Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mały Biały Krab KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

buźka Lasche :) w planach półka (skoro jakoś poszło z tą na okrycia w wiatrołapie ) ... bo uznałam że jedna półka wiosny nie czyni :) będzie druga ... i powiedzmy regalik którego realizacja zatrzymała się na ... szufladach oczywiście ... no i inne takie już mniejszego kalibru obrazki i dekupażątka ... dziś zasiałam ziarno obudowy na kuchenny pochłaniacz ... żyję ... nowa obudowa będzie ... jest dobrze :):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ... szybkie wiosenne pozdrowienia ... bo podobno jakieś zimno nadciąga :)

 

Kasiu ... na wydarzenia u Ciebie zawsze czekam z wilką ciekawością ... bo to wydarzenia tak Twoje i dopracowane ... niepowtarzalne z reguły ... jestem na kawce każdego dnia :) ...

 

Anetko gratuluje ... masz małe szczeście ... ucałuj ode mnie uroczą dwójeczkę ... bo brat pewnie dumny ... nawet jeżeli Okruszek :)

 

Ragazza ... zdjęcia muszą coś przedstawiać ... aktualna kupa listewek i kantówek ... nie przedstawia sobą nic ... tego jednego fukcjonującego neurona w mej łepetynie który wie jak to ma wyglądać nie umiem obfocic .. pozostaje czekać ... a zapewniam Cie .. najbardziej ciekawa jestem sama ja :)

 

efekt na dziś ... nie będzie kolejnych warstw bo małż jest gorszy w kwestii kładzenia struktury niż ja ... sam wie lepiej i mistrza nie posłuchał ... zamiast kłaść małą packą gdzieniegdzie położył dużą wszędzie ... położenie drugiej warstwy dałoby niepowtarzalny wzór łaciatej krowy a nie to widzi mój neuron (nawiasem mówiąc poirytowany bardzo) ... pozostaje mi zadowolić się całkiem przyzwoitym acz jednobarwnym tynkiem ... który jeszcze przyjmie na siebie lakier ... była przez chwilę rozpatrywana opcja wosku ... jednak na dostępnych w sklepie aranżach woskowane ściany są jak lustro a ja chyba lustra nie chcę ... widział ktos kiedyś betonowe lustro :confused: ... żeby było jasne ten mój tyn betonem nie jest bo ten w sklepie wydał sie za ciemny ... jak widac wróciłam tak samo nie wiedząc czego chcę jak przed drzemką zimową ... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuchenna wiosna ... zaczyna mieć wygląd ... po nałożeniu i doczyszczeniu kolejnej warstwy mogę powiedzieć że mam to co mieć chciałam ... lakier pewnie lekko zmieni tonację ale jakkolwiek jej nie zmieni to beż nie wróci :) ...

piesze to w trakcie prac ... drugie po doczyszczeniu:)

IMG_0004.jpg

IMG_0009.jpg

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
zdjęcia kuchni ... powyżej to jej najlepsza odsłona ... kolejne podejście ... lakier inny tym razem ... i inną ale wciąż porażką ... nie mam siły ... nie wiem czy ściana wychodzi nie tak czy ja nie dorosłam oczami do pojęcia własnej wyobraźni o fabrycznej ścianie ... no cóż postanowiłam w to wszystko ... jajem mości panie :) ... decou jaja po mojemu :) ...

IMG_0224.JPG

IMG_0220.JPG

IMG_0238.JPG

IMG_0236a.JPG

IMG_0226.JPG

IMG_0220.JPG

IMG_0238.JPG

IMG_0236a.JPG

IMG_0226.JPG

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko :) ... Angie:) ... Aricia i Aka dziewczyny ... no teraz mogę domieszać kolor na salon ... wpadłam ... dostałam wsparcie i mogę dalej walczyć ze ścianami :) ... jak je opanuje to mam poduchową niespodziankę ... :):):) ... yhm ... stało się ... zupełnie nieoczekiwanie przyleciały do mnie z bardzo daleka ... i cała chcę je pokazać tylko muszę posprzątać ... pomalować (w odwrotnej kolejności :) ) ... bo w tym bajzlu nie można ich pokazać :) ...

 

 

nawiasem mówiąc kolor domieszałam szary ... ze szczyptą niebieskiego (ta szczypta to od dzieciństwa mnie prześladuje) ... i nie wiem czy to dobrze ... chyba jednak najbardziej trafiony jest szary w sypialni ... idący w strone greige ale minimalnie ... tyle ile trzeba aby w szarym czerń zgasić ... ale jazda z tymi kolorami ... gotowe złe ... mieszane jeszcze gorsze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...