Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Niwy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 695
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No więc... co prawda mam nadzieję, że będę miała dziś osobiście okazję... ;)

Niwa... przekaż mojemu PrawieSzwagrowi najserdeczniejsze życzonka z okazji

27 urodzinek :D jaaaaki on młody....

Pięknej i cudownej dziewczyny nie będę mu życzyć, bo już ma :D:D:D

Jakiejś super fury też nie, bo się kompletnie na tych ustrojstwach nie znam :oops: ale w sumie mogę mu pożyczyć, bo sam niech sobie wybierze najlepszą ;)

Pięknej chałupki... hm.. już jest piękna ;)

Więc, Bartku, życzę Ci wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i duuuużo Miłości :)

A buziak będzie wieczorem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yukuś, ano zaczynam się rozglądać, bo to trza jakoś terminowo pozgrywać, bo tak... tera zara bedzie dach:D w sierpniu elektryk- a jak ten wejdzie to trza już jechać z resztą bo okolica taka, że kabelki ze ścian mogą Nam powyjadać wrrrrrr :( no i na pocz.września będą tynki, no i trza jechać do końca z koksem, bo właśnie "okolica " .... :(:(:( a kiedy to się poprzewietrza.... ??? ja nie wieeem :( normalni ewitki mi opadają ;)

aaaa, no i wprowadzić to może duuuże słowo- w tym wypadku wyraz;) ale wliźć cemy(bardziej Bartek niż ja, bo ja optuję za przerwą technologiczną- choć jedną: ) ) jakoś w grudniu :o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......Heheheh:) dzięki OZ przekażę :)

i tak:

taka ja piękna to znowu nie jesteeem :oops:

furę wyczesaną tyż ma- tylko w garażu stoi bo jeden cylinder iss dead :( a szkoda, bo pogoda do furki idealna :cry::cry:

chałupina się buduje- sam wybierał to prawda ;)

 

no i na buziaka czekamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka ja piękna to znowu nie jesteeem :oops:

Oj Siostra... bo jak ja... Cię... że tak nie powiem brzydko.... w rodzinie równowaga musi być.. jak ja brzydal jestem to Ty piękna musisz być, nieeeeeeeeeeee???? ;)

no i tego proszę mi się trzymać i starszej Sister słuchać! o! ;)

 

dziś aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Niwcia ....

No tak ja w tygodniu nie mam czasu na FM , a w WEEKENDY Ciebie nie ma na FM :bash: trzeba z tym koniecznie cos zrobic .....

Nalezy jakis grafik zmajstrowac .......... ;) i wg. niego dzialac

Buziaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Niwcia, kuzyneczko moja, jak dawno tu nie zaglądałam, mówiłam, mówiłam że nas dogonicie z robotami, pięknie domek wygląda.

jak Twój PM obchodził dopiero urodziny 27 to pewnie raczej może :) jestesmy rowiesnikami:):) moj mąż tez taki wiekowy bo u mnie na torcie zawsze i na zawsze 18:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem Wam, Rodzinko, że sobie wczoraj u Niwy na budowie posiedziałyśmy... pogadałyśmy... długo... oj dłuuuuugooooo ;) aż PrawieMójSzwagier mnie chyba znielubił, bo co chwilę było:

-Kotek, jedziemy..

- No kotek, długo jeszcze?

- Kotek, ja naprawdę się śpieszę ;)

- Kotek, możecie się spotkać jutro i pogadać?? ;)

Żeby nie było... "Kotek" było do Magdy ;)

A my.. tak... już... za chwilę... hehe... ale baaardzo fajnie było.. ;) chłopcy chyba trochę zazdrośni byli :p bo ich zostawiłyśmy ;) Tylko Jacek coś mamrotał, że ładne widoki ma (ze względu na upał trochę mało zakryte byłyśmy ;) )

 

Siostra, dzięki baaardzo za wczoraj :D

Buziaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yukunia- ja wróciłam na FM z fotkami hiehh : )

 

Atijuś- zapraszam offcours - a jak ;) ino proszę pamniętać, żeeee, nieeee iżżżżż ; ) może byc tak, że zamiast pięknej sofy albo innych designerskich foteli będzie papier WC-etny do siedzienia i pudła ; )

 

Edytko- Siostrzyczko pewno że grafik to Nam by się przydał ; ) Ty niuńcia jesteś super organizatorka to może zmajstruj co ;????:)

 

Karollcia- nom, nooom mówiłaś :oops: sama nie wierzyłam i jakoś dalej ne wierzę, że to juuuż i że tuż tuż i będzie trza doopsko przesiedlić hen za horyzont :D iiii myślę, żeeeee to bardzo prawdopodobne z tymi rówieśniczkami ; ) ja żem tyż ledwie od ziemi odskoczyła :)

 

Olunia :hug::hug::hug: i tyle Ci powiem :p czekam na następne pogaduchy (przyjadę już sama to B. będiz emógł sobie psioczyć ; ) )hihihihhhh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Zaglądaczko z Lucjanem Wszędobylskim!

Jędruśki rzeczywiście kilka dni prażyli swe spragnione ciałeczka pod słoneczkiem śródziemnojakimśtam....ale już się skończyło ;)

 

A co ma się do Twojego moja droga dziennika to postuluję:

1) bierz coś na ręki drżenie bo foty ruszone uważa się za sp....... albo inne!

2) Sierścia już znamy a jego imię Lucjan.

3) Ekipę rodem z westernów tyż.

4) Całą resztę co tam się pałęta wokół domiszcza i tuż obok Ciebie jako żywo!

 

5) A Ciebie ani widu, ani słychu, ani mru mru! Chociaż na jednej focie jakoś tak kolano widać czy ( wybacz niedowidzącemu bo co niedowidzi to....domaca), inna część ciała.

Ale to tylko 7% więc taki VAT to się nie liczy :rolleyes:

 

I co Ty na to?

Edytowane przez Jędruśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... ja się ofiarowuję i jak następnym razem uwidzę moją siostrę kochaną to ją ufocę i ewentualnie wszystkie nagany z jej strony wezmę na siebie - taka jestem dobra ;)

oczywiście zdjęcie pokażę tu Wam, żeby nie było...

A tak tylko powiem, że Madzia - Niwa nasza kochana piękną kobietką jest więc będzie na kogo popatrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak na lato Jędrusieńki :p

po to mam komniętarzownik coby wszelakie Waszmościów Jędruśków i innych Mościów Państwa uwagi, pouczenia a nie tyko pochlebstwa na temat zbierowić :p- aaale nie powiem, że mile widziańsze som owe ;)

 

ad1) nigdy nie mówiłam, żem orzeł fotografii :p .....a takie ze przymglone uważa się za przepieszczone ; )

ad2) A no Lucyjan, Lucyjan : ) i co ja mu poradzę, że swą Ścierwowatość Małą wszędzie wsadzi : )

ad3) i cóż mnię z Waszej ich znajomości kiejby oni tacy radośni :)

ad4) a jużci zaprzestaję :p

ad5) więcej njet, nie pokażę :p pokazywałam jak byłam mała, a tera sie wstydzem /tu gram na nosie i :p/ ; ) widać mą nóżkę, to mam jeszcze drugą taką, 2 rączki główkę i wsio hih)

 

OZ- nie chwal mię tak, bo se pomyślą, że jo jako piękność przez duże Ę, a tu tylko dostatecznie przeciętnie;)nie rzucam na kolana i jeszcze nikt mi się nie oświadczył ;)

Edytowane przez Niwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...