Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cena B20


bettka

Recommended Posts

na dzień dzisiejszy na południu Łodzi za B20 - 195 netto - 238 brutto oczywiście plus pompa 250zł/h :jawdrop::evil::evil::evil:

 

Ja też w sumie powinnam się już zacząć rozglądać, wklejam z moich notatek - wypowiedzi jednego z forumowiczów z naszej grupy, ceny netto z maja br.

 

* 210zł/m3 B20, 300zł/h pompa - General-Beton

* 195zł/m3 B20, 250zł/h pompa (lub 500zł za całość pracy pompy) - Nast-bud z Gospodarza,

* 200zł/m3 B20, 100zł dojazd pompy, 200zł/h pompa,300zł/h pompo-gruszka - Walenciak

* 195zł/m3 B20, 120zł za dojazd pompy lub pompo-gruszki, 250zł/h pompa - GoTrakt (sporo osób poleca, ale z tego co pamiętam nie wszyscy płacili za dojazd pompo-gruszki)

 

ktoś też brał z Dyckerhoff Polska - B20 190 pln/m3 pompa 250 pln/h, ale to też info z postu sprzed paru miesięcy

 

Generalnie ceny wszędzie podobne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
  • 4 months później...
  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
Witam. Gdzie macie takie ceny, dolnośląskie, okolice Jeleniej Góry, Bolesławca, Lubania i Zgorzelca od 220 zł NETTO plus Vat, do tego pompa 250 zł za godzinę, ewentualnie taśma za 20 zł plus VAT na 1 m3 betonu. A i czasami dochodzi transport od gruszki 100 do 120 zł.

Pozdrawiam

 

znajdż na necie stronę firmy Krasiccy z Mirska. ja brałem od nich do Gryfowa. B20 245 zł brutto z transportem i taśmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...