Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LUSTRO ŁAZIENKOWE, lustra do łazienki


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 285
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jest połączone na styk - wiec oczywiscie widac, tak naprawde to ono jest nawet z 3 czesci - ale to dlatego ze kazde jest prostokatem. NIe przeszkadza to jednak wcale. na zdjeciu widac jedno laczenie - tam przy piecu - lekko linia sie zaswiecila, niestety nie mam zdjecia laczenia z bliska (jest na linii umywalki)

http://rsplus.com.pl//projekty/Tychy_mieszk/real/m10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Czy warto wchodzić w lustra kryształowe? Czy tez są jakieś inne specjalne które polecacie?

I na ile problemem jest przyklejenie lustra do ściany? Mój kafelkarz nie chce się za to brać, bo jak twierdzi lustra są różne i różnie przyjmują kleje a on nie chce za ewentualne spłynięcie brać odpowiedzialności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że najlepszym rozwiazaniem jest zostawienie miejsca na lustro i zamówienie takowego na wymiar u szklarza. Podpowie jaki klej się nadaje. Jest to prostrze rozwiązanie niż montowanie lustra na glazurze...wiercenie otworów itd.

 

Tak właśnie mam zamiar uczynić. Poczekam, aż mi płytki ułożą, a potem lustro zamówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Czy ma ktoś z Was w łazience lustro przyklejone do ściany i jak to wygląda? Pytam, bo kazałem zostawić glazurnikowi pusty obszar 120 x 80 cm nad umywalką do przyklejenia lustra (zlicowanego z płytkami, bez żadnych dekorów dookoła). Wydaję mi się że powinno wyglądać ok, ale może ktoś ma jakieś fotki, albo uwagi techniczne (np. czy sam klej wystarczy) i estetyczne (np. czy fugować styk lustro - płytka). :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa takie lustra. Jedno ma ok. 110x150, a drugie ok. 80x50. Podobnie jak u ciebie glazurnik zostawil wolne miejsce. Fachowiec przyszedl i w te miejsca wkleił bez problemu lustra. Na okolo poszla fuga taka sama jak przy glazurze. Wisi to juz 7 lat i jest ok. Jedna uwaga trzeba uwazac aby lustra nie byly porysowane od spodu bo potem to fatalnie wyglada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam takie b.duze lustro przyklejone specjanym klejem do golej, wyrownanej sciany w srodku glazury. Ze wzgledu na niedokladnosc otworu na te lustro dalem naokolo ramke z plaskiej drewnianej listwy zakrywajacej nierownosci (niepotrzeba duzej dokladnosci w wymiarowaniu lustra i szlifowania jego krawedzi). A klej dalem w plackach, wazne zeby jakos przytrzymac lustro puki niepodeschnie,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł!!!

Mieliśmy lustro przyklejane SILIKONEM DO LUSTER na "placki". Te plamy to tylko było widać tylko jak czasami lustro zaparowało.

Ogólnie super!!!

Teraz też będziemy mieli przyklejane lustro, ale zamiast ramki z dekorów "wałeczków" będziemy mieli ramę drewnianą (planujemy lustro przykleić, a na to nałożyć ramę - jeszcze zobaczymy :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...