Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mały Biały Krab KOMENTARZE


Recommended Posts

Koni, jaja świetne!!! :)

A ja akurat miałam problem z greige, i nadal mam właściwie. Chciałam taki w sypialni, kupiłam 6 próbek i ta ostatnia wydawała się najlepsza w odcieniu, ale trochę za ciemna, bo miał być jasny. Poszłam zatem do sklepu i wybrałam z tego samego paska o ton jaśniejszą i pomalowałam i masakra... kolor wpada w fiolet. On ładny jest, ale miał być zupełnie inny :bash:No trudno, za dwa lata przemaluję, albo szybciej jak się wkurzę ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

tak ... musze odmeldować ... salon pomalowany ... hol też choć to dopiero pierwszy przystanek ... i odkrycie :) ... po kilku latach kupowania gotowej "markowej" farby z próbnika mam wreszcie swój kolor ... domieszany metodą domową ... nie wiem ... ironia ... paradoks ... :jawdrop: ... zresztą nieistotne ... beż odszedł co istotne :stirthepot:... a małż chodzi zadowolony że tak mu "ładnie" wyszło ... chyba nawet uwierzył że to on wymyślił ... zapomniałabym wymyślił te gałązki i ptaszysko ale to zniknie :) ...

 

IMG_0252.JPG

 

IMG_0257.JPG

 

IMG_0256.JPG

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ....(tu wszelkie sprośne epitety ;)) aleś mnie nastraszyła, że tu sodoma i gomora a ....cudnie jest...co za delikatna szarość ...rzeczywiście rysunek drewna na tym tle wygląda ...bardziej drewniany ;) ...ptak jak dla mnie też może odlecieć w ciepłe kraje :) biedny mąż chciał żonie przyjemność sprawić ... co z tą kuchnią? ...no mów tu szybko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny moje kochane .... bardzo dziękuję za życzenia ... za te kolorowe jaja ... słodkie króliczki i pamięć ... :) :wiggle::hug:

 

ja zginęłam ... koniec miesiąca to net ślimak ... dlatego ze wstydem posyłam mocne poświąteczne całuski :) ...

 

 

 

nawiasem mówiąc ledwo ... bardzo ledwo zdołałam zamienić plac boju na jakiś cypel mieszkalny na czas świąt ... trochę klimatu salonu ... poduchy to prawdziwe cukiereczki z RH ... piękne i ważne :) ...

no to po jajeczku ).JPG

IMG_8057.JPG

IMG_8024.jpg

IMG_8039.jpg

IMG_8064.jpg

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie sofka w rzeczy samej ... bo narożnik ewakuowany na piętro przed mega szkodnikiem ... szczeniaczkiem sięgającym stołu ... Tequilą znaczy ... sofka obita prowizorycznie i ................................. drapie w tyłek .............. wiem mówiłaś ................ wiem wszyscy mówili ... dlatego rola jutowych worków w moim domu uległa zmianie ... tj plany wobec drapańców ... bedą stanowiły tablicę informacyjną w drewnianych ramach ... i poduchy ale takie bardziej pufy ...

 

hm ...

a te podusie to belgijski len ... cuś niesamowitego .. pierwszy tydzień pod groźbą ciężkich kar i z wizją najsroższych konsekwencji nikt w domu nie smiał na nich się wesprzeć ... pilnowałam ... dziś po przeleżeniu na nich uczciwie dwóch dni ... mogę powiedzieć ... są milusie ... nie gniotą się i kocham je :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...