Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mały Biały Krab KOMENTARZE


Recommended Posts

No tego słoneczka u Ciebie - zazdraszczam ... co prawda na plecki trzeba było uważać ... :)

 

u nas dziś - namiastka jesieni ... brrr ...

 

właśnie na tą zwróconą twarz zwróciłam uwagę - zresztą oba piękne :yes:

 

... a wiesz - Felicja piękne imię ... i do flamingów pasuje, i do zegarów ... zawsze twierdziłam, że lepiej nie mieć wyboru aniżeli mieć ich za dużo ... ja przynajmniej tak mam, że co bym w takiej sytuacji nie zrobiła - i tak mogę żałować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

na początku było boski Leo i jego złote proporcje ...bo przekładam faceta z miejsca na miejsce ...nie wiem czy pamiętasz był taki na organzie kiedyś w sklepie na I ...kupiłam i siem poniewiera :)

 

potem przeglądajac papiery do decou trafiłam u Rossi na ten sam motyw ........http://decu.pl/sklep/product_info.php?cPath=10_293&products_id=5911

 

szperajc w grafice za tropem boskiego leo znalazłam to ....

 

a plus moja niesmiała potrzeba dorobienia jakiegoś tematu ...miast kwiecistej łączki ...........powiem że chyba siem zdecydowałam ....tylko kolorystyka ...mnie nie pasuje ;)

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka razy byłam pytana o metody bielenia drewna ...opisałam to co wiem kilka postów wyżej a dziś przypadkiem trafiłam na blog i kurs krok po kroku ...wybielanie przy pomocy wosku zatem nawigacja :)

 

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=17518&d=1280001564

 

http://petitbonheur-blog.blogspot.com/

 

efekt użycia pasty .......przyznam szczerze że wole efekt bejcy ....lub oleju dla mnie za mocny kontrast :)

drzwi z kursem..jpg

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę Cię z oka spuściłam, a tu tyle się dzieje:

1. latorośl niezwykle urokliwa,

2. jak Audrey ujrzałam to oniemiałam - kawał świetnej roboty i zazdrość mnie zżera, że ja tak nie umiem. Muszę poczytać te wszystkie Twoje wskazówki, ale ciągle czasu brak... ja bym po prostu chciała umieć ;)

3. manekin i Leo - super pomysł... ciekawa jestem kompozycji...

 

pozdrawiam gorąco :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragazza ...ktoś kto machnął taaaaką szafę ...tace z Audrey machnie palcem u nogi ...troche wydruków ...klej ...tepowanie (tu najbardziej widać moje nieporadne raczkowanie ...:)..chyba wrzuce na allegro ...jak zrobie kolejną ...;)

 

kompozycji też jestem ciekawa :);)....a najgorsze że to wymaga czasu a ja chcem już ....

 

i w jednym się zgadzamy .......ja bym też po prostu chciała umieć ....

 

dziekuja za komplement w imieniu latorośli :)

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragazza ...ktoś kto machnął taaaaką szafę ...tace z Audrey machnie palcem u nogi ...

 

szafę to zwykłą farbą się maluje, a ten decoupage jakiś taki tajemniczy jest... bo cienie jakieś i takie spękania jakoś się robią... idę poczytać o tej tajemnej sztuce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytanie nic nie daje ...przynajmniej mnie :)

 

ale masz racje ...myslałam ...zwiedziona tym "to sztuka dekoracji dla każdego" ...że to latwiejsze ...nic z tego ...to faktycznie dla kazdego ...no artysta malarzem byc nie trzeba (ale jak się jest to ładniej wychodzi :) ) ........ale to technika dla cierpliwych .......wytrwałych .........potrafiących zaplanować ...i oddając czas precyzyjnym szczegółom dojsc do efektu ........dlatego natenczas gryze chusteczke ...bo ja wszystko chciałabym szybko ....już ....ćwicze ...może wyćwicze bo okrutnie mi sie ta sztuka podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osz kurcze, ale numer... zawsze się dziwiłam ludziom, którzy piszą blogi - po co?, dla kogo? i jak im się chce? Ale odkąd natrafiłam na blog Mimi, to zostałam kompletnie zaczarowana i coraz częściej trafiam na takie czarodziejki ;) I tylko jedno w głowie: ja też tak chce, ja też tak chce... ale, ale... przecież ja nie mam nic mądrego do powiedzenia... i tak moje chciejstwo pozostaje w sferze marzeń...

Dlatego podziwiam i gratuluje decyzji! A baner blogowy jest prześliczny!!! Na pewno będę stałą czytaczką.

Trzymam kciuki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragazza ...najwiekszy zoonk jest taki że zanim słowo ciałem się stało to na wątku wnetrzarskim zdawałoby sie odlatywałam czasami gdzieś w bok i zawsze wtedy sobie mówiłam ...hmmm blog potrzebny a teraz jakas niemoc ...nie wiem co napisać ...wierze ze minie bo inaczej obciach będzie:)...

inna rzecz że troche musze powtórzyć żeby całośc kupy sie trzymała ...i technika mnie dobija ...

 

dziekuje za wsparcie ...nawet nie wiesz siostro jak bardzo potrzebne :)

 

a czarodziejki blogowe ..no czasami to tak się zachłysnełam że polecałam :) ....mimi jest wspaniała :)...agnieszka też ...zrywam boki jak czytam :) ...green canoe ...każda inna w swoim rodzaju

 

o jesssuuuu ...na co ja sie porwałam ......:bash::bash::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, Kocia - jak Ty pięknie piszesz.... I jakie piękne rzeczy robisz... I jaką piękną masz córkę! I ta ściana ceglasta, bardzo mi się tak marzy, ciesze się, że ją polubiłaś :)

 

Słuchaj, musisz ten garaż rozwalać? Bo z opisu to on klimatyczny jest. Może go zostaw i zrób sobie tam jakąś pracownię, np. decu? Zamknij na chwilę oczy i spójrz na niego innym okiem, tak jak na ścianę. Przy tym starym domu mamy takie coś, co nazywamy komórką. Miejscowi zwą to chlewikiem, choć z tego co wiem nigdy żadna wieprzowinka tam nie mieszkała. Cegła i pustak, drewniany dach, drewniane bramy i żelazne okienko - sama krata. Nie mieliśmy kasy, żeby budować nowy dom i remontować stary, więc nic się tam nie dział - ale mi się to podoba bardziej niż tamtejszy dom i gdybym miała tam mieszkać na zawsze, to bym sobie zaadoptowała ten budyneczek, zrobiła tradycyjną letnią kuchnię (tak jak tam było, w mniejszej części nadal stoi taka gliniano-ceglana kuchnia), a w drugiej pokój dla gości.

Pomyśl nad garażem, może tkwi w nim jakiś ukryty potencjał...

 

Jak czytam takie pełne inspiracji wątki jak Twój to widzę jaka leniwa jestem, nic w necie nie szukam, tylko na FM popatrzę i koniec. Dobrze, że jesteście dziewczyny - bo bym całkiem nieuświadomionym człowiekiem była :)

 

Mi się marzy taki manekin w namalowanym gorsecie z jakimiś trójwymiarowymi dodatkami, np. koronką. Cały w odcieniach kremowych...

 

Co do programów graficznych, to moja rada jest taka - odpuśc soebie corela, spróbuj photoshopa.

Bo:

- możliwości dużo większe, właściwie nieograniczone, możesz zrobić wszystko - potrafię tak sobie zdjęcie swoje przerobić, żem piękna i zgrabna :)

- sporo literatury na ten temat - tradycyjnej książkowej (zwłaszcza Scotta Kelbyego polecam) i wirtulanej w sieci - całe tutoraile opisane, pokazane - co tylko chcesz;

- dużo więcej osób z niego korzysta niż z corela - a co za tym idzie - jak masz jakieś pytania, łatwiej znaleźć odpowiedź.

Piszę z własnego doświadczenia. Miałam kiedyś corela, chyba ze dwa lata się w nim bawiłam - ale ciężko mi było znaleźć coś w sieci i na półce w księgarni. Pożaliłam się kiedyś siostrze, obie lubimy fotografować. Dostałam Kelbyego pod choinkę i wsiąkłam. I trwam w uwielbieniu dla tego wspaniałego PSa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wadera miło mi powitać wulkan energii :)

 

garaż ...ma pół metra ściany ...z cegły i piaskowca, strop z tregr kolejowych i beton ...którym most by nie pogardził ...ok 40m2 ...hmmm..

 

.a od kiedy ściana przytulona do tarasu przeszła lifting ......i biorąc pod uwagę że bez użycia srodków wybuchowych nie ruszy go nic ........

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=17976&d=1280346690

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=17977&d=1280346692

 

to bardzo kusząca wizja (dach to drugie 40 m ....

 

i znowu mam problem ...

 

z manekinem zaczyna się dziać :)

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=17978&d=1280346754

IMG_8024..JPG

Kopia IMG_8081..JPG

IMG_8030..JPG

IMG_8163..JPG

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...