Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Niwy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 695
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej, w zyciu sie nie połapie w Waszych koligacjach rodzinnych:) ale jako kuzynka mogę się dołączyć:)

czy ja tyż mogę??

Hiehehehh:D

Edytuś- TY mnię znaaaasz ;)

oz- porobiło się..... ja nie wiem jak ja ludziom pokażę Naszą fotę rodzinną- tojż to w rozmiarach" bitwy pod grunwaldem" niedługo bedzie :D

Karolinko, a co Ty tak skromnie, tylko kuzynką chcesz być??? :( wstydzisz się Nas?:( nio dobziem, kuzynka też fajna i pierwszą będziesz:)

Yuka chyba się na Nas- na mnie obraziła, coś ostatnio mam u Niej przegibane... :cry:

 

Buźki Dzieciuszki (chciałam napisać Dziewuszki- ale chłopcy tejż są i by się zbiesili):hug:::

 

ja druga, ja druga.....................

 

Zawsze jak jestem u Ciebie to mi humor sie poprawia czytając Wasze posty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram:yes:, Jak Edytka do rodziny wchodziła to taaaką bekę grzańca przytachała, że całe FM mogło się :cool: zabawić;)

 

Yuka Kochana Moja Siostro ...... :hug:

Na Tobie sie nie zawiode ( musi co grzaniec dobry byl skoro do dzisiaj go pamietasz :yes:) .......

No to czekamy na te " wpisy " za te " przylacza " ....

Porzadek musi byc ............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejjj to ja znowu do tyluj estem i o kleszczu nie doczytałam, wy klikacie w srodku nocy kiedy ja smacznie spie a potem moga mi umknąć co niektóre wieści. no jak tam Niwuś?

Kochana jestes usprawiedliwiona ..... Niwcia tak ZAWILE - PIEKNISCIE pisze , ze moglo Ci to umknac :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyah ;)

troszku mnię nie było prosiem mi wybacić, taki maratonik działkowy sobie urządziliśmy- od środy do wczoraj, od mniej więcej 8 do 20 byliśmy na działce no i powiem Wam, że jak wracaliśmy tio ni nogą ni ręką ruszyć ni moglam... aaaaale warto:D

 

Atijuś, już oki jest- choć z głową tio mi już tak chyba zostanie ;)

Kleszcz był, P.Dr wyskubał, Niwa się trzyma ramy ;) i jakoś jedzie dalej z Bryzą ;)

Karollinka, Edytuś- fakt mnię czasem trudno zrozumieć- ale to chyba w jakiś sposób urokliwe jest, cioooom :oops:

Aaaaaa, no i hmmm ja też poproszę o "wkupowe" :)

 

dziekuję Wam Dziewczynki, że jesteście- Wy MOje Kochane :hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...