Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Powódź u Kachny28 - POMOCY!!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Patrzę na zdjęcia, na to co tu piszecie i autentycznie chce mi się płakać. Straszna tragedia. Trzymam kciuki, żeby w miarę szybko dało się doprowadzić wszystko do porządku.

Prosiłam już malgos mailem o nr konta, ale odpowiedzi jeszcze nie mam. Może jakaś inna dobra dusza poda mi na PW nr konta, póki przy komputerze jestem dodam od siebie małą "cegiełkę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na zdjęcia, na to co tu piszecie i autentycznie chce mi się płakać. Straszna tragedia. Trzymam kciuki, żeby w miarę szybko dało się doprowadzić wszystko do porządku.

Prosiłam już malgos mailem o nr konta, ale odpowiedzi jeszcze nie mam. Może jakaś inna dobra dusza poda mi na PW nr konta, póki przy komputerze jestem dodam od siebie małą "cegiełkę".

 

Zajrzyj na priv- posłałam Ci numer konta, który dostałam wczoraj od malki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na zdjęcia, na to co tu piszecie i autentycznie chce mi się płakać. Straszna tragedia. Trzymam kciuki, żeby w miarę szybko dało się doprowadzić wszystko do porządku.

Prosiłam już malgos mailem o nr konta, ale odpowiedzi jeszcze nie mam. Może jakaś inna dobra dusza poda mi na PW nr konta, póki przy komputerze jestem dodam od siebie małą "cegiełkę".

 

Poszło na PW!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie znam Kasi... jednak to teraz ma najmniejsze znaczenie. Bardzo proszę o nr konta, jakieś info w spr. potrzebnych art. spożywczych, nie wiem, gumiaków, środków czystości- czegokolwiek... w miarę możliwości będziemy organizować!!! Kasiulku trzymajcie się- jesteśmy z Wami!

:hig::hug::hug:

Edytowane przez Niwa
zjadłam wyraz hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, to straszne, co Was spotkało i z przerażeniem patrzę na zdjęcia :(

Z kasą krucho, bo jesteśmy spłukani po wypłacie robotników, ale jeśli przydadzą się jakieś inne rzeczy, które mogę ofiarować - nowe ręczniki, ściereczki, środki czystości, to chętnie prześlę.

Trzymajcie się i pisz co u Was!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane do Agduś , Jagna , natienka , oz , Spirea, Ala28 , Etiuda , kicikici , rasia , Ryska, KamaG , Magi77 ,Ninus , Niwa

 

i ponawiam prośbę, jeśli ktos z wymienionych nie dostał....proszę krzyczeć głośno.

 

 

ja Was juz nie ogarniam....ale wiecie co....cieszy mnie to szalenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, bardzo mi przykro, Boże kochany..

Słów mi brakuje :(.........

Oby ta woda już nie dotarła wyżej, oby już nie padało :(

U nas też było źle, woda mi stoi w piwnicy, pada w dalszym ciągu, choć z przerwami ale to jest nic w porównaniu do Twojej tragedii :(

 

Też mam teraz ciężko z kasą, bo poszło na elewację wszystko, musieliśmy się nawet zadłużyć na to, w dodatku ciągle latam po prywatnych lekarzach i wszędzie po stówie albo i więcej płacę.

Przyjechać nie dam rady, bo mam szpital na głowie, ale będę obserwować co się dzieje i jak się jakoś będzie dało, to pomogę.

 

Kasiu, jesteśmy z Tobą, po złym przychodzi dobre, pomożemy Ci :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko!!! Właśnie mi Rasia doniosła osobiście, bo się szlajałam poza forum :oops:

 

Kasiu, bardzo bardzo współczuję. Trzymajcie się i mimo wszystko... uszy do góry! :D Będzie dobrze, zobaczycie. Zbudowaliście raz dom, zbudujecie i drugi jeśli trzeba będzie. .. A ludziska widać, że dobre są i pomogą jak potrafią. :D Myślcie pozytywnie, a dacie radę! :yes:

 

Malka, dawaj ten numer, a szybko! :lol:

 

Uściski :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki malka, dostalam i wyslalam.

 

ps. masz przepelniona skrzynke :)

 

 

supre,że doszło :)

do szału mnie ta skrzynka doprowadza.....juz odkorkowałam ją,ale penie na niezbyt długo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...