Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Powódź u Kachny28 - POMOCY!!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Wiem , że to wątek Kasi, ale okazało się, że na naszym wątku też jest powodzianin ze wsi Sokolniki.

I tak sobie pomyślałam, że skoro jest również zbiórka rzeczy, które będą przeznaczone dla innych ludzi, to może pozwolicie go "wpisać na listę" osób potrzebujących pomocy?

chodzi konkretnie o Bikkersa z wątku o orionie http://forum.muratordom.pl/showthread.php?24712-Kto-buduje-dom-quot-ORION-quot&p=4136156&posted=1#post4136156

 

Mam nadzieję, że ani bikkers, ani Kasia się na mnie nie obrażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic... Czekamy aż woda opadnie, a potem każda szmata, szczotka ryżowa, środki czystości i odkażające będą na wagę złota...:)

Duże spryskiwacze ciśnieniowe do mycia i dezynfekcji większych powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam z przerażeniem o tym co się stało z domek Kasi, i naszła mnie taka myśl odnośnie tych pieniędzy, które zbieracie. Jak zamierzacie je Kasi przekazać? Żeby się nie okazało, że jak pójdą przelewem z jednego konta to potem jeszcze dziewczyna będzie musiała podatek od darowizny zapłacić. Nie znam się na tym, ale ja z tych przezornych, sprawdźcie jak to jest.

 

ja myslę że nie mamy sie o co martwić, przeciez małgoś przelala kase na konto kasi jako osoba prywatna. to tak jak sie np robi zakupy na allegro itp. robisz przelew i koniec kropka. podatki sie płaci jak zakładamy np.lokaty bankowe. jedynie małgos za przelew bedzie musiała ponieść koszty prowizji no chyba że dziewczyny maja w tym samym banku a nawet jeśli nie to prowizja nie powinna byc duża, (u mnie wynosi 99 gr) wiec możemy spać spokojnie i wpłacać ile kto może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

 

Justa - oczywiscie, ze bikkersowi tez chcielibysmy pomoc - widzialam, ze pisal o odgrzybiaczach, srodkach czyszczacych, pampersach (4+ lub 5), chusteczkach, nowej lub uzywanej poscieli czy recznikach. Najlepiej, zeby sam sie tu odezwal i podawal adres na priv. Nitka wybiera sie do Sokolnik - dobrze by bylo, zeby sie spotkali na zywca i ustalili jakis gry plan.

 

Co do darowizny i takich tam... Byla juz kiedys taka dyskusja przy okazji Bacik - mamy to pod kontrola. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam na imię Joanna - znam Kasię i mieszkam w dzięki Bogu uratowanych Gorzycach (rodzinnej miejscowości Kasi) - to co zobaczyłam na tym forum jest wielkie, niesamowite - no wspaniałe po prostu - cudowni z Was ludzie - szacun wielki :D:D

wiem że może to być źle odebrane, że wpycham się na wasze forum, ale jezeli ktoś chciałby pomóc poszkodowanym z Gminy Gorzyce to przesyłam linka do strony Urzędu Gminy Gorzyce http://www.gorzyce.itl.pl/pn/index.php?name=News&file=article&sid=422

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Przed chwilą spłynąłem z okolic kachny bardzo proszę o kontakt wszystkich z okolic Warszawy dziś w nocy będę organizował pierwszy transport proszę o kontakt z nr tel 695500073. Nie mam mozliwości kontaktu online

Dzwońcie proszę

Pozdrawiam Grzegorz G vel wizardus

 

Do dyspozycji ford transit z logo GAZ-SYSTEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani -podpinam się pod to, co powyżej napisał wizardus bardzo prosze jesli macie jakąś pomoc rzeczową dla powodzian z mojej okolicy -kontaktujcie się z nim jeszcze dzisiaj -ponieważ już nocą wyrusza on do Warszawy po rzeczy przez Was zaoferowane.

 

Dzisiaj mąż wszedł ponownie do domu -woda po pas.... potem wkleję fotki, na razie jestem zbyt zdołowana.... Wszystko do zdarcia do gołych pustaków, schody już "puchną", szafki w kuchni woda zdarła ze ścian, stłuczone jest środkowe okno w salonie. I nawet moja najpiękniejsza lampa w salonie nie ocalała -mąż mówił, że obeszła z farby -to jedna z rzeczy, które mi najbardziej żal :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...