Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Niwy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 695
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hey- hoooo Siostry Wy Moje, Rodzynki Wspaniałe/li jestem, jestem:)

przez weekend, a właściwie przez te 4 dni nie miałam internetu:( i tylko tyla się ze mną działo ...

Cieszę się, a i owszem:D żeście się sformowali w "niezłą kupkę;)" bo Edytuś Siostrzyczko i Jędruśki- macie niezaprzeczalną rację- w kupie siła można działać, a nawet trzeba!!!

Mocno też przeżywam powódź. Ja na razie nie mam pracy, więc specjalnie dużych pieniążków nie przekażę, ale zawsze :). Planuję też wziąć za uszy kolegę B. co byśmy pojechali wspierać i szorować- A co:D

 

P.S. Martinezio- Wielkie I'm sorry żem nie wymieniła Cię Jako Rodzynka-Odwiedzacza :(:), ale Ty i OZ jesteście Swoje Ziomale i nie obrazicie się, ciooom.

 

Gorąco pozdrawiam, obiecuję, będę już "na posterunku", hieh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. Martinezio- Wielkie I'm sorry żem nie wymieniła Cię Jako Rodzynka-Odwiedzacza :(:), ale Ty i OZ jesteście Swoje Ziomale i nie obrazicie się, ciooom.

 

 

My nie z tych co sie obrażają ;) w sumie już jesteśmy jedna wielka Rodzina z Wami.. taka.. Jacentowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihhhhhh:D Łoki:D

 

To teraz będzie to brzmiało tak, khm,khm: Witaj w Naszych Skromnych Progach Siostro Przełożona(oz to nie ja, to Twój Sz.P.Martinezio.... hihihihih:D:D:D) i Ty mężu Mej Siostry Bracie (przełożony???) :D:D:D hihihih

Edytowane przez Niwa
a tak o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałam się do łez czytając Dziennik:rotfl:

Zwariowana wariatka z tej naszej Niwy, ale ja takie kocham od pierwszego wejrzenia :)

Po tylu latach mojej bytności na forum myślałam, że czas kończyć.

Ale figa. Dopóki Niwa i Yuka nie zrobią parapetówy, kawy w nowych kuchniach nie zaparzą i bujanego fotela do sypialni nie wniosą,

nigdzie się stąd nie ruszę.

A teraz same rozkminiajcie, czy to obietnice, czy groźby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihhhhhh:D Łoki:D

 

To teraz będzie to brzmiało tak, khm,khm: Witaj w Naszych Skromnych Progach Siostro Przełożona(oz to nie ja, to Twój Sz.P.Martinezio.... hihihihih:D:D:D) i Ty mężu Mej Siostry Bracie (przełożony???) :D:D:D hihihih

 

To mężu mój czy bracie mój czy Twój, bo jak mój to nie mąż a jak Twój to Ty moja siostra nie za bardzo ino jakas szwagierka czy jak to się zowie.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Dziewczyny i Chlopaki ???? nie wiem jak Wy , ale po czytaniu tego wszystjiego co tutaj napisaliscie zametlilo mi sie troche w glowie :rotfl:Siostra czyli co ........... tlumacz teraz jak to z tymi koligacjami bo zglupnac mozna , a ze najstarsza w RODZIE jestem to do cholerci chce sie dowiedziec kto w tej rodzinie jest ................. :yes:.

Buziaki przesylam i Sloneczek kilka :D

U mnie nadal upaly ........... wiec troche slonka podrzucic moge no nie ?

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Niwusia:hug:

o ja wiedziałam, że to siła wyższa musiała cię od kompa odciągnąć, ale myślałam, że to Twój PM (czyli mój PS:???:)

Widzę, że Twój dziennik coraz bardziej popularny się robi i jakie znakomitości tu zaglądają:yes:!!!

Toluś, nie możesz nam zniknąć z forum, obiecałaś mi coś... potrzebuję Twoich rad:D:D:D I na tą kawkę już dziś zapraszam:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Dziewczyny i Chlopaki ???? nie wiem jak Wy , ale po czytaniu tego wszystjiego co tutaj napisaliscie zametlilo mi sie troche w glowie :rotfl:Siostra czyli co ........... tlumacz teraz jak to z tymi koligacjami bo zglupnac mozna , a ze najstarsza w RODZIE jestem to do cholerci chce sie dowiedziec kto w tej rodzinie jest ................. :yes:.

Buziaki przesylam i Sloneczek kilka :D

U mnie nadal upaly ........... wiec troche slonka podrzucic moge no nie ?

:hug:

 

Ja też się zakręciłam... po ponad siedmiu latach małżeństwa z niejakim M. mam wątpliwości, czy on przypadkiem moim bratem nie jest... a dwójka dzieci po świecie chadza ;)

Jakby co to jakieś "stanowisko" w tej rodzinie dla mnie znajdźcie, ok???? ;)

 

A słonka mocno grzejącego poproszę... bo u nas słonko co prawda jest, ale zimny wiatr całą ciepłotę rozwiewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...