Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poddasze Asieńki i Waldusia


aasienkaaa

Recommended Posts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam mr6319 co do schodów, to jak tylko znalazłam mój typ pojechałam do wujka mojego męża, który jest stolarzem i powiedział, że zrobi nam takie bez problemu, a wiem, że jest dobry w tym co robi, więc myslę, że nas nie zawiedzie. No i myślę, że koszty też będą mniejsze ;)

Pozdrawiam i zapraszam do podglądania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od dzisiaj mój mąż wraz ze swoim tatusiem;) obniżają rury od co. (nie wiem czy wcześniej pisałam, że część rur od co. na dole idą górą i gdyby zostały tak jak są, musielibyśmy robić bardzo grubą wylewkę) i będą rozprowadzać wszystko już pod kaloryfery. Resztę, czyli wodę i podłogówkę mój mąż zrobi sam. To pewnie potrwa, bo jest w domu co 3 tygodnie (taka praca), ale wolę poczekać i mieć zrobione we własnym zakresie, niż płacić wykonawcom :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Widzę, że Twój dom jest dośc podobnny do mojego, w którym też zamierzamy dokonac adaptacji poddasza. Wszystko zacznę jednak dopiero w sierpniu, a ten czas oczekiwania bardzo mnie stresuje. Ja chce uzyskac na poddaszu 3 sypialnie, lazienke i minimum jedną garderobę- mam nadzieję, że bedzie to mozliwe bez zrywania calego dachu, jesli jednak bedzie trzeba nadbudowac bede chciala wykorzystac ta powierzchnie na maksa, tak jak jest to u Ciebie :) Na pewno bede tutaj czesto zagladac i życzę powodzenia! Edytowane przez gosia.piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w moim wątku :) Cieszę się, że kolejna osoba będzie adaptowała poddasze, jest nas tutaj coraz więcej :D

My musieliśmy nadbudować, bo nasz strych był zbyt niski i nie dałoby się wygospodarować tylu pomieszczeń.

Czekam aż założycie swój dziennik adaptacji poddasza, na pewno też będę zaglądać :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...