Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LUSTRO ŁAZIENKOWE, lustra do łazienki


Gość

Recommended Posts

Szukam czegoś nad umywalki oryginalnego i nowoczesnego, w zasadzie dobrze byłoby gdyby lustro miało jakieś półeczki z boku lub by była to szfka z lustrem.Widziałam lustro suwane na półce-regale firmy cersanit ale kolory nie te. Myślę o ciemnym drewnie. Czy komuś wpadło w oko coś ciekawego? Będę zobowiązana. :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 285
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moje lustro jest jednak nad umywalką ale sięga jeszcze nad wannę (po prawej stronie) i nad kibelek po lewej. W sumie ma 160 szerokości (czyli prawie cała moja mała łazienka) i 120cm wyskości.

Bardzo namawiam na instalowanie co najmniej takiego lustra, lub proporcjonalnie większego w większej łazience. Daje naprawdę świetne wrażenie przestronności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś nad umywalki oryginalnego i nowoczesnego, w zasadzie dobrze byłoby gdyby lustro miało jakieś półeczki z boku lub by była to szfka z lustrem.Widziałam lustro suwane na półce-regale firmy cersanit ale kolory nie te. Myślę o ciemnym drewnie. Czy komuś wpadło w oko coś ciekawego? Będę zobowiązana. :-?

 

 

Mi najbardziej podobają się lustra w drewnianej oprawie. Może to mało oryginalne ale ponadczasowe. Lustra wklejane między kafle są teraz bardzo modne. Musi to być dobrze zrobione by efekt byl fajny. I podono lepiej jeśli nają jakąś obramówkę z np. dekoru. Poza tym z lustem wklejonym już nic nie zrobisz, a lusto powieszone jak się znudzi to można je wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny,

lustro w ramie drewnianej tak, ale nie do mojej nowoczesnej łazienki, półki z kafli odpadajš-opatrzyły mi się, mam w obecnym mieszkaniu, wymagajš niesamowitej precyzji w wykonaniu.

lustro wtopione w œcianę z kafli też odpada, bo nad umywalkami nie będzie kafli.

Szukam czegoœ innego ale sama nie wiem czego...! :oops: W tym problem!

pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta podłużna z Koła była już u mnie na tapecie, ale jest za krótka-u mnie sš 2 umywalki, czyli musiałyby to byc 2 niezależne szafki z lustrem.

 

Darek, też nielubię drogerii w łazienkach-obecnie tak mam-kurz, bałagan, wštpliwa ozdoba.A jakie masz meble łazienkowe-może sie pochwalisz?

 

CZekam na pomysły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta podłużna z Koła była już u mnie na tapecie, ale jest za krótka-u mnie sš 2 umywalki, czyli musiałyby to byc 2 niezależne szafki z lustrem.

 

Darek, też nielubię drogerii w łazienkach-obecnie tak mam-kurz, bałagan, wštpliwa ozdoba.A jakie masz meble łazienkowe-może sie pochwalisz?

 

CZekam na pomysły :wink:

 

Co do mebli kuchennych to ja bedę zamawiać u stolarza. Zrobi mi wszystko na wymiar, dokładnie tak jak chcę. Do tego bede robic też lustro, ale w drewnianej oprawie. Zapłacę za to ze 3 razy mniej niż gdybym wybrała mebelki z Koła, ktore mi sie podobają, a są do tego ze 3 razy mniejsze od tych ktore sobie wymyśliłam. Do tego bede miała drewniany blat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...

Mam problem

 

Wymyśliłam sobie w łazience lustro na długość szafki, jego wymiary to ok. 1,60*0,90m. Początkowo był plan, żeby zostawić goły beton nie obłożony płytkami, a dookoła położyć mozaikę. Z czasem ten pomysł zmienił się w taki, żeby jednak płytki były a lustro powiesić w prostej ramie. I teraz mam problem, wybrałam się tam gdzie oprawiają ramy/lustra, a tam Pan "z wieloletnim doświadczeniem" mówił, że to tylko na moje własne ryzyko, bo i tak to po 2-3 latach popęka, że prosta rama, nie nadaje się do lustra takiego formatu:(

Dodał, że można zrobić ramę klejoną, ale taka po pierwsze mało mi się podoba (jest taka dużo bardziej dekoracyjna), ponadto będzie kosztować ponad 350zł. Sama teraz nie wiem co zrobić.

Napewno macie też duże lustra w łazienkach, jak sobie z tym poradziliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...