Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Powódź u Kachny28 - POMOCY!!!!


Recommended Posts

Kasiu - nawet w niezamieszkanym domu kuchenka sie przyda, może grzać troszkę, zawsze jej używanie może odrobine podsuszyć pomieszczenie, poza tym mozna na niej choćby herbatę czy kawę zagotować w czasie pracy.

Upieram się, żebyś brałą, niech tylko jaki transport się znajdzie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

KUŹWA...........poryczałam się czytając wątek i ogladając fotki!!! :(

.......wracałam we wtorek z Bielska i przejezdzałam przez zalane domostwa.............ale nie aż tak !!!!!!!!!!:(

 

Kachna...trzymaj sie kobieto !!!!!.........jesteśmy z Tobą !!!!

najwazniejsze, że ....WY jesteście cali i zdrowi!!! reszta to tylko kwestia czasu...................jeszcze będzie pięknie!!!!!!!!!!!! :)

wygłaskaj psiaka ode mnie:)

.............

Małgoś.........super, że założyłaś ten wątek !!! kocham Cie kobieto za Twoje dobre serducho !!!!!!!!!!!!:)

dziewczyny........ poprosze o nr konta.............zam wiele kasy nie mam..............ale z ochotą sie podziele!!!!!!

nie moge osobiście pojechac :( i pomóc..........mam zbyt daleko...........ale moje serce jest z WAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja też poproszę o numer konta....chociaż tak mogę pomóc. Współczuję wszystkim których dotknęła ta niewyobrażalna tragedia. Nas w Poznaniu na szczęście Warta oszczędza. Też mam psa - 60 kg ktory boi się wody....Dom się odbuduje, najważniejsze że jesteście wszyscy razem. Trzymajcie się. Wkróce zaświeci słońce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...