Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Niwy


Recommended Posts

Niwa

same szuflady na Blumie sporo kosztują, ale 15 koła to chyba trochę dużo , jednak. Dlatego nie daj się zbyć i skoro tyle skasowali, to niech poprawiają , aż będzie IDEALNIE . A jak tak spartaczyli, że się nie da, to rabat niech dają i to duży. Chyba im nie zapłaciłaś całości???

 

Jednak co siostry , to siostry, choćby tylko forumowe, wiele rzeczy nam się podoba jednakowych. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 695
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niwcia.... zawiodłaś mnie;)... Ja spodziewałam się spiep...nej kuchni do wyrzucenia, a tu takie cudo!!! Jak Ci poprawią (a niech spróbują nie:mad::mad: to z nami będą mieć do czynienia:yes::yes::yes:) to miód malinka będzie!!! Nie uwierzysz pewnie, ale kolorki to też takie "po mojemu"

A napisałam u siebie, ze widziałam coś, co będzie i u mnie;) Otóż kochana prysznic, pierwotnie miał być cały okrągły wyłożony mozaiką, ale koszt:sick:, .....yyy ten, tego (Atijka nie lubi tego słowa) no i postanowiliśmy zrobić tak jak u Ciebie: mozaika tylko w rogach:D

Tak więc podobnie myślimy;)

Powiem Ci, że rozbudzasz mój apetyt na więcej fotek:yes::yes::yes:, bo u Ciebie piękniej z dnia na dzień (a raczej z postu na post;))

Buziaki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytka łazienkowa nad blatem b. ładna. Ale jakoś na zdjęciu przy blacie cosik mnie nie gra :/ Czy nawiązuje w kolorystyce czymś do blatu kuchennego? Bo jesli tak, to może w większym kawałku wygladałoby fajnie. Też myślałam o płytce łazienkowej nad blat, ale fachowce mówią, że po cięcięciu na mniejsze, słabo będzie wyglądac. Poza ty mój chłop nie chce powtórek :/ więc szukam innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, :oops::oops:, najpierw to chyba usiądę z wrażenia , bo cholibka straśniście dużo pochlebnych opinii....... Szok nohmalnie :D, żem się nie spodziała..., khę..:oops: ...

 

Dobra, tera tak każdemu z osobna: Pawciuniu, Atijka, Renatamama3, BożenaEwa, Yukusia, Tom Bor, emilus18- Witaj Ci dziewojo ;):), tanis: bardzo najmocniej podzienkować za miłe słowa i zajefajnieszczo, że mamy podobne gusta- hihihihihh:D

 

Pawciuniu, moje uszy i tak są już spiczaste :p, a ty chcesz mi je jeszcze wyciągnąć, nonooo;) ;)

 

Pawciuniu, Atijuś, Yukuś,Renatamama3- pod koniec tygodnia mają Nam Sz.P. zamontować "poprawki"- co z hajsem pożiwiom uwidim, ahah, ze zlewem to się pewno przedłuży, bo dopiero jak przyjadą to zrobią oględziny, wrrrrrrrrrrrrrrrr fuck, fuck, fuck- kiedy ja kutwa umyję w nim chociaż rąki, hę....? , buuuu:(

będę walczyć ;) nie damy się! ;)

 

Yukunia, jezd mnię niezmiernie miło, żem w jakimś stopniu zainspirowała, serio- podnoszące za uszy do góry uczucie :oops: :D:D:Dihheiehieheiheh:oops:

 

Bożenka kafelki łazienkowe to Volcano z ceramika pilch a w przedpokoju mamu ceramstic- ale jak się nazywają to za chiny nie pomniu, pamiętam, żeeeee kupiliśmy je w castoramie, były jeszcze takie jasne beżowe czy co....

 

Tom Bor nam tyż się podobał, ale wku..zdenerwował mnię jak zobaczyłam te pęknięcia, wrrrrrrrrrrr:mad: ..., ale się nie poddaję, NIGDY W ŻYCIU ;)

 

emilus18, nie stresuj się, zima nie odpuszcza , więc masz jakby idealną lekturę na mroźne wieczory ;)- przyjmij to na miękko ;) ;)

 

tanis, tam stała tylko połowa płytki, więc wyglądałoby to inaczej. na blacie w podobnym kolorze wg mnię jest zlew(..) MOje szczęście (B.że w sensie) też nie chce tam tych płytek, na dzień dzisiejszy ja zamontowałabym taflę szkła z możliwością wkładania za nią jakichś zdjęć albo zwykłej fototapety, o :D.

 

 

JESZCZE RAZ BARDZO WAM WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEMU Z OSOBNA ZA BARDZO MIŁE I POCIESZAJĄCE SŁÓWKA I CAŁĄ POZYTYWNĄ ENERGIĘ W NICH ZAWARTĄ_ UUUUUUUUUUUUUUUWIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELBIAAAAAAAAAAAAAM WAS :oops::oops::oops: :hug::hug::hug:

 

bye:bye:

Edytowane przez Niwa
bo tak:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

zabij mnie,ale szukam tego volcano pilch i nic ;(

 

Ale Ty Bożenuś w necie szukasz, taaak?? ja też miałam z tym problem, wieesz:) , spróbuj sobie wejść na str. castoramy i tam gdzieś jakoś w zakładkach ....zaraz wejdę i powiem co mam na myśli ;).....o i już wim:D

 

o to to to to , o tu będzie o: (tylko sorki, bo linków jako linki chyba nie potrafiu wklejać...:( )

 

http://lazienkowe-inspiracje.castorama.pl/#/aranzacje/67 i to jest nasze volcano z łazienki, tylko jak wspomniałam nie mamy tych fajowych dekorów.:)

 

pozdrawiam , buźki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kobieto,no !kiedy się przeprowadzacie bo prace lecą do przodu w zawrotnym tempiehttp://emotikona.pl/emotikony/pic/zwyciestwo.gif, już niedługohttp://emotikona.pl/emotikony/pic/35pijacy.gif

 

 

Ahah.....;) i kto nie słuchał pani od polskiego jak mówiła: czytajcie ze zrozumieniem... ? :p , no kto?? ;) Tom Bor:p

 

tylko nie spadnij z krzesła Tom Bor;) Ziomuś, my już mieszkamy :D i to od października(czyli wleźki my tydzień po wylewkach :ohmy: , czyli do dnia dzisiejszego ( i jeszcze paru na przód zdaje się:eek: ) moją zlewo-umywalką jest umywalka w zapi....zapierwszym razem nie domyta :oops: ;) umywalka w kotłowni, a wanną są 2 pięknie zielone miseczki, ale twardym trza być nie miętkim , niiiem ;)

 

takżę, tak . bez dramatu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, Ciotka, dacie radę :) W dawnych czasach też ludziska myli się w baliach, bo wanny były luksusem co najmniej hrabiego ;)

Myśma się też na betony wprowadzali, chociaż sanitariat udało nam się zrobić jeszcze przed przeprowadzką. Natomiast szkoda, że nikt nas nie odwiedził na samym początku - miałby wówczas pogląd na warunki np. w kuchni, gdzie za mebelki robiły pustaki z poukładanymi na nich deskami i paletami ;P

Aż się łezka w oku kręci ;) Stare, dobre czasy :rolleyes:

 

Poza tym pamiętajcie - co nas nie zabije, to nas wzmocni. I byle do przodka. Nawet po 1 płyteczce, ale zawsze to będzie postęp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nioom, to my to Pan Pikuś przy Was. mamy chociaz mebelki ze starego domu, swoją drogą po mojej stosunkowo do ciała(wczoraj to przy montażu drzwi prysznicowych odkryłam...) wieeelkiej głowie :) chodzi pomysł renowacji krzeseł :D:) ino trochu trza by w nią(tę renowację ) włożyć, bo to i posklejać i w wymienić siedzisko ,..... ale tak se siadam na nim i mi fajne sie wydaje ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...