Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Pieczara" - komentarze, uwagi, sugestie


Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
Witam i gratuluje budowy!

Interesuje mnie jak zaprojektowales kanaly do reku. Jakies szczegolne rozwiazanie, moze masz plan? czy bedziez dodatkowo docieplac?

 

Witam !

Dzięki za dobre słowo.

Reku i rozprowadzenia sam wykonałem, jak chcesz troche szczegółów to daj Twój email - puszcze Ci tofki i materiały.

Narazie nie będe ocieplał dodatkowo na strychu ale moze przyszlosciowo cos wymysle jak mi będzie "grzało" w lecie za bardzo.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam

Co do budowy z uwagi że znam się na elektryce to mogę powiedzieć że spartolona. Elektryk chyba z czasów gierka, ale cóż pewnie był tani. To tylko taka uwaga do fotek z których widać instalację, o bezpieczeństwie nie wspomnę przy tej „nowej instalacji” bo nie ma fotek z ważnymi rzeczami które są istotne dla bezpieczeństwa i prawidłowego działania instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do budowy z uwagi że znam się na elektryce to mogę powiedzieć że spartolona. Elektryk chyba z czasów gierka, ale cóż pewnie był tani. To tylko taka uwaga do fotek z których widać instalację, o bezpieczeństwie nie wspomnę przy tej „nowej instalacji” bo nie ma fotek z ważnymi rzeczami które są istotne dla bezpieczeństwa i prawidłowego działania instalacji.

 

Witam !

Przyjmuje uwagę, nie ma sprawy - ale poza tym, że napisałeś że spartolona i że się znasz na elektryce to nie wiem w czym rzecz.

Proszę o rozwinięcie tematu - co jest żle, może coś poprawie jeszcze.

Czekam na info.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykonuje się instalacji z puszkami, tylko z puszkami pogłebionymi i tam dokonuje się łaczeń przewodów. Kolejna spraw to uziom, oraz główna szyna wyrównawcza jak i dodatkowe połączenia wyrównawcze. Tego bez dobrego projektu, lub teraz wizji lokalnej nie da sie ocenić. A sprawa z tym jest najistotniejsza z punktu widzenia bezpieczeństwa przeciwporażeniwego, oraz pracy odbioników. Ale dużo jest budujących domy jednorodzinne gdzie elektryk wchodzi po postawieniu ścian, a to już za późno i pomimo ładnych kafelków, ścian i elewacji instalacja jest za czasów gierka i stwarza śmiertelne niebezpieczeństwo. Dobrze że to tylko dla pojednyńczej rodziny, bo sami sobie to robią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...