Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Niwy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 695
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no bo Jacuś to dobry chłoopak jeest:) niooom będziemy, będziemy tęsknić nie powiem- teraz nawet jak na weekend jedziemy a chłopaki wyjeżdżają to Bartek już tęskni- i to bez naciągania. w niedziele mi powiedział: tęskni mi się za Jacusiem, wieesz? aż sobie do Niego zadzwonię .... :o i zadzwonił i było lepiej ;)

Oluś, nie jestem zła...:) a nawet raz jeszcze Dziękuję :) też mam nadzieję że zadziała na dłużej :)

 

Jacuś to dobry chłopak, wiem :) A Twój Bartuś lubi się do Jacusia przytulać, niem?? ;) nie zazdrosna jesteś??

 

A z Tą wysepką to zawsze możesz Jackowi powiedzieć, że może ściankę wyburzyć, albo mniejszą (węższą czy krótszą) postawić ;) u nas też były dysputy na temat ścianki i jakoś doszliśmy do porozumienia. Nie wiem jak to teraz wygląda u Ciebie, bo ścianki nie widziałam, ale uważam, że powinnaś walczyć o swoje marzenia, bo za chwilę nie będziesz mogła patrzeć na swoją kuchnię a Ty będziesz tam mieszkać a nie kto inny.

 

Relax, Siostra i pamiętaj.. użyj uroku osobistego, bo urok osobisty cuda działa, Twój zwłaszcza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się z ranka:D

Postępy takie, że hoho!!!

A nerw widzę przeszedł, na rodzinkę można zawsze liczyć:D:D:D

Ja wierzę NIWKA, że Ty coś fajnego se wydumasz w tej kuchni, wiesz? a pamiętaj

"Jeśli wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda";)

No, i tym optymistycznym akcentem papatki i miłego dzionka (i weekendu) życzę:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacuś to dobry chłopak, wiem :) A Twój Bartuś lubi się do Jacusia przytulać, niem?? ;) nie zazdrosna jesteś??

 

A z Tą wysepką to zawsze możesz Jackowi powiedzieć, że może ściankę wyburzyć, albo mniejszą (węższą czy krótszą) postawić ;) u nas też były dysputy na temat ścianki i jakoś doszliśmy do porozumienia. Nie wiem jak to teraz wygląda u Ciebie, bo ścianki nie widziałam, ale uważam, że powinnaś walczyć o swoje marzenia, bo za chwilę nie będziesz mogła patrzeć na swoją kuchnię a Ty będziesz tam mieszkać a nie kto inny.

 

Relax, Siostra i pamiętaj.. użyj uroku osobistego, bo urok osobisty cuda działa, Twój zwłaszcza ;)

Ty to wiesz, jak mnię nakręcić :oops::oops::oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się z ranka:D

Postępy takie, że hoho!!!

A nerw widzę przeszedł, na rodzinkę można zawsze liczyć:D:D:D

Ja wierzę NIWKA, że Ty coś fajnego se wydumasz w tej kuchni, wiesz? a pamiętaj

"Jeśli wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda";)

No, i tym optymistycznym akcentem papatki i miłego dzionka (i weekendu) życzę:D:D:D

A wiesz Yukunia, że ja sobie czasem powtarzam ten Twój cytacik :oops: :) ....

dzięki, że wpadłaś:hug: z kuchnią jeszcze zobaczymy- dziś caaaaaaaaaaaały dzień próbowałam coś se wyrysować na milimetrówce:o - tu trzeba mnię mocno docenić, bo wyobraźnia przestrzenna- brak i takie tam ;) nio i się zobaczy .. :) heeeyah :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwusia postepy u Ciebie , ze HHHHHHHHHHHHOOOOOOOOOOOO i jeszcze HO ;) wczoraj kilka dobrych minutkow zajelo mi przegladanie fotorelacji z Twojej Hawirki ..... cudnie sie robi , daszek bardzo HAMERYKANSKI podoba mi sie ........ :).

Jesli moge Kochana to czy w kwestii kuchni przyjmiesz jakies poradki ???? ;) , generalnie chodzi o wysepke rozumiem , a czy ona akurat obok komina musi byc ? nie mozna jej gdzies indziej wpasowac ( oczywiscie w przedziale kuchenno - jadalnym ) . :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwusia postepy u Ciebie , ze HHHHHHHHHHHHOOOOOOOOOOOO i jeszcze HO ;) wczoraj kilka dobrych minutkow zajelo mi przegladanie fotorelacji z Twojej Hawirki ..... cudnie sie robi , daszek bardzo HAMERYKANSKI podoba mi sie ........ :).

Jesli moge Kochana to czy w kwestii kuchni przyjmiesz jakies poradki ???? ;) , generalnie chodzi o wysepke rozumiem , a czy ona akurat obok komina musi byc ? nie mozna jej gdzies indziej wpasowac ( oczywiscie w przedziale kuchenno - jadalnym ) . :wiggle:

 

Ja każdą poradę bardzo poproszę :) dzienkujemy za pochlebstwa płynące w stronę daszku i tego, że Niwcia zarzuciła dziennik zdjęciami;)- hihihihhhhhh :D

zgadłaś Edytuś, chodzi mnie o wysepkę- wiesz to jakoś tak u Nas wychodzi, że w tym Naszym zagłębiu kuchennym to gdzie byś jej(tej wyspy) nie postawiła to ona(ta wyspa znaczy) i tak będzie w sąsiedztwie kominka :( ... ale trza się z tym już pogodzić i sposób jaki znajść:) i zdradzę , że pół poniedziałku siedziałam na działce- dzięki Jędruśkom nie padał deszcz, więc faaajooooooooooooooooooooowo było - i se rysowałam wersje i tak, były wersja A, B, C, itd.... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od jutra lepsza pogoda! Uwierz czarodziejowi ;)

 

Jutro jadę w Wasze okolice to zabierę troszku pogody coby i u Was Słoneczniej było......

 

Trzym kciuki!

 

Dzienkujem Jędruśki:)

spisaliśta/łeś/łaś się na medal Pogodowego Czarodzieja ;) bo kuuurna, pogodę Niwusi załatwiliśta/łeś/łaś że heeej ;)- zapraszam częściej w Nasze strony:D- ze słoneckiem oszywiście ;)

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Niwuś, wpadłam do Ciebie z samego rana i nadrabiam zaległości, ale duzo sie u Ciebie dzieje, wrażenia napiszę jak przejrze fotencje:)

a tam, dużo:oops:, bez przesady, ale troszkie to i owszem:) no i jak tam wrażenia?

czekamy, czekamy na opinię:)

 

buziaki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałkowo witam Siostrę Niwcię i wszystkich tu obecnych tyż :):)

Czwartkowo Witam Siostrę Atijkę i wszystkich tu obecnych teżhę:)

 

i przy okazji wytłumaczę się, że mnie tu nie było, booooooooooooooooo, dlatego, żeeeeeeeeeee, gdyyyyyż, poniewóóóóóóóóóóóóż ja żem na działce krzaczory pleniła :) i przy bryzuni (naszej Hawirrce;) ) w Drzymale- tak sąsiad nazwał Nasz barakowóz :D- kuchnie żem planowała :oops::oops: :) ale jużci żem powróciła- dziś o 00.07 i jakżem zasnęła, tak dopiero tera doopinę podniosła :oops: ;)

 

pozdraiwam i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...