Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Powódź u Kachny28 - POMOCY!!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wierzch -wielkie dzięki za tego linka -chociaż to dopiero projekt ustawy, to mam nadzieję, że wejdzie w życie.

Kachna, Markoto, mysle, ze wybory 2010 i perspektywa wyborow 2011 wplynie mobilizujaco na politykow wszystkich partii ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.

 

A tak prosilam, zeby sie tu nie madrzyc, noooooo... Jest watek Zbigniewa, w ktorym mozna wylewac wszystkie zale na rzad i samorzady, dajcie juz spokoj. Moim zdaniem najbardziej zawalily wszystkie dotychczasowe rzady, ze nie zajely sie doplatami do ubezpieczen dla najbiedniejszych a jak zawalily samorzady to mozecie przeczytac wlasnie u Zbigniewa. Jako podatnik nie zgadzam sie, zeby kazdy automatem dostawal po 6 tysiecy czy po 100 tysi na remont w kraju, w ktorym nie ma na szpitale. Wlasnie dlatego jest ta akcja, zeby pieniadze poszly tam, gdzie my chcemy, zeby poszly. Wszystko, co jest z automatu rodzi patologie. Radze ogladac mniej telewizji i 20.06 zaglosowac w wyborach. ;)

 

Wczoraj Wam nie mowilam, od kogo przyszlo, wiec mowie dzisiaj: Adrian K., Ysiem, Slawomir W., Ziaba, tsunami. Razem 530. Czyli w sumie 13 960. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czytam FM od prawie dwóch lat ale jeszcze do tej pory nie zalogowałam się. Postanowiłam jednak to zrobić bo chciałaby jakoś pomóc. Na razie nie mam możliwości przelania pieniążków (prosiłabym jednak o nr konta bo może w następnym miesiącu coś wygospodaruje), stale wykańczam dom, ale na starym mieszkaniu zostawiłam kilka mebli i nie są one mi potrzebne. Może przydałyby się komuś z powodzian. Niestety mieszkam daleko do Sandomierza,w Pile województwo Wielkopolskie, nie posiadam dużego samochodu może ktoś ma jakiś pomysł? Posiadam również mało używane pościele, ręczniki, rzeczy dla dorosłych, kilka zabawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu juz wczesniej pisal o naszym forumowiczu z Sokolnik ( bardzo niedaleko Sandomierza) - On sam bardzo prosi o pomoc.

 

Dziekuje bardzo. Nie ukrywam, ze pomoc jest potrzebna. W tej chwili mieszkam u rodziny, takze podstawowe zeczy mam zapewnione. Zdazylem nawet zabrac po dwie pary slipek i skarpetek ;). Wiekszosc ubran tez uratowana tylko jest na strychu w Sokolnikach i jak narazie niema tam jeszcze dostepu - woda jeszcze wczoraj po pas. Strasznie mi glupio prosic o pomoc, ale naprawde jestem w ciezkiej sytuacji. Czyszczenie domu planuje zaczac w nastepnym tygodniu jak zejdzie woda. Musze sie pospieszyc bo mam roczna coreczke i chcialbym na jesien z nia wrocic do domu. Prawdopodobnie bedzie mi potrzebne sporo chemii: odgrzybiacze, wszelkie srodki czyszczace i sam niewiem co jeszcze. Moze cos dla malej jakies pampersy (4+ lub5), chusteczki. Gdyby komus zbywala posciel (nawet uzywana) czy reczniki - wszystko poplynelo razem z traktorem, samochodem mojego taty, polowa mebli, calym sprzetem w garazu, wszystkie szlifierki, wiertarki, spawarka (duzo tego bylo). Nie oczekuje wiele, bo wiekszosc na forum jest na dorobku, pozatym na szczescie zakladu w ktorym pracuje nie zalalo, takze powoli wszysko powinno sie ulozyc. Ale tak jak wspomnialem chemia, reczniki i drobne zeczy. Dla chetnych na p.w. wysle adres. Jeszcze raz dziekuje za zainteresowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade na parapetowe, wiec bede jutro, mozliwe, ze dopiero wieczorem. W sobote jestem umowiona z pewna forumka na przekazanie rzeczy. Mam nadzieje, ze transport z Krakowa bedzie w przyszlym tygodniu. W razie czego prosze o telefon. ;)

 

Co do bikkersa to niestety nie wiem, czy nie ma dostepu do netu, czy o co chodzi, w kazdym razie Nitubaga pytala gdzie konkretnie mieszka, bo chciala sie z nim spotkac jak byla u tesciow i zero odzewu. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelew zrobiłam na konto Wizardusa

 

dałam cynk na innym forum - mysle, ze forumowicze wpłąca

to jest forum Kłusowników giełdowych ..tam mam nick strawberry

http://www.vipexpress.pl/bsk/viewforum.php?f=2...założyłam posta z prosbą o pomoc dla zalanych

licze ze odzew bedzie

pisze o tym, zeby forumowicze z tamtego forum jak zajrza to wiedzieli ze szelma 29 a strawberry to ta sama osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje sie skontaktowac z bikkersem. Jutro jade w tamte strony ( razem z piecykiem od boratom dla wizardusa i z odsiecza dla mojej zalanej rodziny - moge i do Sokolnik podjechac. Skoro bikkers pisze, ze u tesciow teraz mieszka, to moze dostepu do netu nie ma :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich ,którzy chcą przekazać paczki dla potrzebujących w Sandomierzu i okolicach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wpiszcie miasta z których przesyłko mają być nadane

 

i trzymajcie kciuki by plan sie powiódł :)

 

 

Redakcjo - jeszcze raz dziękuję :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr. konta m-bank : 12 1140 2004 0000 3002 0575 8875, koniecznie dopisek "powodź FM" , nick z forum, ewentualnie cokolwiek identyfikującego wpłacającego.

Pozdrawiam

 

Zachęcam wszystkich do wplacania na to konto!! Z tego co zaobserwowałam Wizardus doskonale spożytkuje te pieniądze i pomożemy wielu ludziom.

Pogoda do dupy,pada deszcz, nic nie schnie, dzieci zaraz będą miały wakacje a potem idą do szkoly - te pieniądze będą ludziom bardzo potrzebne.

 

Apropos rzadów, czy ktoś tu myśli ze gdyby był inny rząd to byloby inaczej?? PO, PIS -co za różnica, zawsze gdy trzeba komus dac trzeba innemu zabrac;). Tamci tez rządzili , też mieli swoj czas i szanse by umacniac wały i co?? woleli zakładac podsłuchy, urządzac prowokacje, agent Tomek,komisje sledcze, obsesyjne niszczenie "układu" itd,nie było czasu na wały- tym wtedy się zajmowano. Przepraszam wiecej polityki nie będzie;)

 

Cieszę sie ze jest to konto, milionerką nie jestem ale zawsze się cos znajdzie:) ziernko do ziarnka i uzbiera sie kupa kasy.

 

A jesli chodzi o transport to - Zielona Góra. Jesli bedzie to zorganizuje zbiiórkę wsrod znajomych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...