Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mały Biały Krab KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jestem :) ... u mnie cisza przed burzą ... bo plan jest :) ale prace w polu ...

 

pamiętacie mój wypieszczony wiatrołap ... piesa zajeła sie intensywnie zegarowymi uchwytami ... tak intensywnie że nie został ani jeden ... zrobilam nowe ale czekam az piesa dojrzeje ... zreszta pokażę same ocenicie ... :)

 

nadrobię wieczorem bo teraz jestem w pracy ... ale ciii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tequila i jej kropka nad "i" ...

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=40869&d=1296465405

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=40868&d=1296465355

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=40867&d=1296465321

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=40866&d=1296465291

 

 

i dlatego uchwyty zrobiłam nowe ...:) ... komódka do szpachlowania i malowania ... no i drzwi ... tu mnie trzasnęło bo żeby machoń tak potraktować ale cóż nikt nie mówił że będzie bez ofiar :):):) ... znajome posiadaczki piesów mówią że to i tak nie duzo jak na mozliwości szczeniaczka :) ...

4..jpg

1..jpg

3..jpg

2..jpg

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) właśnie tak jak Mycha pisze ... czy te oczy mogą kłamac ???:) ... rozwalają i oczeta i ta wierność i oddanie ... i radość nieokiełznana ...

 

Kila chyba ma "parcie na szkło":lol2: bo po dzisiejszej publikacji ... postanowiła nam pokazać że umie lepiej ... małż zostawił ją w wiatrołapie ale niedomknął drzwi i piesa miała pełne zęby roboty ... pracowała w gabinecie ... doszczętnie przeczytała 2 zeszyty format A4 w grubej oprawie (czemu ja się dziwię toż mahoniowe drzwi rozgryzła ) ... pudło kartonowe ... i przeciągnęła do legowiska pudło z karmą ... na szczęście dla siebie nie zdołała go otworzyć bo przecież by pękła ... armagedon był totalny:mad: ale w sumie szkody do łykniecia ...

 

Lasche ... nie planować nic poza industrialnym obiciem ścian blachą w pomieszczeniu w którym będzie miało szczęście przebywać gdy was nie ma :) ... a już zdecydowanie nie planować listw podłogowych ... nie wiem czemu są lepsze od psich ciasteczek :( a i ... przegryzki (zamiast przecierek:) ) gwarantowane ... no chyba , że ktos będzie w domku ... jak jesteśmy Kila nawet sama (bo my na górze np) jest psim uosobieniem cnót ... kreatywność ćwiczy w samotnści ...

 

gdzie byłam jak mnie nie było ... pomówienia :) byłam i jestem ... tylko mniej aktywnie bo deficyt czasu ... i wnętrzarsko cisza ... są plany na kuchnie i kolory ale czekają na czas ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koni ...na industrial blachę możesz u mnie liczyć :) ...a psinkę będę podrzucać dziadkom na dół co by się babcia nie nudziła :lol2: bo już się martwi co ona zrobi jak dzieci pójdą do przedszkola - szkoły :) a poważnie to nie zostawialiście jej w ogrodzie na ten przykład (tak pytam bo nigdy psa nie miałam i myślę, że w takim ogródku to psina miałaby gdzie pohasać)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nieźle poszalała... doradzam szkolenie - pomaga. Nasza labradorka, też trochę kanapę obgryzła i słownikiem włosko-polskim się poczęstowała (wie co dobre...) i nieposłuchana była strasznie, ale po podstawowym szkoleniu z posłuszeństwa już reaguje na komendy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...