Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Niwy


Recommended Posts

Niwka: taki urok mieszkania na wsi, niestety. U nas też ledwo się pozamiata, to już trzeba na nowo. Zwłaszcza na schodach widać, które są ciemne. A jeszcze sąsiad się buduje za nami i droga rozmemłana. Aż się boję co to będzie, jak im prąd będą zakładać :/ Na razie ino wodę pociągli i to tylko od naszej bramy, bo specjalnie robiliśmy grubszą rurę do bramy, żeby sąsiad nie rył w drodze znowu :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 695
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 8 months później...
  • 3 months później...
  • 2 months później...
  • 2 months później...

O, rany!!!JESTEM, jestem :oops: Jestem w ciężkim szoku, że tu jeszcze jesteście i na Nas czekacie, DZIĘKUJĘMY !!! hihihihihh:D Zuziak ma na imię Zuzia i ma już 7,5miesiąca :D tylko tej klusce- co to ciotki się zaraz przyzwyczają ;) - zębale wreszcie wychodzą i maruda jeeeeest :evil:jak stąd do Atijki :D

AAAAAA, dziękujemy za gratulacje Wszystkim razem i każdemu z osobna!!!!!!!:hug:

A ochrzcić, to my czekamy, czekamy ;) jaki Zuziak ma mieć nick??? hę? ;)

 

Jestem trochę niezorganizowaną Matką Polką, a Zuzia sypia średnio godzinę dziennie i dlatego jestem w takiej częstotliwości obecna a raczej nieobecna na FM.:confused:

 

Wszystkich Was bardzo sedrecznie pozdrawiam i caaaaałuję, a Zuzia ślini i podgryza dziąsełkami- bo swędzą nom,hihihih :D

Pozdrawiam najgoręcej i najserdeczniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak tylko umiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:):):):):):):):hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...