Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mały Biały Krab KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zdolna bestyjka z Ciebie! Czytam o decoupage i nie moge uwierzyć, że na prawdę da się to zrobić. No piękności!

Za to korzystając z Twojego przepisu, Konstancjo, stałam się mistrzynią domowego chlebka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w to, że pod kolejnymi warstwami lakieru znikną łaczenia motywów tez nie umiałam uwierzyć :) ... wierzyłam natomiast w siłę wciągania decoupage i nie zawiodłam się ... jestem w pełni trafiona i na wiele rzeczy patrzę jak na pomysł czy motyw :) ...

 

... chlebek ostatnio robiłam z mąki razowej z amarantusem i bardzo polecam ... orkiszową razowa też ... :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w to, że pod kolejnymi warstwami lakieru znikną łaczenia motywów tez nie umiałam uwierzyć :) ... wierzyłam natomiast w siłę wciągania decoupage i nie zawiodłam się ... jestem w pełni trafiona i na wiele rzeczy patrzę jak na pomysł czy motyw :) ...

 

... chlebek ostatnio robiłam z mąki razowej z amarantusem i bardzo polecam ... orkiszową razowa też ... :popcorn:

no własnie zastanawiałam się ostatnio nad tym amarantusem. Chyba też się skuszę!

Dawno tu nie zaglądałam, ale uzaleznienie robi swoje- nie da się długo wytrzymać bez ulubionych wątków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj cudne ... ale imbryki to jeden cud a koniki na biegunach to drugi ... za to moje nowe wariactwo możesz czuc sie Kasiu odpowiedzialna:) ... no troszke jeszcze autor aranżacji prezentowanego kiedyś na "wnętrzarskich " loftu z konikiem makro na ciągu szaf ... wczoraj znalazłam tego ale chyba go nie upchnę w budżecie ... spóźnione wakacje za tydzień wołają o swoje no i święta :) ...

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=29273&d=1288812044

 

i jeszcze taki ...

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=29274&d=1288812240

 

tego z Napoleonem nie wstawiam ... ale też był cudny :) ...

konik..jpg

niezwykla-figurk&#.jpg

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudne koniki, też uwielbiam, jednego dużego z drewna (pół metra!!) już mam.

 

Gdzieś tego drugiego znalazła??

 

A takiego Wam znalazłam:

 

http://www.sklep.artsklep.com/kon-p-180.html

 

w sklepie ("na żywo") mają więcej koników.

Edytowane przez Anjazzielonego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestemzakochana w konikach, bardzo dlugo szukalam takiego ze starej karuzeli a jak go znalazłam to okazal sie za duży i nie moglam go wziąść :( Te na biegunach to takie chciejstwo chyba z dzieciństwa ,Konstancjo a pamietasz może sprzedawce tego konika na linkach? cudny jest, ten pierwszy tez ale juz za sliczny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te na sznurkach są cudowne, widziałam,że są dostępne dwa, mały i duży; wyobrażam sobie, jak pięknie wyglądałyby razem; ale na razie twardo trwam w postanowieniu: nie zamówić, nie zamówić....

Jak się kupiło w listopadzie: 2 lampiony cynowe Vox, 3 metalowe osłonki na donice, oraz 2 podstawy do lamp też Vox, a dziś bodajże piąty dopiero, nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wrzucam moje listopadowe nabytki.

Wszystko wymarzone, wyczekane, długo, długo, długaśnie długo, aż nadejdzie dobry moment (czytaj: super ceny) - koło lampionów chodziłam w sklepie jak ten lisek koło drogi z rok, aż w końcu są moje, podobnie z ramkami.

ramki cynowe

(zapomniałam, że też je kupiłam) komplet 3 osłonek:

ramka%20vox..jpgoslonki_na_donic&#12.JPGoslonka_metalowa&#46.JPG

 

podstawy lamp 2 lampiony

ravel_lampa%20vox&.jpgharmonic_lampion&#46.jpg

Edytowane przez Anjazzielonego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...