Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Powódź u Kachny28 - POMOCY!!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Daleko jak franca ...ale jadę !

 

Jak tylko jaki odzew - dajcie znać.

 

Do Warszawy się dostanę i dalej jakoś z wami nie ?

Olga mało że z Warszawy, to jeszcze prawie na Centralnym mieszka :)

Ograniczeń czasowych w zasadzie brak - mogę jechać, kiedy trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, Marta, Lidzia - świetnie :) czym nas więcej tym wiecej zrobimy w krótkim czasie.

Moja propozycja wyniknęła właśnie z tego o czym pisze Efilo. Pieniądze tak, na pewno, ale najpierw trzeba odmulić dom,wyczyść ściany , sufity i podłogi wetrzeć w nie środki grzybobójcze, to kosztuje tylko pracę , a to mozemy dać Kasi, co nie?

i chyba mam jeden osuszacz :) a moze nawet dwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze....

 

mam nadzieje, że jak woda już opadnie będzie można tak jakoś się dostac i pomóc....

 

 

 

 

W Sokolnikach woda jest na piętrze.... rodzice uciekli na strych wynosząc to co najcenniejsze, czyli dokumenty komputery i sprzęt AGD....

 

Resza została.... boją się o psa...bo był na strychu garażu, który jest sporo nizszy niż dom.... wiec na pewno woda na tym strychu już jest... pytanie jak wysoka... i czy pies się nei utopił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swej strony poprosze o a ) nr konta

b) prosze sie poprosic kasie o zgloszenie jak bedzie miec jakiekolwiek zamiary wobec swoich posadzek drewnianych moge pociagnac za pare sznurkow..i wydostac sam material za psie pieniazki dla niej..tyle zrobic moge

Jak bede mial wolne moce przerobowe tez uloze za free moimi recami..ale to pozostawiam jej do rozwazenia..i jest to napewno piesn przyszlosci deklaruje pomoc w wyzej wymienionym zakresie:)

Edytowane przez ghost34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kochani za odzew. Wysylam konto do wszystkich, ktorzy o to prosza w watku oraz w mailach. Dostalam przelewy od Jezykow, Zbigniewa100, Nelli i ragazzy. Razem mam 500 zl.

 

Kasia z tego co wiem jest w zlej kondycji psychicznej, niewiele zdazyla uratowac...

 

Mam nadzieje, ze jeszcze raz pokazemy na co nas stac kiedy jednemu z nas dzieje sie krzywda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - privy mozna teraz wysylac co minute, co mnie doprowadza do szewskiej pasji. W miare mozliwosci wysylajcie mi maile i wybaczcie, ze odpowiadam sucho i nie na kazda wiadomosc. Po prostu nie chce przepelniac sobie privowej skrzynki, ale wszystkim Wam bardzo dziekuje.

 

Agnieszkakusi - masz przepelniona skrzynke. Wyslij mi maila, OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś, prześlij proszę i mi nr konta. Niewiele mogę, ale trochę grosza dorzucę - ziarnko do ziarnka..

Dziewczyna musi mieć teraz świadomość, że nie jest sama, że ma na kogo liczyć.

Malko, Twój pomysł jest po prostu genialny.

Jesteście niesamowite, dziewczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dzwoniłam :)

 

Kasia ma się lepiej... jakies pół godzinki temu jej mąż wrócił.... był łódką pod domkiem... woda nie weszła na piętro....co sprawia, że inaczej patrza na świat....bo na dziś dzień tylko parter wymagał by napraw :)

 

Powiedziałam o naszej akcji ... była zaskoczona i prosiła by wszystkim mocno podziękowac :)

 

 

no to co? dziękuje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...