Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Powódź u Kachny28 - POMOCY!!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

NO SZOK! Wychodzi na to, że zebraliscie więcej pieniędzy, niż chce nam dać rząd RP :-) DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Kochani -kolega wizardus z Sandomierza (na szczęście "niezatopiony" :-) dysponuje bazą wypadową, domkiem (może być magazynkiem) oraz transportem -jesli chcielibyście przekazywac jakieś rzeczy: posciel, odzież, ręczniki, chemię, kosmetyki itp na rzecz powodzian z mojej okolicy -to proszę piszcie do Niego na PW. Obiecujemy, że trafią do najbardziej potrzebujących!

PW Wizardus gdzie znależć? bo zielona jestem a paczkę chcę organizować..Jeśli on pragnie przekazac potrzebne ludziom rzeczy to wysyłajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo proszę o numer konta.

 

Kasiu, aż serce ściska patrząc na te zdjęcia.

Dobrze, że woda opada, to daje nadzieję na powrót do domu i możliwości naprawy szkód.

Jesteśmy z Wami myślami. Niech słońce zaświeci i osuszy wszystko co trzeba, trzymamy za to mocno.

Pozdrawiamy z Podlasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu - będzie dobrze, dacie radę odbudować Wasz dom, na pewno!

Napisał mi Wizardus, że właśnie przed chwilką rozmawiał z mężem Kasi - płynie do domu. Dziś wieczorem będzie z Nim rozmawiał na temat ewentualnych potrzeb, będą organizowac transport - jak się wszystko uda z całej Polski.

 

Upieram sie więc przy przekazaniu kuchenki, jesli nie dla Was, to dla kogoś innego potrzebującego. Mam jeszcze pare rzeczy, na pewno się przydadzą powodzianom, więc będe teraz czekała na sygnał o transporcie. Jeśli nie transport, to może pocztą chociaż ręczniki albo środki czystości wyślę? Zobaczymy, jak wyjdzie, w każdym razie nie damy Wam zginąć! :lol:

 

Zdjęcia i straszne (takie nieszczęście!) i radosne(tyle już zeszło!)...

Edytowane przez DPS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki smutek chwyta za serce, gdy widzę domek Kachny pod wodą, o tyle bliski, że wielokrotnie przeglądałam zdjęcia w dzienniku. Straszne jest to spotkało wszystkich ludzi mieszkających na zalanych terenach, a siła żywiołu jest przerażająca. Ale jest też coś radosnego i optymistycznego - to forumowicze, którzy natychmiast i szczerze reagują, i starają się pomagać jak tylko mogą. Czytałam wątek od soboty i cały czas myślałam jak mogę pomóc choć trochę bardziej niż sama mogłabym: dzisiaj poszłam do pracy, opowiedziałam o Kasi, o zbiórce, pokazałam zdjęcia i postawiłam "doniczkę-wrzutkę". Postoi tak do środy, a potem wysyłam "zbiórkowe". Poproszę o numer konta.

Kasiu tyle ludzi jest z tobą, że może być już tylko coraz lepiej:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Serce rośnie jak czytam o forumowym pospolitym ruszeniu- a raczej "szlachentym" ruszeniu.. chętnie sie dołączę- proszę o nr konta na priv, lub na maila [email protected].

czekam też na listę potrzebnych rzeczy- ręczniki/chemia/żywnośc.. chętnie dorzucę coś do paczki.

 

szok nieustający jak oglądam tv.. w weekend podano, że wysadzono wał we wsi Wola Rogowska w Małopolsce.. moj Tata ma 72 lata i ze łzami w oczach oglądał migawki.. to Jego rodzinna wieś- tam się urodził i wychował.. to czasu powodzi mieszkał tam nasz daleki krewny- nie mamy teraz z Nim kontaktu- pewno schronił sie u bliższej rodziny.. w tv podano "nie ma Woli Rogowksiej, teraz jest wielkie jezioro".. i Tacie łzy popłynęły po policzkach.. serce się ściska patrząc na ogrom tragedii.. podtopienia, zalania, osuwiska.. straszne..

 

Serdecznie ściskam, życze wytrwałości i optymizmu- z takimi przyjaciółmi jak na FM można góry przenosic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...