Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Niwy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 695
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aaaaaaaaaaaaaaaaa, stwierdzamy bardzo jednogłośnie i zgodnie, że chcemy mnieć antracytowy-dobrze kojarzę?:roll: - granatowy ciemny- tak napiszę, po polskiemu o ;) dach i złoty dąb w oknach - tio na bank:D iiiiiiiiiiiiiiiiiii robi się coraz mocniejszy problem z elewacyją... bo kurna nie chcemy mieć kichy i domku, który wygląda jak psu z d... wyciągnięty;) aaale damy radę, troszkie Wy pomożecie, troszkie poszukamy, bedzie dobziem, nieeeem ;)

 

Pozdro- nie całuski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :hug:

ja przesądna nie jestem :p

Niwuśka, to będziecie mieć jak my: Okna złoty dąb, dach wybraliśmy kolor stara czerń, czyli taki czarno-w-zależności-od-pogody-inno-kolorowy:D I elewacja hmmmm...., ale elewacja to prawdopodobnie na przyszły rok. W tym chcemy ocieplić a kolor nałożyć jak troszkę dom postoi, żeby ew. pęknięcia od osiadania naprawić przed kolorem:)

Buziaki niedzielne:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka NIWUS !!!!

Buziaczki sloneczne :hug:przesylam i wreszcie sie zjawiam .

Sorrki moja " szalona " SIOSTRO :yes: , ze dopiero zjawiam sie u Ciebie musze jeszcze Twoj dziennik ogarnac :yes::yes::yes:. Pewnie dziaaaaaaaaaaaaalo sie , ze heja :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloł Helloł:D dawnom CIe nie widziała, ażem się stęskniła:hug:

Wiem, Wiem zapracowana jesteś, zaganiana i o.... spoko, nie ma sprawy wszystko rozumiemy i ogólnie się n ie gniewam:)

EEEEEEE, działo się, troszkie się działo...ale tylko troszkie we wtornik się zacznie rumakowanie ;)

 

buziaki Edytuś, dzięki, że wpadłaś z wizytą:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Agulka , wpadaj niunia jak często chcesz, zaprasziwajem ;)heheheheh:) no niby z zewnątrz będą oglądać.Ale dla Nas to średnio ważne czy ludziom będzie się podobać- fajnie by było jakby im się podobało, ale najważniejsze tio żeby Nam się podobało ;)

 

a pewnie, że tak, dlatego nasz dom wyglada teraz jak wygląda i nikt kto nie wie, że w środku jest juz praktycznie wszystko zrobione to pomyslałby że to jakas ruina, wolnostojaca;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam Twe teksty!!!

 

gratuluję powiększenia rodziny;) dobrą drogą kroczysz:D

 

ja mam 2 psy, kicię co zdążyła już mieć 3 młode, króliczka i rybki i..............................niebawem przybędzie nam kolejny kociak przygarnięty z kamienicznej szopy a na dodatek 3 swoje dzieci+"nie swoje" w postaci małżonka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...