Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Niwy


Recommended Posts

O kurna :ops: tio ja tu chyba po tych wszystkich miłych słowach :oops:....Niwka pod ziemię przyjdzie Ci się zapaść ....:oops::)

 

zdjątka zamieszczę obiecuuuję:yes: ino w godzinach bardziej popołudniowych, gdyż poniewóż jo ma tylko kilka a B. ma całą większość:) no i jeście musiem popsiątać i z Lucjanem udać się do Weteryniorza- tylko ciiiiiiiiiiiii, bo jak się skapnie to mi spierdzieli; ).... w ogóle jest zły, bo nie pozwalam mu klykowić razem so mnoju na FM( bardzo to lubi- dowody później;))...

 

Aaaajgh,:) fajowskie było spotkanko:D

 

Ja cem więcej :p...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 695
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nooooo siostrzyczki Moje Kochane:hug: dziękujemy Wam, nic dodać nic ująć;) Szaleją chłopaki...., że hohoł ;)

 

OZ miała rację, nie zdążymy się w d.nos podrapać a tu masz już garaż stoi ;)

 

zdjęcia będą jak obiecałam tylko B.musi zakotwiczyć w domku.... a to przy pomyślnych wiatrach będzie dzisiejszego wieczora, hieh ;) takżę tego... przprasiam, że tak późno ale jakby nie było lepiej późno niż w cale, nieeem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwcia Siostra .....

Kochana moja , alesssssssss sie opisala Niuncia ......... :)

:stereo: teraz zrob sobie wolne !!!!!

nalezy sie :cool:

Buziaki

 

P.S.

Ale jak to szalowanie scian fundamentowych Niunia Niwcia jak bloczki byly ??????

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia będą jak obiecałam tylko B.musi zakotwiczyć w domku.... a to przy pomyślnych wiatrach będzie dzisiejszego wieczora, hieh ;) takżę tego... przprasiam, że tak późno ale jakby nie było lepiej późno niż w cale, nieeem; )

 

No i khm.... wiatry były;) ..... luckowi się troszkie wietrzyło ;):oops: ...AJM sorry:oops:

obiecuję, żeeeeeeeeeeee- nie, iżżżżżżżżżżżżżż:) do końca tygodnia zamnieszczę:)

 

:hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwcia, Ty do końca tygodnia to już strop będziesz pewnikiem miała, jak ci Twoi soku z gumijagód jeszcze troszku popiją:))

 

Yukunia Kochana, tio bardzo pokrzepiające co piszesz:) ale raczej wątpię, w tym tygodniu pracują w pomniejszonym składzie(swoją drogą, mam nadzieję, że Tym Duszkom którzy nie przyjechali wszytko sie poukłada i będzie dobrze)

cześć Niwuś, co tam na budowie??
a heyah, szczerze Karolinuś, tio powiem Ci, że nie za bardzo wiem.... B. nie chce dać mi zdjęć obejrzeć bo mówi:" jak pojedziesz to zobaczysz...." a ja:" ale ja cem na forum... Mojej Rodzince pokazać:(... a on:" poczekają, nic im nie będzie, taką niespodziankę ustrojową im zrobimy:D..." ja:0301..gif........... i tak to oto właśnie buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu żyję w niewiedzy :( i to nie z własnej winy buuuuuuu .....

 

Atijko Kochana Lucek zara bedzie w eterze?, neeeeeeee- chyba na antenie jak już Niwka Ty faworku :bash:, Takżę, khm... Lucek zara bedzie na antenie:D

 

Edytuś, niunia, Jacki Gumiśki działają jak trza ino KierBud trochu niedomaga( wczoraj wyszło, że tak kombinował z kominami, ze na poddaszu jeden(komin w sensie) właził na drzwi- :o..... nos comentos My Dear... ;) ale damy radę, nieeeem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...