Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Powódź u Kachny28 - POMOCY!!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Droga Kasiu nawet niebyłam w stanie sobie wyobrazić co przeżywałaś i przeżywasz po tej strasznej powodzi, ale teraz już pomału wiem co musisz czuć . myslałam sobie czy mozna sie na taką tragedie przygotować bo przeciez my mamy wiecej czasu od ciebie na przyjscie fali. ale niestety nie mozna. mozna jedynie troche dobytku uchronic, ale psychicznie to niestety niemozna. U nas trwają walki na ratowanie wałów. ludzie pracuja ciezko od świtu .ale strasznie to widzimy .... mysle ze nas nie ominie. jestem strasznie psychicznie zdruzgotana. nie wiem co nas czeka??? kazałam ratowac rodzicą naszego psa w razie wody a reszta w rękach Boga. ja mieszkam z daleka od naszego domu i tak mi jest strasznie z tym bo nawet niemoge teraz tam byc.

proszę Was żebyscie w modlitwach prosili Boga o zatrzymanie juz tego strasznego żywiołu.

ludzie tracą wszysko co mają ,domy , uprawy....

 

ps. prosze o numer konta. przez jakis tydzien nie niemam mozliwosci wyslania pieniążków ale napewno od nas tez coś pójdzie.

 

Kasiu jestesmy z Tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu

Nie powinnaś mieć skrupułów. Tutaj każdy chce pomóc. Widzimy codziennie te przerażające obrazki w tv i każdy z nas przeżywa to bardzo mocno. Przecież takie nieszczęście mogło dotknąć też każdego z nas. Chcemy pomóc- trudno jest nam siedzieć tak bezczynnie przed komputerem czy telewizorem i patrzeć, jak ludzie tracą dorobek całego życia, a często nawet źródło utrzymania. Ty jesteś NASZA. Kto ma Ci pomóc, jak nie my?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...