Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mały Biały Krab KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

odsiedziałam swoje na okulistyce ... Juniorka dostała śnieżka w oko i cała rogówka poszarpana ... a teraz wkleję symulację planów kanapowych ... ubrałam ten nieszczęsny naroznik w owe worki na próbę i sama nie wiem co o tym myśleć ... wydaje mi się że jest lepiej ale jak widać gorzej byc nie może bo w tej kwestii możliwości wyczerpał producent :) ...

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=33286&d=1291738917

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=33285&d=1291738913

 

na brązowe boki brakło mi worków ale w planach są też jasne ... za kanapą aranż i tu też się biję 2 lub 3 z posta 741 ... jeżeli chodzi o 3 to zamiast okienu mnie byłyby lustra ... za 2 przemawia fakt że gdziś książki trzeba mieć ...

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=33284&d=1291738902

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=33288&d=1291738925

 

a to aktualna stała aranżacja :)

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=33287&d=1291738919

widok z fotela..jpg

3..jpg

przed i po..jpg

IMG_1296..JPG

widok z salonu..jpg

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstancjo, bardzo ładnie sofie w takim obiciu! Zastanawiam się tylko, czy nie będzie ono zbyt szorstkie? Ja przepraszam, ale znowu wtrącę swoje trzy grosze ;)Zauważyłam, że nóżki sofy masz do przemalowania :D Na czarno najlepiej, żeby się tak w oczy nie rzucały.

Zrobiłam małą wizu z poduszkami podkreślającymi kolor obicia i nowym dywanem (nawiązującym kolorystycznie do drzwi za biurkiem)

<a href=http://farm6.static.flickr.com/5129/5242227046_7499e5055c.jpg' alt='5242227046_7499e5055c.jpg'>

Mam nadzieję, że z córką wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rokoko ... wiesz że uwielbiam twoje 3 grosze :) ... a tu wpisały się idealnie :) ...

 

... pocharatane oko Wiktorii wytrąciło mnie z równowagi ... aktualnie kropimy ... aplikujemy maść i ma się wygoić ... skutki braku wyobraźni ... dziś śnieżki troche przyciężkie ale odpuscił mróz to panowie nastoletni odzyskali formę i mamy skutki ... mniej boli a to wazne :)

 

... wytrącona nie dopisałam o:

 

:) dywaniku ... jasne że te brązowe płytki będę chciała zakryć ... to jest chciałam zakryć ale przypomniałam sobie, że od soboty mam psa ... sukę ... i zaczęłam się żegnać z praktycznego punktu widzenia z tym gadżetem a tu masz ... ten z wizualizacji ma szansę :) ...

 

:) nóżki ... przemalować mówisz ... no pozostawiając te brązowe części ... wystarczy przemalować ... ale interesuje mnie efekt całej kanapy w jutowym looku ... i dlatego mam upatrzone nóżki do wymiany ... zastanawiałam się też nad usunięciem ich bo kanapa dość wysoka jest ale to wyjdzie w praniu :) ...

 

:) obciachac kwadratowe poduchy na prostokąty ...

 

... a teraz o materiale ... miałam upatrzony ... średnia półka cenowa ... efekt ten sam co z rzeczonego worka i ... zrezygnowałam bo wiem już na pewno że ten narożnik mnie wkurza ... nie lubie go ... potrzebuje dwóch małych kanap albo jednej i kilku foteli ... dlatego koszty jego rewitalizacji do czasu uzyskania środków na wymarzony wypoczynek postanowiłam ograniczyć do minimum ... i te worki mi to minimum zapewniły i to w stopniu większym niż marzyłam ... :) ... juta to grubsze płótno ... sama jestem zdziwiona ale dosć miłe w dotyku ... chodzimy w takich spodniach i dajemy radę ... muszę je przedtem uprać i podkleić materiałową fizeliną ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha i żeby nie było, że tylko ja się o swój zadek martwiłam ... dla mnie worki jutowe bomba (czy ja się mogę grzecznie spytać o namiary na nie jako, że czeka mnie obicie 2 foteli i sofki) ... tylko błagam nie pisz, że od cioci ze strychu bo się zamknę w sobie...i ja bym poszła w jasności - jutowości wszędzie na bokach i na dole kanapy ... jak na załączonych przez ciebie inspiracjach...

aaaaaa aranżacja boska po prostu ...jak nic dizajn z wyższej półki o pardon...krzesła ...i zdrówka życzę oczętom twego dziecięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i taki mam plan ... jasnosci na całości ... a worki na całe szczęście z allegro ... wpisałam jutowe worki i wyszło samo ... jeden chyba za całe 3 zł ... lepsiejsze tzw super sort po 5 ... o a teraz widzę 10 sztuk za 20 zł ... w moich 10ciu jeden gorszy wykorzystam na poduszki :) ... tak że smiało można obijać choćby na rok ... :) ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z poduchami - REWELACJA !!!

 

Świetnie to wygląda :)

 

Widzę - Felicja nadal naga ...

 

A psinka i tak urocza i boska - co tam kozak ... :D

 

 

A jak Juniorka ? co z okiem ???

 

Kurcze - nie przypuszczałam, że zabawa śnieżkami może nieść za sobą takie konsekwencje :eek:

 

Pozdrawiam Cię gorąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUniorka wygląda jak po starciu z mocną pięścią ... dwa duże wylewy na górnej powiece ... reszta sino fioletowa ... nawet oko zielonkaw mówię o białkówce albo tak się odbija ... kropimy ... nacieramy maścią i czekamy na zagojenie i oby nie wystąpił ten 1% o którym nawet nie napiszę bo wole nie wypowiadać ...

 

Mycha bo snieżka nie jest niebezpieczna ... ale od śniezki do amunicji bo tak trzeba nazwać kule zrobioną w czasie odwilży z mokrego ciężkiego śniegu daleko ... poza tym my walcząc na śnieżki byłyśmy zainteresowane tym aby była zabawa ... teraz patologia głęboko tkwiąca w podobno dzieciach ma ideał "zbijaj mocno tak żeby sie wściekły z bólu " ... niech mi ktos powie że to normalne ... i śnieżka nikt nie celował w twarz używając całej siły jaką ma osiłek trzecioroczny juz chyba bo rozumku to nie ma za grosz ... brak wyobraźni i brak wychowania ... bo ... "wie pani a tam w tym zakładzie co z dziewczyna zrobili ... e to jak śniezką dostała to chyba nie ma z czego problemu robić " ... bez komentarza bo mnie roznosi ...

 

Felicja naga ... miałam wczoraj cos na nią wrzucić ale nie wyszło ... nie wiem co ja robie z czasem bo w zasadzie na nic go nie mam ... to gdzie ja go mam ... to przeszło na mnie od Tequilli ... biegam chyba za swoim ogonem :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...To se klapnij droga Konstancjo i dziabnij miarkę Tequili...od razu wszystko nabiera właściwych proporcji... mi to zawsze dobrze robi...

A co do modocianych przestępców...to oni jeszcze żyją???? Bydło jedne!...No teraz to i ja muszę się napić...Auć !cholerka 11.30 i w pracy jestem...nic to, wieczór należy do mnie i do...Tequili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUniorka wygląda jak po starciu z mocną pięścią ...

Biedactwo ta Twoja córeńka... Życzę jej z całego serca szybkiego powrotu do zdrowia no i żeby to oczko nie bolało...

(...) e to jak śniezką dostała to chyba nie ma z czego problemu robić " ... bez komentarza bo mnie roznosi ...

No to ja gratuluję tej pani pedagożce. Dno kompletne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstancjo - ty to chyba umiesz czytać wmej duszy, ja o tych jutowych worach tez mysle od jakigoś czasu bo brazowa kanapa ..............no nie gra mi po prostu, i buszowałam po allegro szukając, porownujac alepomysl zawiesiłąm chwilowo...................a tu co wchodze do Ciebie i co widze.............no moje jutowe jak NIC.

 

dobrze wiedzieć, ze jest druga taka szurnieta jak Ja ( bez urazy oczywiscie)!!!!

 

Teqilla - boska!!!!!

 

Dla Juniorki -szybkiego pozbycia sie fioletów zycze i jeszcze szybszego gojenia.

 

usciski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Juniorka ma chyba siły cyborga albo to młodości prawo bo ma się świetnie i ucisza me paranje ... jak mówi ... kolorystyka lepsza ...

 

... zapomniałam dodać ... cytacik jednej z mamuś ... ciało pedagogiczne zwróciło uwagę ... ogólnie bo tego co rzucał nie ma z nieba spadły ... bohater naturalnie się nie przyzna i tu widze dno totalne ... :)

 

Lutka widziałam twoją brązową kanapę i też sobie pomyślałam, że gdzieś tam pewnie myślisz o koloryzacji :) ale, że o takiej pociapanej jak moja to nawet w najśmielszych oczekiwaniach nie brałam pod uwagę ... trzymałam te worki w prowizorycznym aranżu dwa dni ... odbyłam wizytę w hurtowni tkanin obiciowych i po zestawieniu efektu i cen jestem zdecydowana obić tymi workami ... podkleje je flizeliną co trochę zabezpieczy przed wyciąganiem i nie wiem na jak długo to wystarczy ale myślę że na jakiś czas bedzie ... w końcu dziadowie nasi w tych jutach przez wiki szli i to z orężem ... dobrze że jest jeszcze ktos o tym myślał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aricia ... oczywiście że nie mam zamiaru zdejmować miłościwie szpecącej szenili ... co pozwoli w razie czego powrócic do punktu wyjścia (czego nie zamierzam :) ) ... ta prowizorka ma zaspokoić moje oko na jakiś czas ... a że prowizorki są najtrwalsze to obym wnuków na niej nie przewijała ... :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...