Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Niwy


Recommended Posts

A ta zakonnica na rowerze... to z tego co widzę to chyba była moja siostra od w-f -u z l.o. ;) tudzież inna a znam ich tam trochę ;) szkoda że nie macie zdjęcia ą fas... bym wiedziała ;) hehehehe.. no gdzie to znajomych nie można spotkać ;) Edytowane przez oz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 695
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

heheheheh:D

Oz no konieszno, konieszno trza z ekipą tyż:) nie pojechałam Ci z oknami, tylko tak żeśmy se ubzdurali i o:)

Karollinuś, ano chcemy białe od wewnątrz, bo tak jak napisała Ola chciałabym mieć jasne kolory w domku :)- tylko jeszcze trza Szanownemu PrawieMałżowi przetłumaczyć z polskiego na nasze :roll:..... poza tym ciemne okna w środku optycznie pomniejszają pomieszczenia... poza tym to rzecz gustu i tyle ;) no i tu się w pełni zgadzam- w końcu siostra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oz, nie chce sobie nagrabić tylko wczoraj jak wróciliśmy to jeszcze była wycieczka do Dachlux, potem na bieżące zakupy a potem B. miał jeszcze załatwić jakieś sprawy z 2str.Wa-wy i o:( jakoś wieczorkiem kombinowaliśmy jeszcze z oknami dachowymi- wszystkie możliwe opcje:o i nie wiedzieć kiedy zasnęłąm:oops: a dziś wybył do kieratu i nie dali my rady ogarnąć tej wyczekiwanej fotki :oops: na prawdę teraz to B. wraca do domu średnio o 21:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak gryzie Cholera jedna :evil: nie znaju jak go poskromić :evil: ....

 

Nie strasz mnię Atijuś Kochana urządzaniem.... mam teraz wielki kłopot gdzie te pierdzielone gniazdka i kontakty i włączniki, jakieś pstryczki umieścić.... to nie na moje siły .... no, noooo :(

 

Dziękuję, że wpadłaś Siostrzyczko Kochana:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasza Suri najpierw liże z potem gryzie, dźwięki jakie przy tym wydaje, sugerują, że zapomina wtedy o Bożym świecie i czerpie z tego ogromną przyjemność......jak zaczyna mnie podgryzać mówię głośno i stanowczo :"NIE" na początku nie reagowała, to dostawała eksmisję z kolan lub łóżka. W końcu skojarzyła fakt, że jak ja mówię "NIE" to należy przestać gryźć.

 

Spróbuj, może na Lucka też podziała, a jak nie to trzeba poczekać, aż wyrośnie ;)

 

Jeśli chodzi o pstryczki, elektryczki to żałuję, że nie poszłam do jakiegoś sklepu meblowego, żeby mi zaprojektowali kuchnię. Teraz nie mam pewności czy kontakty i wyprowadzenia wody są w odpowiednich miejscach:)

Mogę jednak z tym żyć, tak mi się wydaje. Także spoko Niwusia , dasz radę

Edytowane przez atija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooooj Lucek nie reaguje na " nie wolno"," zostaw" i "psik" , to może na "nie" zacznie :D też bym chciała żeby ktoś za mię ten problem pstryczkowo- kontaktowy rozwiązał, ale to niestety ko-szty :(

Yukuś, a jakoś się machło:oops: mi wzięło nie wiedzieć kedy :) :oops:

 

dzięki, że wpadacie i mnię przy zdrowych zmysłach trzymacie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Umeblowanie to w zasadzie wystarczy mieć koncepcję jakąś. Natomiast na 100% trzeba być pewnym co do lokalizacji i sposobu otwierania drzwi :D Przynajmniej jeśli chodzi o pstryczki. Z kontaktami jest trochę prostsza sprawa, aczkolwiek jak pisałem - przynajmniej wstępna koncepcja umeblowania musi być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, tak Marinezio "lokalizacja i sposób otwierania drzwi" to Wiemy- dzięki Wam, że to ważna sprawa ;)

aaaaaa i jak Wszyscy ładnie chórem mówicie, że koncepcję trza mieć- to kuuurna tak pewno jest ..... ale jak już pisałam za cholerę ja takiej ni mom:( i co więcej wyobraźni przestrzennej tyż ni mom- co Kolega B. skrzętnie wypomina mnię przy każdej okazji ... hmmmm :roll:

 

Olunia, dzięki, że wpadłaś :) no mówię, chętnie bym projekt machnęła ale talentu brak;) a komuś zlecić to my nie ta liga :( .....

 

Dziękujemy za pozdrowionka i zapraszamy częściej :hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia... pogadaj z Jackiem... on Ci może doradzić w sprawie mebelków w kuchni myślę.. znaczy jak jest funkcjonalnie i fajnie.. tak myslę.. chociaz i tak decyzję pozostawi Wam, ale może Wam coś rozjaśni.. :) u nas w zasadzie sam wymyślał wszystkie meble... my tylko określiliśmy się co do frontów i gdzie jest kuchnia.. ;) a resztę w zasadzie on sam.. a my przytakiwaliśmy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwcia wszyscy mówią że zanim się zacznie planować rozmieszczenie kontaktów to trzeba miec przemyslane całe umeblowanie żeby własnie uniknąć takich problemów:)

 

dokładnie............ u nas stolarz chciał meble na stałe zamontowac a tu dupa................ trzeba było dziury przesuwac o 20 cm:bash:

Dziękujemy za pozdrowionka i zapraszamy częściej :hug::hug::hug:

to jak tak piknie zapraszasz to jestem kolejny raz w odwiedzinach:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooo i tak ma być Agulka ;)

 

dzięki, żeś again wpadła na kafffcię :)

 

a żebyś wiedziała, że z plujką przychodzę, rozpuszczalnik się skończył.................... zaraz mężuś wpadnie na obiadek, lecę poudawac dobrą żonkę.............. a pół godziny leci dalej na budowę, więc tyle z niego będę znów miała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...