Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Powódź u Kachny28 - POMOCY!!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej.

 

Po pierwsze dobre wiadomosci. Glowac przekazal nagrzewnice wizardusowi. :) Dzieki wielkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Po drugie - z mojego osobistego wywiadu wynika, ze Anjamen wie, co to za lampa, zaraz ja przycisne. Maylandko, czytasz w moich myslach. ;)

 

Po trzecie - zaraz wchodze na konto i zdaje Wam relacje, co dzisiaj przyszlo. Wczoraj wyslalam do Kasi 8250 zl.

 

Po czwarte - oczyscilam dzisiaj szafe (to znaczy ledwo zaczelam ja czyscic) i znalazlam w niej cala gore rzeczy prawie w ogole lub w ogole nie noszonych... To mnie zainspirowalo (kopnijcie mnie, ze nie zrobilam tego wczesniej). Wszystkich muratorowiczow z Krakowa i okolic (prosze, niech chociaz raz Krakow pokaze, ze tu tez sa dobrzy ludzie...), ktorzy chcieliby przekazac cos Kasi lub jej znajomym z Sandomierza (rozmawialam z wizardusem i maja tam w firmie 12 bardzo poszkodowanych osob), lub w ogole potrzebujacym z tych okolic prosze o kontakt. Mozna to u mnie skladowac, a potem sie pomysli, jak to przewiezc. Najwyzsza pora zeby osoby, ktore wiedza, ze beda jechaly tez zaczely zbierac rzeczy w swojej okolicy. ;)

Edytowane przez malgos2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu trzymaj sie. Jak mury "dojda do siebie" to wpadne z chlopakami zrobic gladz i pomalowac sciany (a moze uda sie cos wiecej.. wiem,ze to juz koncowy etap przy pracach ktore trzeba bedzie wykonac ale wczesniej nie dam rady) aby domek znow ladnie wygladal. Oczywiscie za free. Pozdrawiam i uszy do gory..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeeeeeeej. :)

 

Jestescie okropni. :D Mam na koncie w tej chwili 6293,97. :) Przyszly przelewy od: Jezykow, Nelli, Joanny O., Zbigniewa 100, dobrosi, bogumila, greenleafa, MoniC, Renaty R., tabalugi1, markoto, AgnesK, Joli Z., boratom, Beithe, Magdy I., Natalii N., Agnieszki P., Ryski, Ewoski, mychy73, Pawla W., monah, karoli&artura, etiudy, artmag, Krueli, Agdus, Beaty Z., sure, agnieszkikusi, lidszu, smadaleny, kasiomar, Junony, petervdo, kakuska, Aguu, Gwozdzika, dode, anonima ;), Kamilli G., Ninusa, Donaty G., Meg60, Lilaer, Andulki, mr6319, Mikiady, Magdy D., mija74, Marzeny Sz., Aba-M, aki z Ina, Oz i Martinez, Ducha, Maluszka, jamlesa, Ali28, Tinka, Kariny K., Edyty M., Yuki, kali67, Rafala Ś., Spirei, Malgorzaty Ł., Arniki, HaneczkiKRK.

 

Jestescie Wielcy!!! Jesli ktos chce, zebym usunela jego imie z inicjalem - prosze o podanie nicka, bo niestety nie wszystkich znam z imienia i nazwiska (jeszcze). Jesli ktos ma watpliwosci co do tego, czy przelew dotarl (nie widzi sie w wymienionych a powinien) - prosze o info najlepiej jednak na maila [email protected], bo skrzynka zapycha sie szybko. Wole jednak, zeby dyzur przy podawaniu mojego konta byl staly - nie chce upubliczniac swoich danych, adresu itd. Jeszcze dzisiaj wysle to co juz jest Kasi.

 

Glowac ma 2 nagrzewnice - elektryczna i na propan butan - pytanie - kto ja moze wziac z Wawy do Sandomierza? Nie mam pojecia, jak duze to jest...

 

to chyba ja ;) nazwisko D*d**c jeśli się zgadza, to proszę o zastąpienia imienia nickiem ;)

 

 

Kasia - zdjęcia po prostu koszmar - nie spodziewałam się, że woda może tak porozrzucać, pozrywać meble. Ale wierzę, że szybko uda Wam się odnowić, to co zniszczone i kupić to, czego brak. Widzę, że masz tu ogromne wsparcie, aż łezka się w oku kręci. Trzymam mocno kciuki! :)

Edytowane przez morfeusz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestescie okropni. http://forum.muratordom.pl/../images/smilies/biggrin-2.gif Mam na koncie w tej chwili 6293,97. http://forum.muratordom.pl/../images/smilies/smile-2.gif Przyszly przelewy od: Jezykow, Nelli, Joanny O., Zbigniewa 100, dobrosi, bogumila, greenleafa, MoniC, Renaty R., tabalugi1, markoto, AgnesK, Joli Z., boratom, Beithe, Magdy I., Natalii N., Agnieszki P., Ryski, Ewoski, mychy73, Pawla W., monah, karoli&artura, etiudy, artmag, Krueli, Agdus, Beaty Z., sure, agnieszkikusi, lidszu, smadaleny, kasiomar, Junony, petervdo, kakuska, Aguu, Gwozdzika, dode, anonima http://forum.muratordom.pl/../images/smilies/wink-2.gif, Kamilli G., Ninusa, Donaty G., Meg60, Lilaer, Andulki, mr6319, Mikiady,Magdy D., mija74, Marzeny Sz., Aba-M, aki z Ina, Oz i Martinez, Ducha, Maluszka, jamlesa, Ali28, Tinka, Kariny K., Edyty M., Yuki, kali67, Rafala Ś., Spirei, Malgorzaty Ł., Arniki, HaneczkiKRK.

to i ja poproszę o zamianę na nicka, przy okazji morfeusza, (u mnie szło od Kamilli i M. G.-tak kontrolnie, że to ja)

 

Kasiu dużo wiary i wytrwałości Wam życzę

bo jak to kiedyś rzekła jedna Scarlett w trudnej życiowej sytuacji: Jutro też będzie dzień, i na pewno przyniesie lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czytałam wiele Waszych dzienników i śledziłam Wasze budowy. Może nie wiele się udzielam na forum, ale czuję się jakbym Was znała.

Do mnie woda nie dotarła, gdyby wały w Świniarach wytrzymały też bym prawdopodobnie miała do remontu dom. Nie wiem co Kachna może czuć, nie potrafię sobie tego wyobrazić, wiem co czuje człowiek, który się boi.

 

Kachna głowa do góry z pomocą napewno będzie łatwiej. Trzymam kciuki i wierzę, że pomoc nadejdzie z wielu stron.

Poproszę o numer konta to coś dorzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, my tu wszyscy trzymamy kciuki żeby woda jak najszybciej opadla, żeby jak najwięcej rzeczy udało się uratować a nadzieja na lepsze jutro jak najszybciej zagościla na dobre w Waszych serduszkach. trzymaj się ciepło i w miare mozliwości pisz jak najczęściej bo czekamy na wieści od Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...