Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mały Biały Krab KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kłaniam się :) podglądam, chłonę, a teraz ( dopiero) się witam.

koniki pod względem art. przepiękne, jednak mimo wszystko nasuwają mi się skojarzenia z " wystawami" Gunthera von Hagensa....choć z pewnością przesadzam ;)

wiatrołap ma cudny klimat...

wpadłam, bo u monah zostawiła znalezione uchwyty-kurki:D

te zegarkowe, przepiękne, ale nie wiem czy cała kuchnia w nich to nie za dużo szczęścia na raz? nie zmienia to faktu,że są cudne! może przy jakimś szczególnym mebelku?

 

a to, może do ogrodu?

http://www.minggu.pl/Sofa_wykonana_z_korzenia_drzewa_tekowego-83.html

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam aricia :) no dopiero ... dopiero a tyle sie razy gdzies mijamy :) ... uchwyty te zegarkowe to planuje właśnie do tej szafki w wiatrołapie ... początkowo myślałam o tych z zara home ... z motywami retro teraz przeszło na zegareczki ... zobaczymy jak wyjdą bo plan jest taki aby przy pomocy decou uatrakcyjnić mdłe życie zwykłego uchwytu drewnianego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstancjo śpieszę Ci donieść, iz monahowe podusie dzis zostaly nadane...

piszę, cobys listonosza od jutra wygladala:), bo ja juz trzy dni czekam i pypcia dostaję, wiec drynknelam do kobity i co sie dowiedzialam, to Ci niniejszym przekazuje:)

 

powinnam zacząc od powitania oficjalnego, bo podgladaczem-czytaczem-inspirowaczem to jestem stalym :D, zatem

WITAM CIĘ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trompe l'oeil ścięgna ...mięśnie i ta sylwetka :) czyli widzimy to samo od południa i od północy :) ...

 

monah ... no baza jest ok (zwłaszcza w zestawieniu z prototypem w majtkowym różu i czasem wykonania :jawdrop:) ... reszta tj to co mojemu M jest zupełnie niepotrzebne a mnie niezbędne na finiszu i sporo do kupienia a to klitka taka ... co będzie jak za salon się wezmę ...

 

Rokoko yes ...yes...yes :) ... dokładnie tu miało być i dokładnie tak ...poza beżem ma to wyglądać ... no drzwi trzeba unieść nad nieistniejącą listwę ... może czymś je otoczyć ale nie tworząc wrażenia ramki obrazka ... na nich chcem tę półkę z kulami czarowniczymi i ewentualną ramką na grafikę a na biurku może taki sekretarzyk (ten z galerii Brocante).... albo w drugą stronę takie glamour jak u Mychy na parapecie z szufladkami :) ... i to paranoja że ma człowiek na wyposażeniu w mieszkaniu teleinformatyka a TAKIE ważne wizualizacje musi sobie z Irlandii ściągać ... jesteś cudowna i zaprawdę powiadam zajmij się tym :)

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=28457&d=1288188914

 

leaat zachowania wyczekujące bliźniaczo podobne ...listonosz cały w stresie jak mnie widzi ... dziś daję głowę zwyczajnie zwiał przede mną ... nie goniłam bo buraczki i owoce balastem mi były ...że o nowych szpilkach nie wspomnę ... pewnie chłopak wniesie o wcześniejszą emeryturę albo zmianę tzw rewiru bo w zeszłym tygodniu czekałam na papier do decou i klej i lakier bo u mnie Fluggera nie ma ... równie niecierpliwie ;) ... miło mi że się zdemaskowałaś i z podglądacza zaistniałaś jako bywalec :)

 

Monia wiem że czekasz ale ja czekałam na lakier ... jak bedzie czas molestowania twego gołębia pocztowego dam znać

 

kicikici aranże z boską Gretą mi nie grają ... trudna kobieta muszę o niej poczytać bo tak bez historii to nie mam pomysła (piwa jak Kiepski szczęśliwie do inspiracji nie potrzebuje :) ) ...

sekretarzyk..jpg

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...