Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mały Biały Krab KOMENTARZE


Recommended Posts

Konstancjo, trafiłam do Ciebie już dawno dawno poprzez wątek Monah. I mam wrażenie, że gdzieś wyczytałam, że przygarniasz wszelkie literkowe inspiracje. Przed chwilą odkryłam tę stronkę http://www.notonthehighstreet.com/home-garden/living-decorating/interior-accessories?view=all mam nadzieję, że zaciekawi cię chociaż w połowie tak, jak mnie. Na razie z zachwytów pootwierałam tyle okienek, że ogarnąć nie mogę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja to już tak mam. Pamiętam takie różne mniej lub bardziej zaskakujące fakty. Ale pinu albo loginu do konta w banku za żadne skarby. Miałam się od razu odezwać z prezentem, jak tylko przeczytałam o tych literkach, ale okazało się, że w międzyczasie produkt wyszedł i nie wygląda na to, że wróci. Mianowicie IKEA miała swojego czasu takie boskie białe podporki do książek z A i Z. Chciałam sobie kupić jeszcze jeden komplet i niestety nic z tego... Nawet w necie zdjęć nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pinu czy loginu to absolutnie ...na ile stron nie dane mi się ponownie zalogować bo kreatywność przy wyborze hasła była w szczytowej formie ...i już w zwykłej za diabła nie przypomnę sobie co byłam uprzejma wówczas wymyslić ...ale że Monah dywanik z kwiatków pokazała czy falbaniaste firany to tak ...ot kobieca logika :) najlepsza z logik ...prawda ??????????:):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to pamiętam co widziałam i przeczytałam - ale gdzie? W czeluściach zapomnienia pogrzebane...

Twarze aktorów - pamiętam, uczucia jakie we mnie film wzbudził (jak kawałek zobaczę) - pamiętam. Ale nazwisko, tytuł?

Jakiś tytuł piosenki, nazwa zespołu... Nic...

 

PINy za to pamiętam - łącznie z mężowskim...

 

kocia, ja w sprawie kominka. No pokazałaś taki quasi justement (patrz czego to ja nie robię dla Ciebie - nawet francuski okaleczę ;)) jak ja bym chciała. Bo ja górę bez tych ozdóbek, a reszta moja wymarzona. Tyle, że się raczej pewnie na prostej belce drewnianej skończy - bo kto mi takie cudo wydłubie...

A taki piękny jest...

 

Kocia, a ten pył bursztynowy to do kominka można? ;)

 

A poza tym znów mi się załączył tęskniacz po Twoich górskich zdjęciach... Gdzie to dokładnie (i dlaczego od mojego domu tak daleko?)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waderka ... to do wydłubania wynoramy w sztukateriach ...jak juz bliźniacze kominki zaczniemy budować :) ... ale owym bursztynowym pyłem to siem kochanie nie będziemy bawić ...bo to straśnie wybuchowe jest ...dokładnie jak w okolicach okresu napięcia ;)...

 

te skałki to chorwacka Paklenica bo mój małż cwaniak to nawet góry znalazł nad Adriatykiem ...i wychodziliśmy na to coś prawie prosto z hotelu ...oczywiście to przypadek bo ON nie wiedział że tam zamiast morza zatoka a zamiast plaży najwyższy ichniejszy masyw ...:jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...