Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mały Biały Krab KOMENTARZE


Recommended Posts

Konstancjo Ty mnie zabijesz tymi inspiracjami...:bash:ja przez lata nie mogłam się zdecydować czy kuchnia nowoczesna czy też ciut rustykalna...no i po wizycie u Ciebie chcę drugą kuchnię buuuu:mad::sick::(

pomysł z biurkiem ze szklanym blatem i starymi drzwiami bomba ale cena biurka to istne przegięcie:P. Powiedz drzwi zostaja w takiej formie? czy będzie biale wdzianko? ja swoje chyba jednak pomaluję...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anetko ja już mam samej siebie dość ... bo drewno w swej steranej postaci ma tyle uroku i chciałabym ... ale idea wnętrza jasnego ... z niedbałą wytwornością kusi aby je potraktować np tym transparentnie białym (to brzmi jak drewniany kamień :o) Liberonem a poświata baaaardzo rozrzedzonej taiki tikurilli też tej transparentnej ... i to szklane cudo to stare w nowej szacie i z powiedzmy pazurem ... w końcu M jak nigdy błysnął kreatywnoscią i stwierdził że drzwi maja dwie strony ... jedna zostanie drewniana i stara zabezpieczona olejem ... druga przetworzona jak wyżej ... żałuje tylko że stoły nie da sie wywrócić na druga stronę ... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocia, ja już w necie inspiracji nie szukam, bo i po co? Zajrzę tutaj i mam, w dodatku po wstępnej selekcji niby Twojej subiektywnej - a ona jak moja własna subiektywna :)

Zjawiskowa ta biała kuchnia!

 

Jak koza? I jak ja to wczesniej ominęłam? A wiesz, że taką w typie kontenera na śmieci o mały włos rok temu nie kupiliśmy? Miała nawet w komplecie patelkę głęboką i fajerkę u góry - można było jajecznice na żywym ogniu smażyć :) W końcu zrezygnowaliśmy uznawszy, ze szkoda wydawać kasę na kozę, skoro w perspektywie kominek ma być. Ale czasem wracam do niej myślami i ... tęsknię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko ... że ja na to wcześniej nie wpadłam ... już kombinuje aby to pogodzić ... tylko komin mam jeden ... ale jak zamienię naszą sypialnie z pokojem Nieletniej to koza może zaistnieć w sypialni :) ... tylko po co ??? ... jak ja lubie zimno w sypialni ... i w ten twórczy sposób dotarło do mnie że a) mam jeden komin za mało ... bo koza mogłaby by byc w kuchni kiedyś bywały ... prawda ... innne ale bywały :) ... b) dom mam za mały wogóle ...

 

Nela ... witam ... duża przyjemnosc mi sprawiłaś wkraczając z ta zawzięta buźką z avatara do mojego świata :) ... :bye:

 

lasche ... i o to chyba chodzi w komódce ... szuflady takie a przy drzwiczkach podłuzne ... kołki juz mam ... stolarz patrzył na mnie jak na obiekt cywilizacji pozaziemskiej ale słowa dotrzymał zawziął siem i za te szesć kołeczków kasy nie chciał ... zamówiłam dwie półki bo cos zamówic musiałam inaczej zabiłabym się wychodząc z tegoz przybytku ... teraz tak sobie tylko pomyslałam że jego pytanie "jakies pomysły pani ma ... coś wyfrezować " ... chyba nie do końca było niewinne ...:p

 

Beauty ... już wyczaiłam ten adresik u ciebie i przejrzałam nie tylko uchwyty ... aplikacje też mają świetne ... dzieki ... a i mam u nich 3 typy ... i niech mi ktos powie że od przybytku głowa nie boli ...

 

wadera ... oj dostaniesz ty majchawką (tak na marchewke mówiła Nieletnia ... kiedyś ) ... jak ja cię amfas już dopadne ... jak czyta jak nie czyta o ważnej kozie ... ale jest juz upatrzona koza konkretna ... tylko ja jednak ten kominek szary mam mocno w głowie i jeszcze zanim zastrzyk gotówki pozwoli na działanie się zastanawiam ... tak rozmarzam siem że te ognie z kominka strzelające w wiekszym swietle paleniska jednak ...

 

... i dziś wielkopomna chwila była ... drzwi z salono -holu do wiatrołapu założone po malowaniu ... były ciemne są białe ... i są fliczne ... fotki jak naładuje aparat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rokoko jesteś kochana:rotfl: ... wystarczy :) ... zdecydowanie spełnia moje wyobrażenia .... mile widziane sugestie ... ewentualnie :p (od kiedy oglądam najdłużej ciągnąc ą się akcję polskiego serialu nad rozlewiskiem uwielbiam to słowo :) ) ...

 

... jak na moje oko to chyba musze jakieś dechy dołożyć wokół aby uproporcjonalizować biurko i jego "drzwiowe" plecy .... a na samej górze może jakas półeczka .... obrazki jeszcze nie wiem ... szoruje te drzwi szybciutko :) ... i na jakąś budowę w pończosze w celu "pożyczenia" kobyłek pod szklany blat .... najciężej o ghosta będzie ...

 

.. no to takie drobiazgi ... inspiracje ... śmietnik na biurku będzie mój :)

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=26532&d=1286777800 http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=26534&d=1286777805

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=26533&d=1274561521 http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=26535&d=1274822862

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=26536&d=1274804166 ... i jeszcze blaszane szuflady ... nawet te z Ikei ...

rh zegar..jpg

rh p

rh antyk wiązka &#107.jpg

rh5 pi

rh podp

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, a ja nie pisałam jeszcze, żem dusza artystyczna? Roztrzepaniec znaczy się czytać trzeba? A wnet jak nie pisałam, to widać. Z daleka.

Więc patrzę i nie widzę, słucham i nie słyszę, czasem mnie alfabetyzm wtórny tez dopadnie...

A teraz uwaga - mam ewentualną wizję na poszerzenie drzwi. Mianowicie czasem przy drzwiach są takie boczne świetliki. Na przykład w kształcie kwadracików - jeden na drugim. Możesz coś takiego zrobić - deska długa jak wysokość drzwi, a na niej wąskie półeczki. Jedna pod drugą. Po jednej lub obu stronach drzwi. I tam na tych półeczkach na przykład biblioteczka. Możesz też - o ile znajdziesz szalonego stolarza - obstalować dwa takie lustra, czy też ramę z miejscami na małe lusterka i półkami, nie wiem jak to cholera nazwać. No taki świetlik tylko lustra zamiast szyb. Lusterka by Ci się z blatem szklanym ładnie uzupełniły.

Koniec mojej szalonej wizji.

Czy ktoś cokolwiek z tego bełkotu zrozumiał?

 

Herbaciarka bardzo przyjemna, muszę przy spotkaniu naszym poprosić Cię o kurs drukowania na bibułce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...