowitych ,czarodziejskich pomysłów....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ile sweterków ..........bez jednego rekawa leży w kufrze .............ja wole nie pamiętać :)

ale teraz się zawziełam .........na siebie .........:) ......i fm też dopinguje .......bo jak moge tace rzucić jak ktos czeka że zobaczy .......i dużo radości mam z tego a tym samym odreagowania .......pracuje tam gdzie sporo cierpienia i bezsilności widze ........to odskocznia i ratunek przed wypaleniem zawodowym

 

jeszcze tylko musze sie zawziąść :) na regularne powtarzanie francuskiego ........bo wyjątkowo mi sie ten język podoba ........wyjątkowo precyzyjny w określeniach i wyjątkowo niestety .............trudny :) a ja wyjątkowo .......leniwa niestety w tym akurat :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kochana :)

 

gratulację z powodu manekina , nie mogę się doczekać, aż go upiększysz.... mam podobne komódki i łóżko (te okrągłe) tylko przeplatane bambusem , boję się za nie zabrać bo nawet nie wiem jak...... stoją u teściowej, ale z drugiej strony myślę sobie, że przecież nic nie tracę...

 

fajnie te gałązki wyglądają, jakby wyciągały palce po swoją ofiarę :D, powiem Ci, że efekt świetny, ................zdolna bestyja nam rośnie...:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Karolka:)

 

miło cie widziec .........nawet w postaci avatarka tylko ........no i tych ciepłych paru słówek ......

nawet nie wiesz jak sie cieszę że znalazłaś chwile aby zajrzeć ............niecnie skorzystam ........i o rade poprosze .......widziałaś sypialnie .....przy założeniu białej pościeli ...jak widzisz manekina

1) turkus na kości słoniowej

2) flamingi na czerni ......?????????????/

 

ktokolwiek tu zajrzy ..........niech sie wypowie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to go pokaże :) ...........ubrałam go bo taka nagość przed 22 .........może razić :)

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=17095&d=1279710427

 

i on ............flaming

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=17100&d=1279710476

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=17099&d=1279710475

 

 

ta metalowa noga ......początkowo mnie zmiotła ale ........teraz odkryłam że do lampek pasuje :)

 

a sukienka .........kupiłam 2 lata temu .....za sporo ..........i nawet raz nie załozyłam .....:bash:to niech Felicja pochodzi ........własnie tak nazwałam manekina bo diabli mnie biora jako że słowo manekin jest rodzaju męskiego a to coś .....cycki ma :cool:

IMG_8120..JPG

IMG_8111..JPG

flaming7..jpg

flaming5..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja zabiorę głos w sprawie manekina.... jak pewnie wiesz, jestem zakochana bez pamięci w tym "mychowym"..... ale, ale.... inne propozycje równie ciekawe mogą być :)

Karolcia ma rację - turkus zobowiązuje, ale zdecydowany róż też... przeanalizuj zatem w jaką stronę kolorystyczną chcesz iść w sypialni, a wybór nasunie się sam ;)

 

a serwetki znalazłam tutaj: http://decu.pl/sklep/index.php?cPath=19_241&sort=2a&page=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...