Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Powódź u Kachny28 - POMOCY!!!!


Recommended Posts

Kasiu 0 modlimy się, zaklinamy, prosimy i robimy wszystko... :(

Pamietaj, że nawet, jesli woda wejdzie wysoko - trzeba się cieszyć, że wszyscy żyjecie, że zdrowi jesteście, że jeszcze życie przed Wami, choć teraz tak ciężko i trudno jest.

Nie jesteście sami, wokół Was mnóstwo ludzi takich jak Małgoś czy Wizardus, ludzi z tego forum i z innych miejsc, którzy Wam pomogą.

Co będzie, to będzie, najważniejsze, że wciąż macie siebie.

Przytulam mocno i kciuki trzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

współczuje Sandomierzowi ( i innym też )

w bieruniu przynajmniej nie leje i woda opada

jak dojde do swego kompa to cóś poślę bardziej potrzebującym

trzymajcie sie mocno i nie załamujcie sie - najważniejsze jest zdrowie i przyjaciele, wszystko inne można kupić, lub dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety.. opaska na wale na Wiśle przerwana (informacja od kolegi, który pracował na wale).... Czyli gwarantowane mamy ponownie zalanie parteru.. oby tylko woda nie weszła na poddasze..... (a jest takie ryzyko, bo podobno fala większa i wody szybciej przybywa.....) Kochani proszę trzymajcie za nas kciuki, módlcie sie, zaklinajcie i co tylko mozecie....

Kachna..........trzymam kciuki i modlę się!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety.. opaska na wale na Wiśle przerwana (informacja od kolegi, który pracował na wale).... Czyli gwarantowane mamy ponownie zalanie parteru.. oby tylko woda nie weszła na poddasze..... (a jest takie ryzyko, bo podobno fala większa i wody szybciej przybywa.....) Kochani proszę trzymajcie za nas kciuki, módlcie sie, zaklinajcie i co tylko mozecie....

 

Kasiu trzymamy kciuki i modlimy sie :hug:...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizardus wanna z umywalką i pare drobiazgow co mi sie udalo zorganizowac zarezerwował u mnie Bieruń...organizuja transport do Warszawy

ale pomyslałam, ze na osiedlu rozwiesze apel o datki i podam numery konta...moze ludzie dadzą nawet malutki dar serca...

 

przyszedł mi taki pomysł marketingowy: lokalna prasa, albo i ogolnopolska- zeby z nimi sie dogadac , że fiirmy , ktore przekaża dary powodzianom , dostaną np darmowa reklame

albo cos innego- prezydent Sandomierza , kazdej firmie da dyplom na pomoc dla powodzian- z pieczatka z podpisem i wtedy np takie firmy beda mogły na swoich stronach w necie pisac, ze aktywnie pomagały., beda miec taki dyplom w firmie, ze firma społeczna . I kto wie czy wtedy wiele firm, nie skusi się na reklame

albo zrobic np na alegrro licytacje jak licytuja serduszka wielka orkiestra swiatecznej pomocy i to w licytacji dla osob fizycznych , firm to własnie jakis znak , symbol, cos co jest dowodem na pomoc i ludzie licytuja i wpłącaja kaske...

albo zwrocic sie do muratora, ze firmy budowlane co dadza kase to np beda miec reklamie w muratorze....

 

jest taki portal http://www.rzetelnafirma.pl

i tam spis wielu firm i np wysłąnie do nich prosby o pomoc w zamian za mozliwosc zamieszczenia tej info na ich stronach i dyplomu od prezydenta Sandomierza

 

nie iwme mzoe to glupie pomysly ale tak mi przychodzi do glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA, UWAGA!!! Wiadomość dla Warszawy i okolic! Ze względu na przesunięcie transportu do Sandomierza rzeczy zgromadzonych u mnie, można jeszcze rozesłać wici po znajomych i porobić paczki. Wszystko zabierze Wizardus jednym większym transportem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...