Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Niwy


Recommended Posts

Hejka Niwusia:D:D:D

Gdzie Ty bywasz, co załatwiasz, uchyl rąbka tajemnicy, bo za chwilę zaskoczysz nas zdjęciami z kafelkowania bryzki:):);)

 

Yukunia, no bez brawury ;) ....

troszku szybko Naszą Hawirrę zmajstrowali, ale tera bedzie chyba przestój, bo elektryk ok.15.08 wkroczy itd . .... to i dobziem, troszku se Bryzunia postoi łotworem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 695
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moi Kochani! :hug:

 

Bardzo Wam Wszystkim Razem dziękuję - i każdemu z osobna tyyż ;)- za pamięć, wspaniałe życzenia i ciepłe myśli o Niwce co to se wolne w urodziny zrobiła :oops: - Ajm Sorry :oops: :) Jestem wielką szczęściarą, że Mam Taaaką wyczesaną FM- ową rodzinkę ;), która wspiera, pomaga, dodaje otuchy i dzieli się szczęściem :oops: :D

Uwielbiam Was i jeszcze raz Dziękuję Ci/Wam:

 

Siostrzyczko Kochana OZ,

Aka z Ina,

Karollinko wspaniała Kuzyneczko,

Jędruśki,

Yukunia Kochana Siostrzyczko ,

Mariomili,

Edytko Siostro Super Organizatorko,

Agulko,

Atijuś Kochana Siostrzyczko;

musiałam wyszczególnić Siostry założycielki ;) Uwielbiaju Was :hug::hug::hug:

 

no i nie może zabraknąć: szzampanskoje..jpg

Edytowane przez Niwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Siostra, wszystko pięknie, ale miałaś mnie wyciąć :p

 

Ale widzicie jak się poświęcam? Bo Madzia powiedziała, że beze mnie się nie ufoci, a ja Wam zdjątko obiecałam... ;)

 

Przepraszam, że muszę Was moją gębiną straszyć :(

 

Dziewczyny jestescie takie SYMPATIKO , ze obojetnym mi sie staje ktora je ktora ............:cool:

Wezme jednak udzial w glosowaniu i tak powiem , ze Niwuska moze byc tylko jedna wiec jest NIA ...................... ta PANNA o filuternym usmieszku :wiggle:.

A jak sie myle to " niech zgine ja i pchly moje ........ "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kochana Ty tez miałaś urodziny więc zaliczyłam juz drugą wpadkę u Ciebie i u Edytki ale wiem że mi kochane wybaczycie.......

więc wszystkiego naj naj najlepszego :) szybkiego wykończenia wymarzonego domku i ciągłego uśmiechy na twarzy :)

 

Ja wybaczam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwus WHY ??? do wednesdaya mamy czekac ......... :bash::bash::bash:
booo, dlatego, żeeeeeeeee żem na działce przez weekenda była- przepiździło mnie na wszystkie strony... B. chyba mnię się rozchoruje... a ja z resztą tyż łeb mam jakiś- jakby słoń mi usiadł i w uszach szumi... :roll: czyli ogólne przeziębienie przyjszlo do Nas ;) ale nie łamiemy sięm, nieeem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj......... nie było mnie dwa tygodnie a tu takie zmiany :) ..... schody już są no i w ogóle za chwilę będzie daszek....... no no ładnie :) teraz nigdzie się nie wybieram więc będę na bieżąco........ :)

Anuś, zmiany jak zmiany :) troszkię Mnię Cię brakowiło :) super, że znów jesteś :) wpadaj jak najczęściej:)

buźki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwcia :)

 

Specjalnie dla Ciebie Kochana upieklam urodzinowe ciacho owocowe .....

Smacznego zycze !!!!!

 

http://img29.imageshack.us/img29/1466/ciastoztruskawkami.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...