Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Powódź u Kachny28 - POMOCY!!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej.

 

. Wszystkich muratorowiczow z Krakowa i okolic (prosze, niech chociaz raz Krakow pokaze, ze tu tez sa dobrzy ludzie...), ktorzy chcieliby przekazac cos Kasi lub jej znajomym z Sandomierza (rozmawialam z wizardusem i maja tam w firmie 12 bardzo poszkodowanych osob), lub w ogole potrzebujacym z tych okolic prosze o kontakt. Mozna to u mnie skladowac, a potem sie pomysli, jak to przewiezc. Najwyzsza pora zeby osoby, ktore wiedza, ze beda jechaly tez zaczely zbierac rzeczy w swojej okolicy. ;)

 

Do oddania:

1. Łóżko z podłogą - pisałam już o nim - komplet bez materaca, rozłożone, wszystkie śruby są.

2. Mały odkurzacz

3. Troche ubrań i zabawek

Wszystko to udało nam się ocalić od zalania, niestety nie dam rady tego długo przechować - w garazu nie możemy, bo tam się na razie cały czas suszy - a ze względu na długość ramy łózka (2,1 m) nie zmieszczę go do auta by przewieźć. Jest to pewien problem transportowo-logistyczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oddania:

1. Łóżko z podłogą - pisałam już o nim - komplet bez materaca, rozłożone, wszystkie śruby są.

2. Mały odkurzacz

3. Troche ubrań i zabawek

Wszystko to udało nam się ocalić od zalania, niestety nie dam rady tego długo przechować - w garazu nie możemy, bo tam się na razie cały czas suszy - a ze względu na długość ramy łózka (2,1 m) nie zmieszczę go do auta by przewieźć. Jest to pewien problem transportowo-logistyczny ;)

 

No lozko to moze byc pewien problem... Na razie zreszta nie byloby go pewnie gdzie wstawic. Odkurzacz, ubrania i zabawki jak najbardziej mozna by do mnie przewiezc. Bedziemy w kontakcie. Ja cos tu jeszcze sprobuje pokombinowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia chwytają za serce, zwłaszcza jak widziało się wnętrza przed powodzią:(

Mam pytanie odnośnie rzeczy podarowanych przez ludzi dobrej woli...czy i gdzie je wysłać bądź podwieźć? WIZARDUS czy Twój "magazyn" jest w stanie przyjąć więcej rzeczy?

We wtorek na mojej ulicy rozpuściłam wici o zbiórce, która ma się odbyć w sobotę i z tego co wiem, ludzie chętnie się przyłączą- wciąż się dopytują co mają kupić? I co jest najbardziej potrzebne? Powiem szczerze, że nie spodziewałam się tak dużego odzewu! Jak wszystko pójdzie dobrze, w sobotę będę miała pełne ręce i garaż;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jesteś wielka ;), oczywiście jesteśmy w stanie przyjąć każdą ilość w sprawie ew. transportu tel 695500073 całą dobe.

Pozdrawiam serdecznie

Grzegorz

Grzegorz, to Ty jesteś Wielki!!! Szkoda, że nie udało mi się zorganizować paczek na tę ostatnią noc.:( Następnym razem daj znać pół dnia wcześniej;)

Chociaż następny raz, to chyba sama przyjadę.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monikach - super :)

 

Wiecie co......?

zebrało się parę ;) osób chetnych do pomocy Kasi, choc zdajemy sobie sprawę,że nie każdemu będzie pasował termin,który wyznaczy nam opadająca woda.

 

Choć nie znamy jeszcze terminu, ale możemy juz wstępnie się organizować.

Mamy kilka lokalnych grup:

Warszawa i okolice:

OK, Lidzia, Zuza,Kruela, Nefer, Rasia,Nitka,Becia

Grupa połudiowo-wschodnia

Małgoś, Marta, Wiolaszka,Agduś, Skaba, malka

Grupa z blizej niezidentyfikowanych okolic

Aga od Jeżyka, (podepnie się pod OK -tak? ) ,Ziaba (tu mam zagwozdkę , bo pasuje mi zachód, ale ....), mhk (trasa z Warszawy na Sandomierz :) ) i Monicha (czteroreka ;))

 

jeśli kogos pominełam,przepraszam, jeśli kogoś dopisałam "na wyrost" tez przepraszam,choc nie jest to jakaś obligująca lista, chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nie łatwo skrzyknąć kilkanascie osób w jednym czasie, po prostu nie wszystkie plany można przełożyc "na potem" ,więc kazdy według własnych mozliwości, pomoze jak potrafi ,ok ?

 

ps. Rasia,wiem miało byc wczoraj....ale wieczór mi się nagle w poranek zamienił, a potem Morfeusz mnie dopadł :oops:

Edytowane przez malka
korekta Maty na Martę :) i skaba zlokalizowana :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja zapytam -czy ktoś będzie jechał z lubuskiego?? sporo sie tego nazbierało, koszule,spodnie, kurtki, swetry,bluzki,t shorty,

ręczniki, trochę poscieli, przescieradła- takie gumkowe 90/200- moze z raz użyte,nie wiecej jak nie do łóżek to na szmatki mogą pojsc. Znalazłam nawet piękny tiul na zaslonki;), moze komus sie przyda:)

Generalnie rzeczy używane ale czysciutkie, wszystko po praniu, nic nie zniszczene,w swietnym stanie,niewiele chodzone. I tu pojawiła sie odrobina wątpliwości, gdyz dzis słyszałam wypowiedz pewnego księdza z Caritasu ,który sugerował by ubrania wysyłać nowe , "by nie uwłaczać godności powodzian i nikogo nie urazic...."

Myślę,że to niefortunna wypowiedz ,ale daje do myslenia....czy nikogo nie urazi stos uzywanych rzeczy? wysylac to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kachna - szok po prostu, nie wiem nawet co pisać, ręce mi się trzęsą..

Dzwoniłam do wizardusa w sprawie wysyłki paczki i jeszcze dzisiaj skrzyknę mamę, babcię, teściową - zrobimy czystki w szafach, jakieś pościele, koce, ubrania na pewno się tym ludziom przydadzą..

Trzymajcie się !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...