Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mały Biały Krab KOMENTARZE


Recommended Posts

http://www.etsy.com/shop/royalbebeshoppe adres do kopalni poduch ... motywów ... o takich ...

 

[/url]

 

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=24366&d=1285080416

 

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=24368&d=1285080424

1..jpg

3..jpg

2..jpg

4..jpg

5..jpg

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ślicznie wyszła ta komódka :)

Konstancjo, a czym malowałaś, że został takie ładne słoje?

No właśnie, słoje. Ja ogólnie jestem ich wielką miłośniczką, ale nie wiem, czy akurat w tym wypadku nie byłaby też ładna cała biała? :)

I tak i tak chyba będzie dobrze :)

Ale jak mam oddać głoś to oddaję za białą :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) biały wygrywa i ja labilna w tym względzie za białym stanę ...choć trochę to tych słoi mi szkoda ...może pacne takim mocno rozrzedzonym akrylem na początek ...

 

... Neli po odczyszczeniu komody z hebanu pozostał dość mocny rysunek słoi ...pociągnełam je woskiem jak pędzelkiem i potem przeciorałam drucianą małą szczoteczką ... zwykła przecierka trochę inaczej :)

 

Anetko ... link dla mnie też był ciosem ... jakby na pocieszenie dodam, że większość wzorów posiadam w swoich zbiorach graficznych ale od wzoru do produktu daleka droga ...

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na biało. Bo ja wszystko na biało i za przecierkami nie przepadam jak już na blogu opisałam....

 

Kocia, czy aby na pewno potrzebne tu Tobie dwa osobne watki? Bo w typowych dziennikach to ja nawet czuje o co z ideą oddzielenia dziennika od komentarzy chodziło - ale w wątkach takich jak ten, pogaduszkowych mocno, to mi chyba wygodniej jak wszystko razem. To tak na marginesie, bo jeszcze się odniosę do dziennika, a konkretnie do kobiet tam prezentowanych (cudny fotograf!).

Bo ja bym zrobiła tak - suknie bym pożyczyła od Kicikici, albo z teatru jakąś suknię klimatyczną, XVII wiek Francja czy cuś i się (się do mojej sypialni, czyli do twojej odpowiednio Cię) w onej kreacji dała komuś sfotografować. Takie czarne tło jak na prezentowanych zdjęciach każde studio stacjonarne posiada, lampy również. Co Ty na to piękna i dobra kobieto? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz czy mi 2 wątki i blog potrzebne ....niby myslałam już kiedyś że nie ...ale ostatnia decyzja tak ...

 

bo "wnętrzarskie..." zgodnie z nazwą mają mi pomóc dojśc do ładu samej z sobą i ogromem inspiracji ...chodziło mi o to żeby wrzucić ...potem móc " kontempluować " i mając poukładane coś z tego wyrzucic ...cos zostawić a juz ja sama i moje ganianie za kocim ogonem z rzepem jest dośc skomplikowane dlatego nie chciałam tam komentarzy ... potrzebne mi to choc ostatnio przysnęło ale odrodzi sie jak feniks z popiołów ...

 

mały krab ma być miejscem komentarzy ...i teraz wiem że na tym pierwszym będę sobie układała świat inspiracji i projektów ...tu dam realizacje i dywagacje ... i dobry ten murator z jego możliwościami blog jednak nie zastąpi ... no za mała mozliwośc prania mysli na goraco :) ... znowu za ogonem poleciałam ...dla jasnosci "wnętrzarskie" dla mnie ...tu dla nas i tak tu zdubluje najważniejsze ale tam muszę sobie poukładać ...:)

 

zresztą u mnie jakos komentatorsko nie wrze ... sama czasami się dziwię że jestem na innych wątkach rozpoznawana :) ale starsznie fajnie że ten murator z forum jest ... dziś pokazałam koleżance uratowaną tabliczkę i uwierz mi wiem że wyszła ode mnie z przekonaniem że jestem naćpana ...zresztą zapytała wprost "serio tę zardzewiałą blachę powiesisz na scianie " ... no serio ...

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=24573&d=1285265168

IMG_9459..JPG

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam sie zastanawiac czy kiedyś ogarnieta pasją pseudo twórczą nie doczekam rozwodu :) ... od kiedy obejrzałam Coco ... nie mogę zapomnieć niesamowitych klimatów tego filmu ... te niesamowite zestawienia koloru a raczej bez koloru w tonacji niemal print room ... i dziś coś mnie napadło żeby na tacy cos zrobić ...w zasadzie poza poukładaniem pewnego zarysu nie zrobiąłm nic ... na obiadek tez nic nie zrobiłam sytuację ratowały wczorajsze pierogi i barszczyk z torebki ale z prawdziwymi buraczkami ...dla zmylenia przeciwnika ... a oto efekt ...potrzebuje jeszcze jakies kapelusza Coco i modelu samochodu z tamtych lat ... ale musiałam bazowac na posiadanych wydrukach bo drukarka padła ...

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=24575&d=1285265723

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=24574&d=1285265719

i nie żebym miała jasność ...ciągle się zastanawiam czy te róże zostawić ...czy zostawic tylko te na dole ...czy może odbić na ksero albo zeskanować i odbarwić ....i tak ciągle ...zaczynam mieć awersję do słów "nie wiem " ...

IMG_9449..JPG

IMG_9448..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kociu, ja ani tła ani lamp nie posiadam - a szkoda, bo bym Ci z chęcią portret zrobiła. No chyba, że chcesz coś w stylu (stylu, bo o poziomie mistrzowskim to ja pomarzyć mogę) Vermeera.

 

Okno mam, w tle Stat lub surowe ściany poddasza...

Cudów Ci nie trzeba, na blogu widziałam, wiem co piszę...

 

Numer cudny.

Na moje pomysły koleżanki też dziwnie reagują. I co z tego? Kocham mój dom nie-z-katalogu. I już.

 

Na tacy bym dała jedną róże w takim kolorze. I koniecznie bym tym kremowym z tła obleciała dookoła tej rameczki na górze, jak w print roomie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...