Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Niwy


Recommended Posts

Śliczny domek bedziecie mieć. A kociaczek taki słodki :hug:i kochaniutki.Będę trzymać za Was kciuki i mocno kibicować.

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?150997-Nasza-rozbudowa-i-przebudowa-starego-domu/page3

 

Bardzo Ci dziękuję Lea** że Nas odwiedziłaś, i dzięki za kibicowanie :) i za miłe słowa w kierunku Naszego domku i ścierwiątka:)

 

Cieplutko pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 695
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niwcia Siostra :wave: ale Ci chlopaki machneli kawallllllllllllllllllll chalupki .

Gratulacje Kochana ....... a co do pokrycia dachu to gont bitumiczny jest bardzo popularny w USA i dosc dobrze sprawdza sie na daszkach , za to pokrycia dachu dachowka to ze swieca szukac !!!!!!!

Powodzenia w wyborach i kolorach ..... :cool:

P.S.

Zawsze jak sie nie dogadasz ze Swoim Prawie Malzonkiem ........ to mozecie pokryc daszek 50% na 50% bedzie tak jak nikt nie ma !!!!! no i dobrze .

Buziaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwcia Siostra :wave: ale Ci chlopaki machneli kawallllllllllllllllllll chalupki .

Gratulacje Kochana ....... a co do pokrycia dachu to gont bitumiczny jest bardzo popularny w USA i dosc dobrze sprawdza sie na daszkach , za to pokrycia dachu dachowka to ze swieca szukac !!!!!!!

Powodzenia w wyborach i kolorach ..... :cool:

P.S.

Zawsze jak sie nie dogadasz ze Swoim Prawie Malzonkiem ........ to mozecie pokryc daszek 50% na 50% bedzie tak jak nikt nie ma !!!!! no i dobrze .

Buziaki :)

Niwuś z tymi chłopami to ciężkie zycie jeśli chodzi o takie wybory:)

przygotuj się, że to dopiero poczatek, my jak wybieraliśmy kolor dachu to ja tylko grafit i żaden inny a mąż ceglasty i żaden inny, kilka naszych wypraw po blache konczyło sie kłótnia w aucie kilometr od domu, skoro każde z nas jedzie po cos innego to dawalismy sobie spokój, urabiałam męża róznymi sposobami;);) a w koncu jak powiedział że grafitu nie bedzie to użyłam ostatecznej metody i powiedzialam rób co chcesz, w koncu mi sie nie musi podobac, wazne żebyś ty był zadowolony i kazałam mu jechac kupowac. Jak wrócił (ja oczywiście wsciekla jak osa) i oznajmił że kupił i problem z głowy to myslałam że go uduszę, a on z rozbrajajacym usmiechem pyta czy nie chce zobaczyc koloru, ja na to że po co, i tak nie bede mogła patrzec na swoj dach no i wtedy on mówi że bede zadowolona bo jednak grafit kupił mimo że był najdroższy ze wszystkich kolorów:):) ale była radość!!! a teraz mój mężus twierdzi ze mamy najfajniejszy kolor w okolicy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwcia Siostra :wave: ale Ci chlopaki machneli kawallllllllllllllllllll chalupki .

Gratulacje Kochana ....... a co do pokrycia dachu to gont bitumiczny jest bardzo popularny w USA i dosc dobrze sprawdza sie na daszkach , za to pokrycia dachu dachowka to ze swieca szukac !!!!!!!

Powodzenia w wyborach i kolorach ..... :cool:

P.S.

Zawsze jak sie nie dogadasz ze Swoim Prawie Malzonkiem ........ to mozecie pokryc daszek 50% na 50% bedzie tak jak nikt nie ma !!!!! no i dobrze .

Buziaki :)

Kuuurna Edytuś..... bez Ciebie to zginiemy:D Widzisz- jam na to nie wpadła ;) hihihihh dobreeee ;) i dzięki za wsparcie w sprawie zmiany technologii krycia :hug::hug::hug: a Ty czym zamierzasz kryć Swoją Hawirrcię???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuurna Edytuś..... bez Ciebie to zginiemy:D Widzisz- jam na to nie wpadła ;) hihihihh dobreeee ;) i dzięki za wsparcie w sprawie zmiany technologii krycia :hug::hug:a Ty czym zamierzasz kryć Swoją Hawirrcię???

 

Niwuska Kochana :hug:

Gont jest superancki .... do mojej chalupki nie bardzo pasuje dlatego u mnie bedzie dachowka plaska CREATON DOMINO w kolorze LUPKA ANGOBOWANA

 

http://img291.imageshack.us/img291/9241/dachowka4.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

A Twoj Domulus bedzie super wygladal w tym daszku z gontu i uwierz mi bedzie BAAAAAARDZO AMERYKANSKI !!!!!!! :cool:

Buziaki Siosra i nie przestawaj w pomyslunkach ( schodki normalnie masz odjazdowe tez sie w nich zakochalam ;) , a Twoj TATKO .....:wiggle:fiu fiu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze cos .......

Ja to dopiero przypal jestem , nie widzialam dachowki na zywca tylko na zdjeciach ............... i co Ty na to , a zakupy zrobilam przez telefon rozmawiajac z gosciem i negocjujac ceny ( nawiasem mowiac , wynegocjowalam extra cene ) . Moja dachoweczka oraz rynny i inne ustroistwa do dachu czekaja na swoja kolej w hurtowni juz od kwietnia :wiggle::wiggle:, mysle ze wrzesien - pazdziernik przyjdzie na nie czas zeby znalazly sie na daszku mojej Hawirki !!!

Buziaki :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwa, dzięki serdeczne, że daliście się z B. wyciągnąć na sausage z grilla :D Fajnie było znów coś wspólnie zakąsić ;) No i dzięki, że przedstawiliście nam Lucjana :) Kilka jego fotek wrzuciłem do naszego dziennika - możecie sobie wytargać na dysk, żeby mieć własną kopię dokumentacji, hehe....

No i ciśnij B., żeby Ci te foty z laptoka przeniósł, jak obiecywał :> a jak już je dostaniesz, to publikuj ile wlezie! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwuska Kochana

Gont jest superancki .... do mojej chalupki nie bardzo pasuje dlatego u mnie bedzie dachowka plaska CREATON DOMINO w kolorze LUPKA ANGOBOWANA

 

http://img291.imageshack.us/img291/9241/dachowka4.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

A Twoj Domulus bedzie super wygladal w tym daszku z gontu i uwierz mi bedzie BAAAAAARDZO AMERYKANSKI !!!!!!! :cool:

Buziaki Siosra i nie przestawaj w pomyslunkach ( schodki normalnie masz odjazdowe tez sie w nich zakochalam ; ) , a Twoj TATKO .....fiu fiu )

Edytuś, dzięki za wsparcie siostra:) :hug: Kochana jesteś:) ... Twoja dachóweczka to ma fajoski kolorek- z nazwy i z wyglądu :D - no i Ty nie mogłaś mieć innej cenki niż extra, bo to kurna "niemożliwe" jeest nieeem- a Ty załatwiasz to siostrzyczko od ręki ;), :yes:

 

i taki mały p.s. to nie mój tato tylko "Pan Tato" tj.Pan Stanisław, jest tatą ale nie moim : ) ale luzik ;) dzięki, że odwiedzasz rozkołataną siostrę ; )

buźki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwuś wracam po tygodniowym urlopie a u Ciebie prawie cały dom stoi:jawdrop:i kicia była juz na "nowym".

No nieźle!!!! GRATULKI z postępu prac:)

 

( ja też dorobiłam sięe małego kocurka;))

 

WOOOOOOW :o Aka dawaj fotkę tego maleństwa, prosiem, prosiem, prosiem, prosiem ......:)

dzięki, że wpadłaś po urlopie- pewni nieźle się opaliłaś, ciooom :)

a chałupka jak chałupka:D z każdym etapem dochodzą Nam nowe dylematy ....Wrrrrrrrrrrrrr ale rośnie i to jest git ;)

 

jeszcze raz dzięki, że wpadłaś :) no i buźki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwa, dzięki serdeczne, że daliście się z B. wyciągnąć na sausage z grilla :D Fajnie było znów coś wspólnie zakąsić ;) No i dzięki, że przedstawiliście nam Lucjana :) Kilka jego fotek wrzuciłem do naszego dziennika - możecie sobie wytargać na dysk, żeby mieć własną kopię dokumentacji, hehe....

No i ciśnij B., żeby Ci te foty z laptoka przeniósł, jak obiecywał :> a jak już je dostaniesz, to publikuj ile wlezie! :>

 

Martinezio :) cała przyjemnoość po Naszej stronie :yes: dziękujemy Wam za możliwość wspólnego pałaszowania sausagi ;)

 

No i nie najadać się, bo przecież w piątek sięm widzim nieeem ;) ustalamy z Szefem Garkuchni Naszych Wesolutkich Jacków menuu i jadziem :D

i już pędzę oglądnąć Nasze ścierwiątko : D

 

aaaaaaaa, B. powiedział, że fotka będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna "praca w ogrodzie"- Akunia to też relaks no i khmmmmm chciałabym kiedyś, żeby mnię ten termin"praca w ogordzie" nie odstraszał, bo dziś to hmmmm bez przymusu nie zabieram się - bo kurna czego nie posadzę, to wszystko mi kaput :( nawet ziółka jak siałam to troszkie podrosły i teraz już nie chcą :( buuuuuuuu ja to jakaś felerna ogrodniczo jezdem chyba :( no i czekam na kocięcie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwa, Siostro, rilakssssss...

Ja to kiedyś mówiłam, że ja i ogród.. NIGDY... a teraz,... tylko kombinuję jakie roślinki gdzie.. ;) tylko niestety z braku czasu przegrywam sromotnie nierówną walkę z chwaściorami... :( :( :(

a w piątek się widziom, chyba że coś tam wyskoczy, ale nie biorę takiej opcji pod uwagę ;) tylko obawiam się, że Lucek może być biedny z naszymi dzieciami.. :(

Jacka też uprzedziłam co by nigdzie nie wybywał, bo przeca na imprezie inwestora musowo musi być.... a Niwa ja to winko wezmę ze sobą, bo ja "winna" jestem ;) mam nadzieję, że z siostrą brudzia i nie tylko się napijesz... w sumie to trza by ze wszystkimi... hm... z chłopakami też, nie??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeeee Niwuska, ale miałaś fajny pomysł na dach, pewnie bedziecie mieli jako jedyni w okolicy taki:)

ale wam fajnie dziewczyny że możecie sie spotykać i tak przyjemnie integrowac;) zawsze to jakies oderwanie od prac i o budowie i pomysłach można spokojnie pogadać bo w niebudowlanym towarzystwie to moga nas uważać za monotematyczne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś mi Siostra pojechała.. my mamy połaciówki drewniane, a okna w środku białe... :oops: ale nam takie zestawienie nie przeszkadza ;) pięknie bedziecie mieli ;)

 

Karollinka, z tego co wiem, to Madzia chce mieć jasne kolory w domku :) poza tym ciemne okna w środku optycznie pomniejszają pomieszczenia... poza tym to rzecz gustu i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...