Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Niwy


Recommended Posts

Wg tego, co mi OZ powiedziała (sama nie może napisać, bo zachorzała Bidusia i siedzi w domu, odcięta od neta), to Niwcia bawiła się w gotowanie czegoś tam (chyba ryżu) na małej kuchence gazowej, która była letko spsuta (coś tam kurek wylatał, cy cuś), no i w trakcie zakręcania tego kurka Niwci pomerdały się kierunki i zamiast zakręcić to odkęciła jeszcze mocniej i gaziwo trochę explodowało było... Na szczęście nic się nie stanęło - jeno lekko się okopciła. Tylko strachu się najadła. Kuchenka już zlepperowana, więc chyba koniec przygód ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 695
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...

Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy

Yukowa rodzinka

http://images1.hiboox.com/images/5008/911be98e3f1bec65ac09515ad9cc10e9.gif

Niwcia, odezwij się:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Cześć i Czołem :oops:

 

Ja z tego oto tutaj miejsca( gabinetu Bryzy Mej, domku mojego, hihihihhhhh:D) chciałam bardzo , ale tak naprawdę baaaardzo baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mocno Was Wszystkie i Wszystkich wyściskać i wycałować i ............. życzyć Wszystkim Wszystkiego Najlepsiejszego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uwielbiam Was i dziękuję, że byliście z Nami telepatyczno- internetowo :p

 

buźki , lecę otworzyć "wrota" Bartkowi, w końcu przywióżł panele, nieem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Sylwester lecz życzenia te same - byś w przyszłym roku zbudował(a) zamek

duzo szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia i aby troski życia zaginęły w mroku, podczas nadchodzącego Nowego 2011 Roku.

:hug:
:hug:
:hug:
:hug:
:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalona jak szalona, z potrzeby sytuacji wyszło jak wyszło i ju:)

 

A wszelkie duchy Siostrę Edytkę witają :hug: ;) dziekują za życzonka i równie okazałego zamczyska życzą i chcą wreszcie na N arodowej ziemi siostrę powitać ;) no i dodam tylko że myślałam tyż coby ewentualną córę nazwać Zocha :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwus Moja Siostro UKOCHANA ...........:hug::hug::hug:

Teraz przeczytalam Twoj ostatni wpis w dzienniku i tak mi sie jakos lezka w oczkach zakrecila .... :( . Ten FREDEK Wasz to nie mogl w zyciu lepiej trafic ...... Jak przeczytalam zdanie Twojego B. kiedy do Fredzia mowil " WROCE PO CIEBIE " to rozwalilo mnie kompletnie ........ :cry::cry::cry::cry::cry: i jak Ja nie placze bo przeciez SILNA BABA jestem to lezki mi same poplynely ........ Mam nadzieje , ze szybko Was piesek pokocha ( o ile juz tego nie zrobil ) i bedzie wiernym towarzyszem i obronca BRYZUNI

BUZIAKI KOCHANA i czekam na foteczki Twoich SIERSCIAKOW :wave:

 

 

Edytuś i jakbyś wykrakała teraz o Fredzio Bryzuni pilnuje, że sąsiad nawet się boi .... :) i kochany jest ojojjjjjj no po prostu czasem to mam wrażenie, że z nim rozmawiam ( wszystko z moją głową jest jeszcze ok) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytuś i jakbyś wykrakała teraz o Fredzio Bryzuni pilnuje, że sąsiad nawet się boi .... :) i kochany jest ojojjjjjj no po prostu czasem to mam wrażenie, że z nim rozmawiam ( wszystko z moją głową jest jeszcze ok) :)

 

Z Twoja glowka Kochana wszystko jest ok......... gdybys Ty widziala i slyszala czego ja czasem musze sie naogladac i nasluchac w tej hameryce to powiedzialabys , ze najnormalniejsza w swiecie jestes !!!!!!! ale po tych wszystkich latach spedzonych za gramnicami kraju ...... wiele rzeczy przestalo mnie juz dziwic :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Wpadłam z rewizytą , i trochę przebuszowałam Twój dziennik , muszę przyznać że w bardzo fajny sposób opisujesz swoje perypetie budowlane :D

Ale , Ale Kochana zaległości masz wielkie :rolleyes:

Nie żebym Ci wypominała ;) ale ciekawość mnie zżera bo napisałaś że mieszkacie .

Gratuluję wybudowania domku i przeprowadzki :hug:

 

A na Nowy Rok życzę wszystkiego co najlepsze , zdrowia ,miłości , kasy ( bo tej przy wykończeniówce nigdy za dużo ) no i samych szczęśliwych chwil w waszym nowym domku

 

2011..jpg

 

pozdrawiam

Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anusia, mieszkać to owszem mieszkamy, ale warunki są daleeeeeeeeeeeekie od ideału i od wykończenia wnętrz tyż ... :)

nooom, mamy podłogę w pokoju i w nim też stoi nasze pikne łóżko(które od wczoraj ma materac, bo tak to spaliśmy na styropianie ......taaak, taak na styropianie i powiem Ci, żee nie było źle, ba a jak zdrowo ;) ale jednak miło było położyć się na miękuśki materacyk, nie ma to tamto ;)

no obiecuję, że jak uda mi się zgrać zdjęcia to wsistko zamieszczę w takiej maxi fotorelacyjce :D- to będzie aż nadto ;)

 

nooom, obiecuję bedzie dooobzie hihihihih;)

 

pozdrawiam i Baaaaaaaaaaardzo dziękuję za łodwiedzinki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niwusia kochana!!!

Spełnienia marzeń w Nowym Roku i samych szczęśliwych dni w Nowym Domku!!!

Aby od sylwestra cały rok był ekstra,

by marzenia się spełniały,

by pieniążki kieszeń Twą wypchały,

a uczucia nie znikały

i z serduszka wypływały

http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2009/12/1172825cwp2.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...