Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mały Biały Krab KOMENTARZE


Recommended Posts

Monia a Twoje worki w jednej gamie kolorystycznej bo na moich 10 mam ze 4 odcienie :stirthepot: ... na omotanie dołu poszły 4 worki ... góra pochłonie kolejne 4 tylko prądu wspólczesna "Frania" pochłonie jeszcze więcej ... naiwnie liczę na spranie ...

 

duś ten stół odebrał mi kregosłup ... od dwóch lat kicam pod nim ... nad nim i zdzieram tonę tałatajstwa z jak legenda głosi całej epoki (o gustach się nie dyskutuje ale co na jowisza kazało naszym przodkom kłaść na drewno warstwy szpachli ... szelaku ... i nie wiem czego jeszcze aby słoi nie było widać ) ... straciłam węch i mózg mi spuchł po odorze środka do zdzierania powłok .... i tak okaleczona dotarłam do półfinału ... teraz bejca ... ipregnat wybielający (bo ładnie wytraca soczystość koloru) pasta wybielająca i wosk (dylemat był wosk czy olej ... wygrał wosk bo olej nabłyszcza a mi i mat chodzi ) ... dopóki będę przy zdrowych zmysłach ... nie oddam :) ... tylko że zmysły zagrożone bo ten oto czeka w kolejce na reinkarnację :) ...

IMG_8022.JPG

IMG_1647.jpg

IMG_1649.jpg

IMG_1644.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Trompe :) jak dobrze Cię czytać :) ...

 

Ania no ale kapilusz ... piękny i taki "aniowy" ... piesa ćwiczy moje mniemanie o czyśtości ... zamienia muzeum w runo leśne ... śpi na kanapie (po kryjomu ale nawet bez lupy ... znajduję kłaczki przestępcze) ... ale co tu mówic ... widział ktos kiedyś oczy psa ... a suczki ... no jak widział to rozumie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie dawno nie było, że aż wstyd...:eek: A tu wszystko tak pięknie urosło:rolleyes:. Bella Twój salon pięknieje z dnia na dzień, jak niegdyś wiatrołap. Gratuluję! A manekin to nie miał mieć szaty z flamingów czy też turkusowych róż...?

Kuchni też się nie mogę doczekać:).

 

Poduszki rewelacja:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) za pochwały i uznanie w dziedzinie składania słów ... dziękuję ... dziewczyny my i nasze zmagania to najwspanialsza książka i piszemy ją razem :stereo: ja piszę blog ... i przy tym zostanę ... to ratuje krajową literaturę ...

 

Gogulku :) ... a nie mówiłaś :) ... a o pazurkach też mówiłas i teraz robótki ręczne ... :)

 

Aniu ... jesteś usprawiedliwiona ... ktoś bardzo ważny zajmuje Ci teraz cały czas ... a jeszcze domek i praca ... manekin ... tj Felicja miała być w róże i z motywami boskiego Leo ... jednak po czułym nałożeniu szpachli uzyskałam (no w sumie to uzyskał bo małż ze szczególną dbałością ową szpachlę nakładał ... zwłaszcza wiecie gdzie :) ) ... tak fajna fakturę że ... na Leo potrzebuję drugi manekin ... a róże ... róże to chyba w wersji eleganckiego minimum dostanie Felicja :) ...

 

Aka ... urlop początek lipca ... teraz czas na taras ... w tym roku ma być śródziemnomorsko :) ...

 

buźka dziewczyny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...