Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 85
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja mam Nikol-320 w wersji zrobionej specjalnie dla mnie, tj. filtry kanalowe na zewnatrz i troche inne wymiary obudowy. Uruchomilem instalacje miesiac temu. Generalnie nie mam zastrzezen. Calosc sprawia wrazenie pozytywne. Poczatkowo rozwazalem Bartosza, ale mysle, ze dokonalem dobrego wyboru. Nikol ma lepsze wentylatory i bardziej kompaktowe wymiary. Gdybys mial szczegolowe pytania, to pisz na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nikol ma lepsze wentylatory...

nie ma lepszych tylko takie same, z tym że w bartoszu jeśli chcesz możesz dostać inne i tańsze

 

w bartoszu na kazde pytanie czekalm i czekalem...

nie umiecie ludziska rozmawiać z firmami, oni z tego co sprzedadzą żyją więc nikt tu łaski nie robi że się w końcu odezwie a jeśli tak jest to szybko zmieni pracę, ja mam z nimi inne doświadczenia

Edytowane przez kangaxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

 

nie umiecie ludziska rozmawiać z firmami, oni z tego co sprzedadzą żyją więc nikt tu łaski nie robi że się w końcu odezwie a jeśli tak jest to szybko zmieni pracę, ja mam z nimi inne doświadczenia

 

musze zaoponowac - to nie my - TO oni nie umia rozmawiac z klientami - na budmie rozmawialem z ludzmi na obu stoiskach

bartosz - nie za bardzo byli zainteresowani rozmowa - podejscie - Panie robimy mercedesy wiec kupujesz albo nie- jak nie to ich kupic lipe

nikol - chetnie - pomocnie - pelna prezentacja - lacznie w wnetrzem itd

 

po targach z Bartosza - nawet dziekuje (i tu i tu zostawilem wizytowke)

z a nikola od razu konkatk - postawilem ich pod sciana cenowo (bo parametry obu central zblizone) i Nikol pekl - wiec tutaj kupilem (nawet sam Nikolajuk do mnie dzwonil - moglem przekrecic nazwisko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany, gadasz z kimś od nich i prosisz o informację i nazwisko, nie odzywa się z odpowiedzią to za parę dni dzwonisz do dyrektora i mówisz że hodują u siebie prl-owca i rzucasz nazwiskiem, ja najdłużej czekałem na wycenę czterech różnych wersji central z rabatem i nawet zaczynałem się niecierpliwić bo trwało to 2 dni

gdy pół roku temu zrobiłem projekt instalacji i wysłałem do nich na konsultację czy prawidłowo czekałem 3 godziny

fakt że czasem trzeba samemu zadzwonić i ponaglić ale trudnymi rozmowami bym tego nie nazwał, ale to tylko moje zdanie

Edytowane przez kangaxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Stary, ja tam stałem i patrzyłem jak szukają osoby, która potrafi odpowiedzieć na proste w zasadzie pytania. Potem i tak się okazało, że niepotrzebnie były kładzione niektóre obwody instalacji sterowniczej i elektrycznej. Trzeba też obowiązkowo zwrócić uwagę na precyzyjne umiejscowienie punktu kan. w którym odprowadzone będą skropliny. Były z tym również jazdy bo wysokości wyjścia się nie zgadzały. Fakt, że to z czym miałem do czynienia to tandem klimy z reku, więc trochę bardziej utrudnione zadanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze wszystkim trzeba uważać, kibla też nie postawisz niżej rury jeśli nie chcesz komplikować, do połączenia sterowania potrzeba 4 żyłowego kabla z ekranem, jeśli masz stary dom ze starą instalacją to bez ekranu chyba że sam sobie uziom przyzwoity zrobisz bo wpinanie ekranu do zera to kiepski pomysł, ot i cała filozofia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...